Bol.com, grrr

Discussie in 'De lounge' gestart door Romy1979, 18 feb 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Romy1979

    Romy1979 Niet meer actief

    Verdorie, as donderdag is mijn zoontje jarig. Hij wil dolgraag een skelter dus mijn vriend heeft via zijn werk punten gespaard, waarmee we de skelter konden aanschaffen. Komt vanmiddag de doos en ja hoor, doos is geopend geweest en van alle kanten beschadigd. Okay, kan gebeuren, maar dan heb ik er al geen fijn gevoel meer bij.
    Dus vriend wil de skelter vanavond in elkaar zetten en ja hoor, gebruikershandleidingen erbij van andere producten, beschadigingen aan het stoeltje, onderdelen los in de doos. Okay, die skelter gaat terug.

    Bol.com gebeld en er kan niks meer geregeld worden. Pas zodra de skelter weer bij hun binnen is, kunnen ze een nieuwe sturen. Nu 1 bestellen en dan de bedragen met elkaar verrekenen kan ook niet, omdat de 1e skelter met cadeaubonnen is besteld. Kortom, ze kunnen niks betekenen.

    Gelukkig weet mijn zoon niet dat hij donderdag een skelter zou krijgen, dus er voltrekt zich geen drama wat dat betreft. Hij is net zo blij met een speelgoedbusje. En ergens begrijp ik ook dat bol.com dit niet voor donderdag geregeld krijgt.

    Maar wat ik wel heel slecht vind is dat ze de arrogantie hebben om een product op zo'n manier te versturen. Daar zit ik dus nu echt ff van te balen. Grrr...:x
     
  2. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    26 aug 2012
    13.148
    330
    83
    Vrouw
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Praat me er niet van ! Grrr
     
  3. Romy1979

    Romy1979 Niet meer actief

    Oh, herkenbaar?
    Dit is bij ons al de 4e keer dat er iets mis gaat via hun...
     
  4. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    26 aug 2012
    13.148
    330
    83
    Vrouw
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    1 keer wat gehad, levertijd van een buggy was 3 weken, op de dag van bezorging krijg ik te horen dat het artikel niet leverbaar is en 2 weken later bezorgd word. Weer 2 weken gewacht krijg ik op de dag zelf opnieuw te horen dat dit artikel niet leverbaar is en dat ik mijn geld terug krijg grrr
     
  5. Young Flower

    Young Flower Fanatiek lid

    25 jul 2006
    3.369
    507
    113
    vlakbij Rotterdam
    qua boeken nooit problemen maar met speelgoed ook een keer gehad. garage besteld. komt pas over 2 weken. na 2 weken we kunnen nog niet leveren duurt nog 2 weken daarna niets meer gehoord. in de tussentijd was het bijna de verjaardag van mijn zoontje. na het bellen kunnen annuleren. en toen op marktplaats maar en 2e hands gekocht want hij was nergens anders meer te krijgen
     
  6. 27mama

    27mama Bekend lid

    8 mei 2013
    669
    1
    0
    NULL
    NULL
    Ik kreeg ooit mijn borstkolf 2 weken later in huis dan gepland. Ze zeggen vandaag besteld morgen in huis. Nou leuk hoor als je borsten op ontploffen staan.

    Daarna nooit meer wat besteld bij bol.
     
  7. Luna86

    Luna86 VIP lid

    11 jan 2009
    14.791
    9.309
    113
    Gelderland
    Hier hetzelfde mee gemaakt met bol.com. Mijn sv had een gitaartje besteld voor zijn kleinzoon en gaf hem met zijn verjaardag. Ook kapotte doos dus was al een beetje bang voor en idd hele (houten) gitaar doormidden.. Gelukkig is het uiteindelijk wel goed opgelost maar was wel een domper voor opa en kleinzoon..

    Jammer dat het niet optijd binnen kan zijn maar fijn dat het wel opgelost wordt! Alvast een hele fijne verjaardag!!!
     
  8. Mango88

    Mango88 Niet meer actief

    O balen!

    Kan iemand anders (familie?) de skelter niet bestellen en dat je dan de oude terugstuurt? Of denk ik nu heel stout?
     
  9. Romy1979

    Romy1979 Niet meer actief

    Nou t wordt nog mooier, stoom komt uit m'n oren.

    Medewerker 1 bij bol.com zegt toe dat we dit niet hoeven terug te brengen, maar dat er online een ruilafspraak gemaakt kan worden.
    Dus wij doen dit, moeten we weer terugbellen om de afspraak te maken.

    Medewerker 2 zegt vervolgens: u kunt beter een ruiling annuleren en een nieuw product bestellen à 300 euro en dan de oude skelter daarna op laten halen halen. Waarna we vervolgens weer cadeaubonnen van 300 euro terugkrijgen om bij bol com uit te geven. Ja daag :(

    Medewerker 3 zegt dan: nee sorry mevrouw, u moet dit pakket zelf terugbellen naar een postnl punt. We kunnen het niet ophalen. Moet je nagaan; De doos is groter dan mijzelf en weegt 30 kilo. Ik kwam er echt niet uit met die medewerkster, dus vriend belt terug en krijgt medewerker 4 aan de telefoon, die netjes een afspraak maakt om het as vrijdag op te halen.
    En dan over ongeveer twee à drie weken wordt er opnieuw een skelter bezorgd. Als mijn zoon zijn verjaardag alweer vergeten is :(
     
  10. Romy1979

    Romy1979 Niet meer actief


    Dat kunnen we zelf ook, maar t gaat om een skelter van 300 euro die met cadeaubonnen betaald is. Dus we krijgen geen geld terug, maar cadeaubonnen van bol.com.

