Waar dromen jullie over ?

Discussie in 'De lounge' gestart door Tiinkerbell, 13 feb 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. bibaboe

    bibaboe Niet meer actief


    Wow, dat zijn inderdaad "bijzondere dromen" ;).

    Toevallig was laatst zo'n realityserie op SBS6 over misdaden, forensisch onderzoekers etc. Toen dacht ik wel, als ik jonger geweest was dan was ik vast en zeker voor forensisch onderzoeker gaan studeren. Lijkt me zo'n fascinerend beroep om al die puzzelstukjes op z'n plek te krijgen.

    Ach zoals mijn oma altijd zei: iedere gek heeft z'n gebrek :p
     
  2. memv2

    memv2 Actief lid

    17 feb 2012
    331
    2
    0
    NULL
    NULL
    mijn allergrootste droom op dit moment is een 3e kindje! Verder een leuk huis met een grote tuin waar de kinderen vrij kunnen rennen en spelen! En ik wil graag een opleiding volgen tot kraamverzorgster, ik vind babies zo onwijs leuk!
     
  3. Chaii

    Chaii Niet meer actief

    Wel leuk dat je er zo op reageert.
    Forensisch onderzoeker is nog altijd een optie, ik weet alleen niet of ik nog terug aan het studeren wil.
    Dat progamma vind ik fantastisch om te kijken. :)
     
  4. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    Ik droom vooral over een gezin.
     
  5. TempusFugit

    TempusFugit Niet meer actief

    Mijn allergrootste droom is een gezinnetje hebben.
     
  6. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Ik droom van een huisje ergens ver de bewoonde wereld vandaan in een mooi gebied zoals bijvoorbeeld Frankrijk of Oostenrijk ofzo, waarbij ik 1 à 2x per week hooguit een klein kletspraatje met de bezorger van de boodschappen hoef te hebben of de postbezorging; met een huis vol van mijn eigen kinderen, en voor de rest geen gezeur aan mijn hoofd te hebben. Verder wil ik dan natuurlijk wel geld zat hebben en gewoon lekker dag in, dag uit mijn eigen ding kunnen doen zonder rekening te houden met derden (die dus niet in mijn huis wonen).

    Ik wil dat het maar een keertje klaar is met al die conflicten (in mijn ogen teveel zijn; want elk conflict dat ik heb is er al 1 teveel), en telkens maar weer twijfelen of ik het nou allemaal verkeerd doe en mijn zelfvertrouwen weer een deuk krijgt en ik 'weer' moet veranderen. Sowieso alleen al de reflectieverslagen van mijn studies. Dat slaat helemaal nergens op. Mijn karakter is prima en ik word er simpel van dat ik altijd maar weer alles moet aanpassen zodat een ander er profijt van heeft. Ondertussen heeft iedereen profijt van mijn karakter, behalve ikzelf en kom ik nóg telkens in de conflictzones. Blegh :p Ik ben zo onderhand mezelf kwijt! En ik wil me niks meer laten vertellen/wijsmaken. Ik wil dat iedereen mij gewoon accepteert of anders opduvelt. Hahahaha.

    Just get out of my life :cool: Ik bepaal! En ik doe het zo. En alles moet maar op mijn manier en anders niet. Het ligt in het dagelijks leven uiteraard heel erg veel genuanceerder; maar mijn droomwereld is ongeveer vergelijkbaar met happy-happy-land, waarbij iedereen lekker altijd alles doet wat ik zeg en ik nergens wrijving bij heb en gewoon blij kan zijn en door de bergen kan huppelen als Maria van de sound of music. Iedereen werkt voor mijn gevoel alleen maar tegen en zit mij dusdanig te frustreren dat er geen huppelend-blij-gevoel meer over is.

