Wie ook IVF/ICSI in juni?

Discussion in 'MMM clubs' started by SuusjeLove, Apr 4, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jufaman81

    Jufaman81 Fanatiek lid

    Aug 17, 2011
    2,098
    0
    0
    Leerkracht
    Noord-Brabant
    Hier is het over en sluiten. Heb me er al bij neergelegd.....

    Wij gaan eerst lekker carnavallen, want dat heb ik vorig jaar gemist door de 1e ICSI-poging. Ook gaan we heerlijk op zomervakantie, want dat hebben we gemist ivm 2e ICSI-poging. Tijd voor onszelf en voor elkaar. Heel veel behoefte aan nu!

    En daarna kijken we wel voor de eventuele 4e poging!
     
  2. Marliesje83

    Marliesje83 Fanatiek lid

    Jul 20, 2011
    1,712
    0
    36
    NULL
    NULL
    Das ook wel weer fijn, even lekker tijd met zn 2-en doorbrengen, weer een beetje tot rust komen. En dan na een poosje pas weer verder kijken.

    Wij wilden na de 3e poging eerst een jaar rust en dan heel misschien kijken of we toch nog een 4e poging zouden gaan doen, maar nu zie ik dat echt niet meer zitten, mis het totaal niet, al die icsi-ellende. Maar bij ons is er nog wel een klein kansje dat het spontaan zou gebeuren, en dat maakt het wel iets makkelijker, omdat je dan de hoop niet helemaal hoeft op te geven. Weet niet hoe het bij jullie is.
    Maar goed, het ging op een gegeven moment ook best slecht tussen ons, door alle stress enzo. Nu gaat het gewoon weer heel goed en zijn we echt weer heel dicht bij elkaar gekomen, en dat is me ook wel heel veel waard. Ik wil ook niet weer al die stress in de relatie brengen. We zijn tijdens die periode allebei toch echt wel heel ongelukkig geweest. Toen dacht ik dat dat pas over zou gaan als ik zwanger zou zijn. Maar gelukkig is het sowieso over gegaan.
    Anyway, hoop dat jij het de komende maanden ook een beetje los kunt laten, weer van andere dingen kan genieten, en dan na de zomer misschien met frisse moed weer verder!
     
  3. Pien15

    Pien15 VIP lid

    Oct 12, 2010
    5,789
    191
    63
    Mooi gezegd Marliesje! Denk dat we veel van jouw positieve houding kunnen leren! Jufaman: meid ik hoop niet dat ik ooit in jouw schoenen kom te staan, maar ik denk er natuurlijk ook wel eens over na. Ik vind het heel erg voor je dat je derde poging mislukt is. Het is goed dat je nu vooral aan jezelf denkt en doet waar jullie nu behoefte aan hebben. Wens je veel sterkte en geef je een dikke digitale knuffel!
     
  4. Doortje81

    Doortje81 Fanatiek lid

    Feb 20, 2012
    1,453
    1
    0
    Jufaman, jullie hebben helemaal gelijk! Nu genieten van elkaar en van het leven. Ik denk dat de MMM dat gewoon tijdelijk echt afpakt hè. veel gezellige dingen doen en dan inderdaad met frisse moed voor de vierde poging! Oh, ik hoop zo voor jullie dat dat 'm gaat zijn! Je hoort het wel vaak hoor vind ik, dus geef niet op! Knuffel van mij! (ik vind het wel moeilijk of je hier wel behoefte aan hebt van mij, maar ik denk echt aan je! En leef erg met jullie mee!) Liefs!
     
  5. Jufaman81

    Jufaman81 Fanatiek lid

    Aug 17, 2011
    2,098
    0
    0
    Leerkracht
    Noord-Brabant
    Vandaag gebeld voor de uitslag van het bloedonderzoek gisteren; hcg was minder dan 1. Tja, alsof ik dat nog niet wist! Maargoed, volgende week vrijdagmiddag 7 feb. evaluatiegesprek met mijn fertiliteitsarts. Ben benieuwd wat ze te zeggen heeft. Ik heb in ieder geval heeeeel veeeeel vragen!
     
