Mijn vriend wil het graag weten. En ik had zoiets van het maakt mij niet uit. Maar nu we het zo doen vind ik het wel spannend en bijzonder. en ben ik heel nieuwschierig wat er in mn buik groeit.. veel zeggen hier een meisje. . Ik denk een knul altijd al gedacht dat onze eerste een jongen zou zijn..
Ik dacht eerst een meisje, waar overigens iedereen in mijn omgeving van overtuigd is. Nu weet ik het niet meer en zou het ook zomaar eens een jongetje kunnen worden (natuurlijk kan dat maar toch ) Ik wil het weten! Maar VL wil geen geslachtsbepaling doen bij een extern echobureau, dus hopelijk over 4 weken bij de GUO dat ze erachter komen, hihi.
Hahaha wij hebben ook beide altijd gedacht dat onze eerste een jochie zal zijn. Vl is hier nog steeds van overtuigd maar nu ik zwanger ben weet ik het niet meer hoor. Het ene moment denk ik dat het een jongetje is, het volgende dat het een meisje is. Om me heen hoor ik ook vaak dat ze denken dat het een meisje is, dus ik ben benieuwd. Ergens half augustus zullen we het weten
Wat is het stil hier... Ik heb net een tas op wieltjes gescoord voor de beurs komende week!! ( gebruik hem daarna niet meer) dus een vriendin wil hem hebben hihi.. Anders had ik hem niet gekocht.. Maar in de aanbieding bij marskramer.. Nu een tientje À.s week is bij koffietijd zwanger week.. Dus ik ga maar s kijken of ze wat leuks hebben. Haha heb toch niet veel te doen.. En ik zit te wachten tot het 5 uur is!! Controle verloskundige!!
Wat leuk Shushi! Gefeliciteerd! Wij willen het ook graag weten én gaan maandag (17 februari) óók naar Drs. Papa! Ik ben zoooo benieuwd! Wij dachten voortdurend dat het een meisje zou worden, waren er bijna van overtuigd, en nu het bijna zover is denken we allebei dat het toch ook zomaar een jongetje zou kunnen zijn....! Ach, we zien het wel! Maar ik ben wel erg benieuwd naar hoe Drs. Papa is! Hoe heb jij het ervaren Shushi?
@ Stephie, vind ik ook, inderdaad vrij stil hier. Drukke (aanstaande) moeders hihi. Hoe ging je controle?? @ Kinderwens, spannend! Maar wel leuk dat jullie het niet willen weten, is de verassing ook groot natuurlijk.
Ook ik wil me hier melden. Ben 10 augustus uitgerekend van m'n 3e. Heb dochtertje van bijna 5 en zoontje van 2,5 jr
Ik had hele hoge verwachtingen van Drs. Papa... Bekenden van ons waren er geweest, dus vele verhalen gehoord. De echo zelf was super (ondanks dat we een half uur later dan gepland pas aan de beurt waren). Maar ja, je bent natuurlijk helemaal 'hyper' om wat je verwacht. Wel kregen we de indruk dat hij wat haastig was. Hij legt wel echt alles tot in de puntjes uit, erg interessant. We kregen netjes een cd-rom met foto's mee. Maar toen we die thuis bekeken vielen die echt zwaaaar tegen! Geen enkele leuke foto, maar alleen foto's van het hart, de nieren, het geslacht, etc. Niets met ons mooie mannetje er volledig op! Dat was dus een beetje een domper, na een mooie echo! Ben erg benieuwd naar jullie ervaring!
Zo, ik kom me ook weer even melden. Hectische dagen achter de rug. Maandag gesprek gehad met de internist over de verdere verloop van de zwangerschap aangezien ik anti-stoffen heb tegen de schildklier. Ik ga nu 100% onder controle bij de gynaecoloog en krijg elke 4 weken een groei echo. De kans bestaat, 1-3%, dat de schildklier van de baby slecht gaat werken en daardoor rond 32 weken een groeiachtestand kan oplopen. Hoewel de kans heel klein is, was het toch wel even schrikken. Verder is de vermoeidheid nog niet over en werk ik nu 4x 2 uurtjes per dag. Van 9 tot 11. Dan ben ik rond 11.30 thuis, eten en dan lig ik om 13 uur weer in bed. Verder wacht ik ongeduldig op de eerste schopjes, bij de oudste 2 was het rond deze periode....
