Pfff ieder kindje is uniek, en ieder vindt zijn eigen kind gewoon het mooist. ik hou niet zo van dat uiterlijke gericht. Ik heb meer iets met de dappere kindjes die hebben moeten vechten, zoals Sem van Daphne of kindje van Juffie en dat kindje met dat hazelipje/open gehemelte die je steeds mooier ziet worden na de operatie's
Ben erg positief.. tegen iedereen.. Kom hier met vragen en om antwoorden te geven als ik iets weet.. Weet niet zo goed waar jij het over hebt.. Alleen ik bijt ook vaak op mijn tong, en ja ik mag ook mijn mening wel eens geven.. Net zoals wat jij nu doet..
Ik moet zeggen dat ik toen ik dit onderwerp voorbij zag komen, meteen dacht: Jahoor, wat stom! Ieder kind is mooi en vind het echt niet kunnen om een "wedstrijd'' ervan te maken. Ik werk zelf op een kinderdagverblijf. De ene heeft mooie ogen, de ander het liefste lachje. En zo kan ik nog wel even verder gaan. Uiteindelijk weegt het innerlijk zo veel keer zwaarder dan het uiterlijk Maar toch moet ik eerlijk toegeven toen ik een tijd geleden actief meelas bij het onderwerp Meertalige opvoeding, ik zeer onder de indruk was van de dochter van Gulay, Eslem. Dat meisje heeft zo'n leuk koppie!
meiden maak je niet zo druk! smaken verschillen toch! alle kindjes zijn echt geschenkjes uit de hemel daar zijn we het allemaal over eens toch! @PetraK geniet maar lekker van de complimentjes!
dat is een makkelijke vraag, mijn meisje is natuurlijk de allerknapste. het bewijs hier is ze 1 dagje oud
natuurlijk vind ik mijn eigen dochter het mooiste meisje van de hele wereld ! maar als ik dan toch moet kiezen... van de meisjes; iman (sweetangel100) en de jongens; vigo (minyaweth)
Wat mij wel opvalt is dat de leukste kindjes van meiden zijn die heel vaak posten! hahahahahah Dus tja komt dat om dat het gewoon de leukste kindjes zijn, of omdat je die lieve koppies zo vaak voorbij ziet komen en daarbij ook nog eens het idee heb dat je de mama's meer kent? Ik snap de reacties wel van degene die deze topic onzin vinden en dat alle kindje mooi en lief zijn, maar... Iedereen heeft toch wel eens dat je een foto ziet en denkt, jeempie dat is een mooi kindje! Betekend niet dat andere minder mooi, lief, knap zijn, maar zo een koppie trekt dan toch gewoon net iets meer je aandacht! kus miek PS: maarre..TIJN IS TOCH DE MOOISTE, LIEFSTE EN KNAPSTE! hahahahahahahhahahahahaha
Ik vindt me eigen kind het mooiste net als de andere mamma's. Vindt het ook zo raar om er eentje te kiezen aangezien ieder kindje mooi is. Ik vindt dit trouwens echt zo een duf onzin topic. We hebben toch al de baby van de maand verkiezingen? moeten we hier dan ook een topic openen welk kind het aller mooiste is. Zoals ik al ieder kind is mooi en net als iedere mamma vindt ik mijn meisje het aller mooiste maar het belangrijkste is dat ze een goed karakter heeft en een stel hersens met alleen een knap koppie kom je er niet.
Met een voormalig fotomodel als oma van mama's kant, en zo'n knappe papa, zal die van mij toch écht de mooiste moeten worden van allllle babies! gheghegheghe... Nee geintje. Ik vind alle kindjes lieve kleine knappe knoedeltjes. Geef maar hier ik eet ze met huid en haar op! =P~
Alle kindjes zijn stuk voor stuk uniek, dus daardoor de mooiste op hun specifieke manier. Ik vind mooi-heid niet gaan over het feit of een baby voldoet aan de standaard-mooizijn-eisen, maar wat een baby uitstraalt. Dus een baby met lieve flapoortjes, leuk scheelkijkend, lekker scheef bekkie, kan voor mij toch supermooi zijn. Alle babys zijn dus mooi!
Hmm best moeilijk.. Ofcourse natuurlijk mijn eigen zoontje.. En anders Safouane en Orlando van de Dec 2006 mama's Meiden weet ik nog zo net niet.. Moet ik nog even naar kijken
Bedoel je Valentijn van annekulpe? Ik vind mijn mannetje toch wel het mooiste en het liefste Van de meisjes..? ik ga maar eens opzoek!
Ik vind een heleboel baby's mooi, ja, de bekendsten zijn wel Ewout en Iman, maar ook de meisjes van Rheallover en Hopla vind ik prachtig! Ook Kenji en Valentijn, de prematuurtjes.. en Devid en Espen en Keenan en Merijn en en... tja eigenlijk alle augustusbaby's ook, heb ze bijna allemaal in het echt gezien en och, wat een scheetjes; stoer, klein, prachtig, schattig.. Maar twee bijzonder mooie unieke kindjes die vandaag de winnaars zijn: Thorsten van Kiki80 Lenthe van Alice Oh, ja, Lutein is natuurlijk helemaaaaal geweldig