Hoi ik heb even jullie mening nodig.. Ik heb op mp een kinderfietsje 12 inch gezien. Super stoer fietsje van het merk Kanzone. Nieuwprijs is ongeveer 80,-. Volgens verkoper is hij als nieuw en maar een paar keer op gefietst. Ze wil niet lager als 50 gaan.. Vinden jullie dit teveel voor een tweedehands, wel als nieuw, fietsje?
50 euro voor een fiets van 80 euro vind ik wel veel Wij hebben een fiets van 150 euro ( nieuw)( 16 inch) en ook zo goed als nieuw. We gaan er denk ik 35-50 euro voor vragen.
Ja dit vind ik veel te veel. Ik heb laatst een fiets voor mijn zoontje gekocht 24 inch van giant voor 50 euro.
Gewoon op mp. Soms staan fieten er zo lang op dat mensen blij zijn als ze er vanaf zijn. Oude fietsen van onze zoon en dochters zet ik ook altijd op mp en krijg hier tussen de 35/50 euro voor. Hoe lang ik hem ook op mp zet, meer krijg ik er niet voor.
Ik heb mijn Cars fietsje 140 nieuw Inc Cars helm ( ook nog 15 euro) verkocht voor 60 Fiets dochter prinses gekocht voor 90 verkocht voor 25 Bijde zo goed als nieuw en compleet met bijpassende zijwieltjes etc . Cars fiets was Max 10 x op gefietst omdat zoontje pas kon fietsen met 3,5 jaar en was maar 12 inch en zoon was toen al zo'n 115 cm Vind 50 voor een fiets van 70 dus erg veel. Max de helft dus 35 euro. Bijna nieuw blijft 2e hands
Als het alternatief een nieuwe fiets voor 80,- is, dan is 50,- toch goedkoop? Voor een zo goed als nieuw product vind ik iets meer als de helft van het aankoopbedrag heel redelijk.
Mee eens. Als het echt zo goed als nieuw is, dan is vijftig euro heel redelijk. Heb je geen linkje met foto?