  6. Pien15

    Pien15 VIP lid

    Oct 12, 2010
    5,789
    191
    63
    Jufaman: Goh ja fijn nogmaals die bevestiging dan... :(. Wat voor vragen heb je zoal als ik vragen mag? Ik zou het ook hebben hoor, maar ben wel benieuwd wat jij je afvraagt ;).
    Hoe voel je je nu? Ben je erg verdrietig of boos misschien?

    Hier is het nog rustig. Er is zo weinig houvast in die wachtweken, zeg maar gerust niets... dus ik laat de tijd maar voorbij gaan en dan kan ik niet anders dan nog even blijven hopen dat het goed afloopt.
     
  7. Pien15

    Pien15 VIP lid

    Oct 12, 2010
    5,789
    191
    63
    Vandaag post van het ziekenhuis: we hebben een cryo :). Toch wel weer fijn ook al is mijn ervaring er niet al te positief mee ;).
     
  8. Doortje81

    Doortje81 Fanatiek lid

    Feb 20, 2012
    1,453
    1
    0
    Pien, wat goed een cryo! Op welke dag is hij ingevroren? Spannend hoor!
    Ja, Jufaman, dat is frustrerend zo'n telefoontje denk ik. Goed dat je veel vragen gaat stellen! Wat wil je allemaal vragen?
    X
     
  9. Marliesje83

    Marliesje83 Fanatiek lid

    Jul 20, 2011
    1,712
    0
    36
    NULL
    NULL
    Pien, wat fijn, een cryo! Maar ik snap je dubbele gevoelens. Ik hoopte na het dubbele cryo-ontdooing-fiasco dat ik geen cryo's meer zou krijgen bij de verdere icsi's, en die kreeg ik ook niet, en daar was ik dan weer teleurgesteld over.. :)
    Maar eerst gewoon duimen dat die hele cryo helemaal niet nodig is!!

    Jufaman, fijn dat je snel dat gesprek kunt hebben, dat is wel zo prettig.
     
  10. Pien15

    Pien15 VIP lid

    Oct 12, 2010
    5,789
    191
    63
    Marliesje: haha, ja dat zou ook mijn redenering kunnen zijn. Ik had al zoiets van: ja zo'n cryo is leuk en aardig, maar je hebt er weinig aan ;). Maar dan toch blij zijn dat ie er is :).
    De tweede week is net aangebroken en gelijk merk ik dat kantelpunt van positief relaxed naar minder positief en wat minder relaxed zijn... Ik heb mijn eigen schrijfsel van vorige keer er even bijgepakt en zie dat het zo'n beetje hetzelfde verloopt. Net als toen doen mijn borsten geen pijn meer. Maar ergens stelt het me ook wel weer wat gerust, want vorige keer bleek dat ook niets te zeggen. Ik begon toen op 12 dagen na punctie te bloeden. Ik ben heel benieuwd of dat nu weer gaat gebeuren en wat voor gevoel dat dan zal oproepen. Vorige keer trok ik mijn conclusies, maar nu weet ik dat dat niet direct wat hoeft te betekenen, maar ik denk toch ook weer niet dat dat me gerust zou stellen. En als ik niet voor testdatum ongesteld wordt, kan het nu dus best zo zijn dat de utro het bloed dit keer wel tegenhoudt. Dus dat zegt ook niets ;). O het is gewoon vreselijk die laatste week! En zo idioot eigenlijk, want ik wil helemaal niet dat mijn 'leven er vanaf hangt', maar zo voelt het toch wel een beetje. Heel irritant... Enfin, ik zal het hoe dan ook wel overleven. Nog even geduld...

    Hoe ist hier met iedereen?
     
  11. Marliesje83

    Marliesje83 Fanatiek lid

    Jul 20, 2011
    1,712
    0
    36
    NULL
    NULL
    Wat een week met veel onzekerheden zeg. Je weet gelukkig dat het de vorige keer bij jou allemaal niets zei, en dat ik ook mijn ervaring. Bij de 2e icsi had ik eerst hele zere borsten, en de 2e week helemaal niet meer. Toen voelde ik helemaal niets, maar was ik toch zwanger. (eventjes dan) Je kunt er ook niets van zeggen, maar irritant is het wel!

    Hier alles goed, dinsdag ongi denk ik, komende week weekje vrij, maandag lekker naar de sauna. Heb vandaag een wijnproeverij gehad in Hempens, Ben nu een beetje aangeschoten (ik drink 2x per jaar ofzo, dus was na het eerste glaasje prosecco al aangeschoten) en zeker omdat ik maar een paar uurtjes had geslapen want had wel gewoon gewerkt vannacht. Heerlijke hapjes gehad bij de wijn!
     