    Kortom: weg met mensen (anders dan mijn kinderen), boeoeoeoe :p:cool:
    Daar droom ik van :D
     
  7. belem

    belem Lid

    28 mrt 2012
    86
    0
    6
    Ik droom over een leuke baan waar ik veel verdien. Een groot huis met een super grote keuken. En dat we heeeel vaak op vakantie kunnen gaan. Ik droom eigenlijk over een leven zonder zorgen zonder geld zorgen gezondheidszorgen nergen naar omkijken :))
     
  8. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Of dictator zijn... Dat lijkt me ook echt vrij gaaf! Niemand spreekt je tegen en je mag lekker alle regels bepalen. Ik zou niet iemand worden die complete volkeren uitmoord (alleen bij schennis van mijn naam of niet gehoorzamen of zoiets :p) maar gewoon chill en relaxed leven voor mij en het volk. Terwijl niemand mij gewoon een strobreedte in de weg legt en laat aanmodderen. Jaaaa dictator zijn! Jammer dat dat niet zonder expliciet excessief geweld kan :( Anders had ik het graag gedaan, maar dat zit niet meer in mijn aard.

    <3 Liefde!
     
  9. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    mijn droom is geen pijn hebben, kunnen doen fysiek wat mijn hoofd wil.

    een andere droom is HBO sociaal juridisch dienstverlening doen, dat gaat ook nog wel lukken.
     
  10. HuiBooBee

    HuiBooBee Fanatiek lid

    1 feb 2011
    4.355
    72
    48
    Ik droom ervan om ooit weer naar school te gaan.
    De Pabo te doen of Forensisch onderzoeker, maar verder dan de opleiding kom je momenteel niet helaas.

    Oh en dat ik de lotto win en en dus de opbouw en uitbouw ons niets extra kosten.
    Zodat er genoeg kamers zijn voor de kinderen, genoeg ruimte voor de piano die de kindjes samen met papa bespelen en dat tenminste 1 kind de (bas)gitaar kan bespelen :p
     
  11. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    Waaahahahahahha en de franse mannen niet te vergeten:D:D:D:D:D
     
  12. Tiinkerbell

    Tiinkerbell Niet meer actief

    wat leuk dat jullie allemaal zo lekker reageren leuk om te lezen !

    zag ook dat er nog meer mensen waren die een droom hadden om een web winkel te beginnen ..

    En Chaii met haar bijzondere droom.

    Voor de gene die dromen over een kindje of een gezin , ik hoop dat deze droom echt heel gauw uitkomt ! dat is veel meer waard dan de loterij winnen ....
     
  13. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    Mijn droom is dat ik ooit weet wat ik wil gaan doen..
    Ik wil graag ander werk, doe nu schoonmaakwerk, maar wil graag iets anders. Heb alleen zoveel dromen die niet realistisch genoeg zijn om uit te laten komen...:(
     
  14. Whysteria

    Whysteria Niet meer actief

    Ik heb altijd een camping willen hebben, ben helemaal gek op kamperen en het campingleven, en het leek de ideale manier om in het buitenland te kunnen wonen. Droom er nog steeds regelmatig van, maar huiver ook voor hoeveel werk het is (en hoe moeilijk mensen op vakantie kunnen zijn).

    Daarnaast hebben we nu een veel relaxtere manier gevonden om onze Frankrijkdroom te realiseren, en zolang dat mogelijk blijft is de camping van de baan...
     
  15. Maxellera

    Maxellera Fanatiek lid

    14 mei 2012
    2.092
    82
    48
    NL
    Ik droom er over dat we een heerlijk gezinnetje hebben met kindjes die net als wij het leuk vinden om bezig te zijn met leuke fantasy dingen en mee te gaan naar de festivals :).
    Ook zou ik het fijn vinden om ooit mijn master te halen en misschien les te geven op HBO, of iets met taal blijven doen als tolk of boeken/programma's vertalen ofzo. Thuismama lijkt me ook wel leuk maar dat vooral als er nog jonge kindjes zijn.

    En een mooi huisje met een lekker tuintje en veel dieren :D.
    Of in NL, misschien in Ierland of Nieuw Zeeland.. Eerst eens bepalen of ik mijn ouders kan missen ;).
     
  16. Yan

    Yan Bekend lid

    10 dec 2012
    886
    0
    16
    Ik droom ervan dat mijn kinderboeken, die ik nu aan het schrijven en illustreren ben, een groot succes worden! Daar zou ik tzt echt mijn beroep van willen maken, kinderboeken maken en alles erom heen. Heerlijk lijkt me dat!!! :)
     

Deel Deze Pagina