Na een antibiotica kuur, heb ik een schimmelinfectie in mijn mond opgelopen, gebeurd vaker, lees ik op internet. Heb nu van de huisarts daktarin voorgeschreven gekregen, dit moet je zo lang mogelijk in je mond houden, en daarna doorslikken. En daar zit bij mij het probleem! Ik krijg het niet doorgeslikt! Ik ben een hele slechte met medicijnen innemen. (die antibiotica was ook een ramp 3x per dag!) Is het verplicht om in te slikken? Of werkt het ook wel als je het meeste weer uitspuugt en daarna niet spoelt/eet/drinkt?
Oooh, hier nog zo een die zo afgrijselijk is met pillen doorslikken.. Weet niet hoe groot de pillen zijn? Misschien helpt doorbreken o.i.d.? Ik heb m'n pillen tegen m'n blaasontsteking ook doorgebroken, ook al moesten ze eigenlijk volledig doorgeslikt worden..
Waar zit die schimmel? Als de niet achter in je keel zit maar op je gehemelte of tong, hoef je het niet perse door te slikken.
Het zijn geen pillen, is een gel Micchan, als je capsules had, die mag je echt niet doorbreken. Kun je volgende keer beter om fosfomycine vragen, is een zakje wat je eenmalig moet nemen, kun je oplossen in water. Ideaal! Is tweede keuze omdat het duurder is, maar werkt even goed!
het is idd een soort zalf. het zit op mijn tong, gehemelte, binnenkant wang en ook in mijn keel voel ik het zitten... ik slik dus wel een beetje door, maar de hele 5 ml die steeds moet dus niet.
Ja als het ook in je keel zit, moet je het helaas wel doorslikken. Als het je echt niet gaat lukken uiteindelijk, kun je aan de ha fluconazol vragen (capsules), is een kuur van een week, maar dat zijn heftige medicijnen... Dus succes!!!
zou bv 8x per dag 1,25 ml en wel doorslikken beter zijn dan uitspugen? Dat is de baby-hoeveelheid. bedankt voor je advies! Als dit niet werkt (door mijn eigen schuld) dan ga ik aan de ha die andere kuur vragen.
Je hebt dus een soort spruw. Ik smeerde de daktarin heel dunnetjes na elke voeding in de binnenkant van Fem dr mondje. Van die 5 ml werd ze misselijk en dat kon ze ook niet weg krijgen. Misschien is dat een tip?
Oh oeps, sorry haha Euhh, zijn capsules met zo'n omhulsel eromheen? Want het leek meer gewoon op een uit de kluit gewassen asperine.. Nouja, niet meer doen dus. Les voor de volgende keer!