  12. Pien15

    Pien15 VIP lid

    Oct 12, 2010
    5,789
    191
    63
    All: hier lijkt het weer mis te gaan :(. Bruine troep is weer gearriveerd. Ik voelde het al aankomen. Ik heb nog niet getest, maar dat is misschien ook nog wat vroeg. Zaterdag is pas de officiële testdatum. Vandaag is 13 dagen na punctie. Voor mij heel normaal om rond deze datum ongesteld te worden... Kijk vorige keer was ik te vroeg met mijn conclusie dus ik ga nog door met de utrobollen en zal ik voor de zekerheid zaterdag ook nog een test doen, ook al ben ik zo ongesteld als het maar kan geweest. Maar de hoop is voor 99% verdwenen. Er zijn, t.ov. de vorige keer, ook helemaal geen symptomen meer over dat het toch goed zou kunnen zitten. Mijn borsten zijn echt weer helemaal slapjes geworden, de cyste in mijn eierstok begint weer te irriteren. 1 en 1 is 2...
     
  13. Marliesje83

    Marliesje83 Fanatiek lid

    Jul 20, 2011
    1,712
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ah Pien, wat naar :( Wat een dikke teleurstelling. Maar geef de hoop idd nog niet helemaal op. De vorige keer bleek er uiteindelijk toch ook meer aan de hand te zijn. En zolang het nog bruin is zegt het sowieso niet zoveel. Wil je ook geen valse hoop aanpraten hoor, ik snap precies hoe je je voelt. Maar ik duim toch nog even door.
     
  14. lobke2

    lobke2 Bekend lid

    Nov 4, 2011
    549
    0
    0
    Mijn lieve hond en vriend ;)
    brabant
    Balen pien:(

    Je had Nog 1 cryo over toch. ..
     
  15. Jufaman81

    Jufaman81 Fanatiek lid

    Aug 17, 2011
    2,098
    0
    0
    Leerkracht
    Noord-Brabant
    Balen Pien!!! Ik weet dat als je denkt dat het fout gaat, dit een heel naar gevoel is waar je niks aan kan veranderen!! Sterkte meid... X
     
  16. Pien15

    Pien15 VIP lid

    Oct 12, 2010
    5,789
    191
    63
    Bedankt meiden. Het is echt weer een zware teleurstelling :(. Ik heb zo mijn best gedaan positief te blijven en het was nog aardig gelukt ook en dan nog eindigt het zo... Het is gewoon niet eerlijk!
    Gisteravond testje gedaan, 13 dagen na punctie, witter dan wit. De hoop is hoe dan ook vervlogen... Er is nog 1 cryo. Maar ik zie er nu al tegenop, want de vorige keer heb ik heel lang maagklachten gehad van die stomme progynova. En ze doen alleen in kunstmatige cyclus...
    Ik ben gewoon boos :x:x:x
     
  17. Bunny87

    Bunny87 Actief lid

    Mar 26, 2013
    105
    0
    0
    He verdomme zeg.. wat ontzettend naar voor je meid. Ik kan me heel goed voorstellen dat je boos bent.. dikke knuffel voor je meid.
     
  18. Marliesje83

    Marliesje83 Fanatiek lid

    Jul 20, 2011
    1,712
    0
    36
    NULL
    NULL
    Nou wat rot :( En ik snap heel goed dat je niet echt naar die cryo uitkijkt met de progynova en het ontdooien... Sterkte meid.
     
  19. Doortje81

    Doortje81 Fanatiek lid

    Feb 20, 2012
    1,453
    1
    0
    Pien, hoe gaat het met je? Ik duim heeeeeel hard! X
     
  20. Pien15

    Pien15 VIP lid

    Oct 12, 2010
    5,789
    191
    63
    Niet goed hoor Doortje. Ik kan me niet voorstellen dat mijn lijf me weer zo in de maling neemt als vorige keer. Ben echt goed ongesteld met buikpijn en al. Zaterdag doe ik voor de formaliteit nog een test, maar daar verwacht ik echt niets meer van hoor.
     

Share This Page