Eten en mogelijke koemelkallergie

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door dimpel, 15 feb 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. dimpel

    dimpel Actief lid

    6 feb 2013
    101
    0
    0
    Sint-Niklaas
    Gisteren ben ik met ons meisje (2w3d oud) naar de kinderarts geweest ivm veel huilen (eerder onophoudelijk). Kinderarts denkt aan koemelkallergie (ze heeft reflux) ..
    Nu zie ik dat er in zo veel producten melk verwerkt zit en heb dus maar weinig kookinspiratie...
    Dusss....

    Iemand kooksuggesties ^_^? (soepen, warme gerechten, wat van beleg?)
    Ben benieuwd naar wat jullie klaarmaakten (de mensen met zelfde situatie)
     
  2. Mienemuisje

    Mienemuisje Fanatiek lid

    17 feb 2013
    1.161
    0
    0
    Ik lees even mee :)
     
  3. Polletjepiek

    Polletjepiek Niet meer actief

    Gewoon goed etiketten lezen. Ah en jumbo hebben duidelijke allergenen info op hun huismerk artikelen staan.
     
  4. InesTaina

    InesTaina Actief lid

    21 jan 2013
    267
    0
    0
    Geldrop
    Als ze KMA heeft wat uiteindelijk vastgesteld wordt met een test wordt je doorverwezen naar de voedingsdeskundige en die geeft je een hele lijst mee wat ze wel en niet mogen in welke producten koemelk enz enz zit!
     
  5. KimK

    KimK Niet meer actief

    Ik denk dat ze voor haar zelf bedoeld ivm borstvoeding? Ik vervang zelf alle melk door soja ivm kma bij mezelf. Maar weet niet hoe dat mag icm met borstvoeding ivm mogelijke kruisallergie. Ik zou gewoon goed opletten bij producten pakken. Zorgen dat het melkvrij is. Bij deAH hebben ze dit op alle eigen merk producten staan. Let wel op melk zit in de meeste dingen, ook waar je niet bij stil staat zoals bijv. smeer en bakboter... Elk etiket dus goed lezen! Ik leesdat je tips wil voor soep? Groentensoep bijv? Cremesoep wordt lastig, maar evt dus sojacuisine. Maargoed ik weet niet wat richtlijn soja borstvoeding is bij KMA.
     
  6. Danielle86

    Danielle86 Fanatiek lid

    13 feb 2012
    2.787
    0
    36
    Noord-Brabant
    soja geeft bij baby's vaak een kruisallergie reactie en grote kans dat er dus ook allergisch op wordt gereageerd.

    Er is heel veel wat je wel mag, ik heb ook een aantal weken koemelk vrij gegeten. Er is een hele fijne groep op facebook waar je heel veel inspiratie en tips vandaan kunt halen.
     

Deel Deze Pagina