Hahaha saartje my thoughts exactly! Oxbow t gaat idd snel op fb, maar soms gewoon niet teruglezen hihi. Of oo de muur n status doen is miss overzichtelijker voor degenen die er minder zijn. idd 40w in zicht, nooit gedacht die te halen best bizar hoor, want nog geen gevoel dat t gaat beginnen. Welmspannend, denk elke avond zou t? Hoop niet te lang meer te hoeven, bang datanders n bevalling int geboortehuis niet doorgaat. Bij jou kan t ook elk moment, nogigeen voorgevoel? Of voortekenen.
Enkel heel veel harde buiken de laatste dagen maar ze doen nog geen pijn dus ik maak me er nog niet te druk om. Ben ook nog best actief bezig dus dan lijkt me dat vrij logisch. Mijn insteek is ook een beetje dat dat misschien juist de bevalling een beetje in de hand werkt dus ik blijf lekker doorgaan Ik heb eigenlijk altijd het idee gehad dat ik over de 40 weken heen zal gaan, ik hoop alleen dat hij niet te lang blijft zitten en voor 41 weken wel uit zichzelf komt.
Nou, voorlopig hier nog geen beweging...alleen bij mijn zoon...die houdt niet op met bewegen...is er storm op komst ofzo??? man, wordt helemaal gek! Heb al aan alle kanten gelezen dat die ontsluiting niets zegt over het snel beginnen van de bevalling, dus daar ga ik dan nog maar even niet van uit. Bij m'n zoontje ook zeer weinig pijn gehad bij de ontsluiting. Alleen wat ongesteldheids krampen in mijn rug...dus wat dat betreft. Hoop (ook voor manlief) dat ik wel een klein beetje aankondiging krijg als het echt op gang komt!
Oooh ik wou dat ik al ontsluiting heb! Ik heb geen idee. Kijken ze daar naar eigenlijk? Kan ik me niet herinneren van de vorige keer. Ik begin nu pijn te krijgen in mijn heupen en knieën tijdens het slapen. Herkenbaar? Nog maximaal 5 weken dan is onze smurf er! Wow... Hij hoeft van mij nog niet te komen. Voel me er nog niet klaar voor
Zeer herkenbaar Frummelk. En ze kijken niet standaard naar die ontsluiting hoor...normaal pas als je echt aan het bevallen bent, maar omdat ze mij willen gaan inleiden wilde ze weten of er al iets gaande was...nou ja, wel dus...voorlopig blijft het denk ik bij die 4 cm, maar voel wel regelmatig wat op mijn bekken drukken... Vindt het aan 1 kant wel lastig hoor, want ik heb het gevoel dat ik nu niet zomaar weet of het al begonnen is...en dat is toch wel wenselijk als ik manlief nog uit z'n werk wil hebben en zoonlief bij een oppas. Maar goed, we zien wel. Je doet er weinig aan he...
Heupen en knieën hier ook idd. Kussen tussen mn benen en maar weer omdraaien, heb niets wat beter werkt nog even dames!
Het slapen is sowieso een drama Ik kan alleen op mijn zij liggen. Op mijn rug ben ik benauwd. Baby is niet ingedaald.
Amona: hier begint het inderdaad ook te korten. voel eigenlijk nog helemaal niets op harde buiken na, maar echt rommelen en doen nee. Kleine is ook niet ingedaald, dus dat zal zeker niet meewerken. Hoop dat ze donderdag kunnen strippen want zit er echt even helemaal doorheen. Slapen ik doe dat net als Amona zegt met kussen tussen knieen en dan draaien in bed, dat is ook de enige manier dat het een met minder pijn gaat. 2bmama vervelend he dat je niet weet wanneer het echt begint als je geen duidelijke weeen hebt. Herken dat zo heb ik bij alle kids gehad. Zo ga even uitpuffen op de bank. Spreek jullie morgen weer. En dames nog even en dan hebben we onze kleintjes in onze armen, we weten waar we het voor doen, maar soms is het even zwaar.
Tjonge ik dacht even dat mijn man de urgentie van de babykamer door had. Vanavond na het eten serieus bloed en slijm bij het afvegen...klinkt als slijmprop, waar mijn vorige bevalling mee begon. Heb ik tegen hem gezegd, waarna hij meteen naar boven ging om een pad op zolder te maken om de zooi te kunnen verplaatsen. Helaas heeft hij me vervolgens gevraagd voor morgen avond iemand te regelen die mee helpt tillen...ik ben de vorige keer 's morgens de slijmprop verloren en dezelfde avond nog bevallen. Echt de neiging te gaan gillen. Maar goed, nu ruzie hebben we echt niets aan. Sorry ff frustratie van me afschrijven hoor.
Oh 2bmama hoop dat t doorzet! Em ruzie heb je idd weinig aan...en..beeb slaapt de eerste nachten miss sowieso op jouw slaapkamer? Maar proberen rustig te blijven haha. succew mocht t doorzetten! Herkenbaar oxbow! Maar idd nog maar even. Hoop dat thier ook es mag beginnen haha.
Even turbo bericht: ben vannacht super snel bevallen van een zoontje: Nathan. Nu net weer thuis. Alles goed.