Controle hier was prima! Hebben eindelijk het hartje van ons liefje gehoord!! Wat een bijzonder moment zeg! Mijn gewicht blijft redelijk stabiel tot nu toe. Was 3 ons aangekomen. Erg blij mee! Kleine was goed gegroeit! En kan het kloppen dat baarmoeder nu gegroeit is tot het midden van schaambot en navel zoiets zei ze.. ohh we vinden het zoo leuk! !! ♥♡ ons liefje doet het goed Morgen verzekering bellen voor kraampakket en kraamzorg.. en bellen voor afspraak 20 weken echo. 13-3 controle vk
Fijn dat alles goed was! Hier ook nog niets aangekomen hoor, dus dat zit ook vast wel goed. Vlg mij klopt dat wel wat baarmoeder betreft, ik voel het er zelfs al bovenuit steken .
Hier de laatste weken weken wel iets aangekomen, maar na in het begin 2 kilo te zijn afgevallen nu pas bijna terug op mijn startgewicht, dus strict genomen nog niets aangekomen. Buikje begin nu ook eindelijk een beetje te groeien, misschien van het weekend toch eens opzoek naar een positiebroek. Fijn stephie dat de controle goed was. Shushi balen van de foto's maar gelukkig wel een goede echo
Hier heb ik al aardig grote buik. Maar draag gewoon leggings met rokjes enz. Dus nog geen positie broek nodig.
Jee, datum verlof is bekend: 24-6-2014 tot 13-10-2014 Die week neem ik nog vrij en dan hoef ik pas 20-10 te beginnen
He wat jammer!!! Ik ga er inderdaad ook wel van uit dat het allemaal wat langer duurt voor we aan de beurt zijn, dit soort dingen lopen altijd uit. ( En ik ben al zo ongeduldig!! hihi) Ik ben heel benieuwd naar wat hij allemaal gaat vertellen enzo maar goed dat je zegt dat de foto's tegen vallen! Ik hoop toch wel dat wij een foto krijgen van het kindje ook in z'n geheel! Dat ga ik dan gewoon vragen! En ik ben nu ook wel heel benieuwd! Ik kan nu echt niet meer wachten tot maandag! Ik laat het je weten in ieder geval! Wij wilden namelijk ook nog een 3D echo bij hem gaan laten maken, later nog bij 25 weken. Heb daar ook veel leuks over gehoord! Maar we moeten maar even kijken! Fijne dag!
@ lovelyengeltje, welkom en gefeliciteerd! @ Stephie, blij voor je dat alles goed ging! Spannend allemaal he @ Mamavanjuul, maar goed dat ze je zo goed onder controle houden dan. En die groeiecho is denk ik ook niet heel vervelend. Maar snap wel dat je ervan schrikt, normale reactie toch? Nou hoop op het beste voor je! Ik wacht ook op een tekentje hihi, maar helaas nog niks. Nou heb jij het natuurlijk al 2 keer eerder gevoeld, hoop dat ik het ook snel voel Hier ook nog niks in gewicht aangekomen.. maar volgende week weer controle, dus we zullen zien of alles goed gaat, vast wel
Dank je Daphne hier voel ik al bijna 2 weken trapjes. Ik heb ook echt een druktemaker in m'n buik. Bij de laatste echo was de kleine steeds koprolletjes aan het doen haha.
Hier voel ik de kleine ook al trappelen! Zijn nu nog lichte schopjes, maar zo leuk!! Kwa gewicht nog niks aangekomen, mijn buik begint nu wel goed te groeien!
leuk meiden al die positieve verhalen! Gaaf! Hier wacht ik ook nog steeds op de eerste schopjes... ben zooo benieuwd wanneer dit kan gaan gebeuren! @mamavanjuul wauw das al vlot dat dat bekend is zeg! Ik heb het nog niet eens tegen mijn collega verteld komt nog wel... hihi!