Hoi! Dankzij Violetriot hier ook aangemeld. Wij gaan ook voor een derde kindje, hoewel het voor mijn man zijn eerste zal zijn. De 10e is mijn spiraaltje verwijderd en nu ben ik in afwachting van mijn menstruatie. Of eigenlijk hoop ik dat die wegblijft! Ik ga eens even rondneuzen, maar het is hier vast gezellig!
Welkom Ravi Hopelijk blijft t weg! Ik moet nog lang wachten met testen heb net m'n eisprong gehad. Woensdag 12 februari ga ik testen denk ik.
Nog steeds niets te zien hier, maar de testen zijn blanco. Dus ik denk dat ik inderdaad een cyclus oversla. Ik heb een raar lijf
Ik weet niet of je lijf nog van slag kan zijn door t verwijderen van het spiraaltje?! Hier neemt de spanning alweer toe. Volgende week testen! 3 dagen voor en op dag van eisprong geklust. Ik raak heel snel zwanger en het gezegde dat je extra vruchtbaar bent na een mk... Ik hoop t zo!! Merk nog niks maar dat heb ik nooit gehad dus dat wil in mijn geval niet zoveel zeggen. Vanochtend was wel mijn temp 0.1 gedaald maar 4dpo dan hoeft dat nog niet iets negatiefs te betekenen toch?!
Hoi Kan ik hier mee kletsen? Een andere club waar ik zat is niet actief meer. Wij gaan ook voor een derde. Het is snel, maar we willen het ook graag snel. Het zal vast ook niet snel raak zijn. Over twee weken moet ik weer bij de fertiliteitsarts komen en dan bespreekt ze hoe we mijn vruchtbaarheidsproblemen gaan aanpakken. Ik hoop snel met medicatie te mogen starten. Tot op heden niet ongesteld geweest en geen eisprong gehad helaas @ Vintage rose: dat hoeft zeker niets te betekenen. Pas aan het eind van je luteale fase kan een temperatuurdaling wat betekenen.
Welkom vinisa Heftig hoor! Wat voor vruchtbaarheidsproblematiek speelt er? Vervroegd in de overgang? Hopelijk kunnen ze je in het zh verder helpen. Ik ben blij dat die 0.1 nog niet veel zegt. Had me voorgenomen om niet voor nod te testen maar goed ik ken mezelf goed genoeg om te weten dat ik 11 of 12 dpo toch al test. Die onzekerheid vd wachtweken verschrikkelijk vind ik het!
Nee, gelukkig niet. Ik heb endometriose (bij mij een cyste op mijn linker eierstok) en ik heb PCOS (dat is weer goed te zien op mijn rechter eierstok). Volgens de arts weinig kans op natuurlijk zwanger worden. Het lijkt ook erger dan voor mijn eerste en tweede zwangerschap, aangezien ik nu helemaal geen eisprong lijk te krijgen Ja, altijd spannend hè, dat wachten hoop dat je straks een mooie positieve test hebt en dat vroege testen ken ik haha
Laat maar even weten hoe t bij de arts ging. Heb zelf drie vriendinnen in de mmm zitten dus weet van dichtbij hoe verdrietig het is. Heel veel succes iig!!
Bij ons is het raak! Hou nog een slag om de arm, weet uit ervaring dat het nog mis kan gaan... Maar we zijn zo blij!
wij willen ook graag voor een 3e .. dit is ronde 1. oudste is 3 en jongste 8 maanden mijn man schele 12 jaar dus willen niet teveel leeftijdverschil. mijn man wilde nooit kids toen kwam de 1e .. en was hij verlieft toen kwam de 2e en dat was het hij wilde niet meer nu heeft hij het zelfs over 4 kids whawha
@lovepeet lucky you Ik krijg m'n man niet meer zover na de derde (hopelijk komt die er ook) is t wat hem betreft echt klaar
Hier ook zo. Hoewel ik drie ook genoeg vind. Ze worden ook groot en dan komen pas de echte kosten (scholen, zorgverzekering, etc.).
Wow Anneke, gefeliciteerd!!! Ik hoop binnenkort ook zo'n knaltest te kunnen delen! Nog steeds niks hier, behalve enorm veel slijm (sorry) en hele zware borsten... Ik word gek van mezelf...
@vinisa Dat speelt hier ook maar als ik geld als water had dan is er in mijn hart nog plaats voor meer. @ravi als t draderig is zou t kunnen dat je je eisprong krijgt toch?!