Hoi Tessa, Wij zijn in Antwerpen geweest en aanstaande maandag zou het twee weken geleden zijn geweest dat er bloed was afgenomen. Het resultaat is dus netjes binnen de beloofde twee weken gekomen. Ik weet ook niet waarom het bij sommigen maar acht dagen heeft geduurd. Ik heb eerlijk gezegd wel gewoon mijn vriend gebeld en het verteld. Toen het mailtje binnen kwam, zag ik het gelijk staan, nog voor ik het opende. Ik wilde ook niet tot vanavond wachten om het hem te vertellen, dus maar gewoon opgebeld. En we krijgen een zoon!
Samwise, gefeliciteerd! Is het jullie eerste? Voor mij wel goed om te weten, want wij gaan op woensdag naar antwerpen.... Hoe kan het dat je het al zag staan, stond toch niet in de onderwerpregel? Of heb je dat je al een stukje bericht bij je inbox ziet, dat hebben wij ook bij de ipad, maar gewoon op de pc niet. Dan moet ik dus niet op de ipad mijn mail kijken... Lijkt mij ook hel om het mailtje niet te openen, manlief moet dan maar gewoon snel thuis komen haha.
Nee, niet in de onderwerpregel. Ik was aan de telefoon toen het binnenkwam, dus ik weet het niet precies meer. Maar het zal wel zo zijn dat het bovenste bericht in de lijst al in zo'n snelleesschermpje verschijnt of zo. Oh, nog even vergeten te reageren op je vraag, maar we hebben al een meisje van net twee.
Helemaal leuk, samwise! Ik denk echt dat ik eis dat manlief per direct thuis komt als het geslacht binnen is...
Samwise, proficiat! Goed nieuws! Bij mij zag je het geslacht ook al in de mailregel (of hoe je zoiets ook noemt). Mijn vriend kon niet wachten, dus hij wilde heel graag dat ik vast zou kijken. Toen ik het eindelijk las en hem belde, was hij in gesprek .
Tessa, kun je niet allebei inloggen op de mail? Je krijgt eerst de uitslag en dan mail je terug voor het geslacht. Als je dan beide inlogt en dan samen op F5 drukt, zie je het ook praktisch tegelijk.
Hihi, elvis, dat is ook een creatieve oplossing. ik weet niet of hotmail dat pikt. Nou ja, we zien wel, ik denk dat ik tzt gewoon terug mail voor het geslacht en mijn mail pas 's avonds weer samen met man ga kijken. Of mijn man sommeer om thuis te komen, huilend en wel, onder invloed van hormonen zeg ik dan maar
Het kan, tegelijk inloggen op hotmail. Bij mij staat het ook vaak open op m'n telefoon, ipad en computer. Maar echt samen kijken is natuurlijk spannender. Als ik eerlijk ben vond ik het vooral eng om alleen de uitslag te lezen. Geslacht was 50/50
Ja, de uitslag is nog spannender, daarom kan ik daarmee echt niet wachten met openen hoor. Kans is groter dat het goed is, dus dat hoop je dan maar ook. Als het niet goed is, ja dan stort je wereld wel in denk ik. Het geslacht kan nog wel ff wachten dan.
Dat had ik ook, pfff. Ik kwam net uit het ziekenhuis vanwege bloed prikken (niets ernstigs, gewoon de usual tijdens zwangerschap). Ik had de jongens bij me toen ik hoorde dat ik mail had. Dat was dus de mail van Antwerpen... Ik heb hem niet geopend, want was bang dat het foute boel zou zijn. Ik had dan niet meer normaal naar huis kunnen rijden. Ik had mijn vriend al gevraagd om te kijken, maar die was ook niet thuis. Dus naar huis gereden en daar gekeken. Mèn wat een opluchting was dat. En toen dus het geslacht. Ik had al een vermoeden dat het een jongetje zou zijn, maar ergens toch ook wel een beetje gehoopt op een meisje. En het duurde behoorlijk lang voordat die mail kwam. Mijn vriend had al 4 keer gebeld of ik al meer wist . En toen kwam dus die mail op de iPad binnen en daar zag ik al in de regels staan: jullie baby is een jongen. Ik hem meteen bellen, is ie in gesprek, haha!
ik heb 5 februari bloed laten prikken in Antwerpen, kreeg 3 folders mee hij zei voor al uw vriendinnen .. weet iemand of het 10 werkdagen zijn of 10 dagen ?
fmt, staat dat niet in 1 van de folders? nee hoor flauw van mij. Commerciele gedachte van die meneer... Er staat 2 weken voor, dus 10 werkdagen dan. Zie de site.
Haha, ja die folders voor vriendinnen heb ik in de wachtruimte bij het bloedprikken achtergelaten. Mijn vriend vroeg nog of hij dan commissie kreeg en toen zei die arts dat dat geregeld kon worden als we honderd vriendinnen meenamen.
Moet je eigenlijk ook papieren mee nemen? Wij gaan volgende week naar Brussel maar ik bedacht me net dat ik helemaal niet weet of ik iets mee moet brengen naar die afspraak.
cd28, als het goed is heb je een intake formulier gemaild gekregen. Hierop moet je wat vragen invullen over jouw familie, etc. Ik zal een link naar het formulier toevoegen: NIPT | Afspraak Je ziet dan: 1. op consultatie komen in Antwerpen daaronder staat in het blauw formulier.
Hoi Elvis, Ik ga naar Brussel, daar zie ik niet zo'n formulier op de site staan. Of kijk ik nu heel scheel?? Ik moest bij het maken van de afspraak een paar vragen invullen over mijn gewicht etc. Niet van die vragen die hier op het formulier staan. Is er iemand die ook naar Brussel is geweest die dit misschien weet?
Sorrie, dat had ik even niet goed begrepen. Daar hoef je inderdaad geen formulier mee naar toe te nemen. (ik wilde daar eerst ook heen, dus heb de inschrijfprocedure gevolgd en de afspraak gecanceled, vandaar dat ik het weet )
Ik ben in Brussel geweest. De vragen op de site vul je in en dat is genoeg. In Brussel stellen ze ook nog wat vragen. Neem je ID mee.
Hallo allemaal! Ik heb vorige week maandag (5 feb) de NIPT test in Antwerpen laten doen. Ik heb nog niet het hele forum gelezen, maar hoe lang heeft iedereen ong moeten wachten. Echt de 10 dagen of langer? Of hadden sommigen de uitslag ook al eerder? Volgens mij kijk ik deze week elke 10 minuten op mijn tel of ik niet een mail gemist heb.....