    En we kunnen die cadeaubonnen niet laten verrekenen met een nieuwe bestelling. Want ze zijn momenteel verzilverd tot de oude weer terug is, kan al met al twee weken duren.
     
  11. marlies85

    marlies85 Niet meer actief

    Ik heb enkel positieve ervaringen met bol.com :) Als er iets niet goed was werdt dat ook altijd meteen netjes en correct opgelost...Heb gewoon steeds mazzel denk ik :D Maar beschadigingen worden niet altijd in het magazijn van Bol.com veroorzaakt.....je wil niet weten hoe er met post en pakketten wordt omgegaan bij PostNL ;)
     
  12. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Hier ook gehad. Een laptop besteld en die kwam na 3 dagen niet, maar er kwam wel een landkaart met daarop een installatiecd van een printer?! :(

    Ook hetzelfde probleem met het juiste product wel krijgen, dus alles geannuleerd en ergens anders besteld.

    Daarna ook iets besteld (hadden nog een bon) en dat kwam ook pas dagen later.

    Denk dat ze zichzelf in de voet schieten door de samenwerking met allerlei andere shops. Boeken en cd's zijn nooit een probleem.
     
  13. Romy1979

    Romy1979 Niet meer actief


    Die zullen vast ook geen schoonheidsprijs verdienen, nee ;)
     
  14. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief

    Heb een klein beetje het zelfde.

    Hier krijgt ze een paar dingetje waar onder een drink beker en lunch box voor haar verjaardag barbie en barbie fohn. ( van de goedkopere barbie spullen.) en ook betaald met cadeaubonnen die ik nog had liggen.

    Barbie fohn voor haar verjaardag en lunch box en beker voor school.

    Nu is de lunch box er niet bij geleverd verzonden op verschillende dagen.

    Dus valt de schade hier mee.

    Vervelend dus voor je t.s en balen dat je niet even een andere er bij kan bestellen voor donderdag.

    Hier word het uit gezocht waar de lunch box is gebleven.
     
  15. Mango88

    Mango88 Niet meer actief

    Ik bedoelde meer dat je dan in ieder geval een skelter hebt, anders moet je alsnog snel iets anders kopen. Maar ik snap nu wat je bedoeld;)
    Dat probleem met de cadeaubonnen heb ik ook eerder gehad. Veel lager bedrag gelukkig. Kon ook alleen een krediet krijgen op mijn account. Moest het wel zelf wegbrengen, ophalen kon niet.
    Toch vervelend dat je geen geld terug krijgt:(
     
  16. Romy1979

    Romy1979 Niet meer actief

    Hopelijk komt die ook op tijd binnen! Je wil dat het liefste toch op de dag zelf geven.
    Alvast fijne verjaardag!
     
  17. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief


    Jij ook meid.
     
  18. Senais

    Senais Fanatiek lid

    27 jul 2008
    3.089
    0
    0
    Hier ook al enkele slechte ervaringen met bol.com. Grrr...laatste was nog met een heel ander product wat verstuurd was voor Sint. We waren zo blij dat we het goede product gevonden, versturen ze iets anders! Konden het ook niet meer ruilen want het product wat we wilden hebben (en op de foto stond) hadden ze helemaal niet! Grrrr....
     
  19. Romy1979

    Romy1979 Niet meer actief


    Ook vervelend zeg!

    Met mijn zoontje zijn 1e verjaardag had ik een superleuke speeltafel besteld. Komt ie binnen, is alles in het duits. Dat stond ook nergens in de omschrijving ;)
     
  20. Tamale

    Tamale Niet meer actief

    Ja de service van bol.com is ver te zoeken wanneer je ze nodig hebt. ( heb niet alleen maar negatievie ervaring moet ik eerlijk zeggen. )

    Maar iedere telefoniste die je er aan hebt, zegt weer compleet iets anders.

    Ik had laatst 3 dingen besteld, alle drie: voor 23:00 besteld, volgende dag in huis..
    Volgende dag, 1 ding bezorgd en dat was het.
    Ik direct bellen: mevrouw er staat dat alles is bezorgd dus of het is bij de buren afgeleverd of het komt morgen of overmorgen dan ligt de fout bij TNT. Maar u kunt pas over twee dagen terug bellen.

    Vriend later gebeld, die was niet blij met hun antwoord, zegt die man: als het morgen niet binnen is, direct bellen dan bestellen we het direct nog en krijgt u het zo snel mogelijk binnen.

    De dag erna: niks! Weer bellen... :we storten het geld terug en daarvan kunt u wat nieuws bestellen... Maar dit duurt een aantal dagen en wij kunnen het niet direct na bestellen nu.

    Geen excuses gekregen en slechte hulp aan de telefoon.
    Jammer.
     

Deel Deze Pagina