Hoop toch dat de irritante mensen niet worden weggestemd. Dan wordt het helemaal oersaai. De ergernissen houden het nog een beetje levend. Moet toch ergens over praten.
Nicolien doet niets verkeerd in mijn ogen... en daarbij, die is er net, geef die meid een kans om zichzelf te laten zien !
Maar Andrea kan toch nog wel steeds worden weggestemt ook al is ze niet genomineerd? Als ze bijv. veel stemmen krijgt van de overige Utopeanen? Of zie ik dat verkeerd.. Dat kleding jatten is echt zooooo laag.. de hele dag tot god binnen en alles zegenen wat je tegen komt en vervolgens gewoon kleding achterover drukken .. Die andrea..
OMG.....ze zit gewoon glashard te liegen "Het waren mijn eigen kleren die ik oprolde en onder het matras stopte"..... Yeah right:x Jankerd. Getsie
Ik stel ook mijn mening bij Andrea punt! Dit kan echt niet! Haar hele gezicht las boek delen bah bah! Schijn heil. Ik weet niet zeker of ik alles goed heb nagekeken ja ja !
Die andrea is echt schijnheilig, vorige week bij de stallen schold een vd dames het gvd woord naar haar, toen ging ze helemaal flippen, dat zeg je niet tegen mij!! En een dag later liep ze zelf de loods uit terwijl ze verdomme zei..Eh dat is toch gewoon bijna hetzelfde. En idd met die kleding ze werd al helemaal ongemakkelijk toen die man erover begon, en toen kwam er nog van alles te voorschijn. Wat ik trouwens niet begrijp is dat de hele tafel zei dat ze wilden weten wie het was, vervolgens weten ze het, en gaan ze haar met zn allen zitten troosten.. En dat gejank van Anderea.. Huh uhuh uhuh, man.. wat nep! Van mij mag ze vertrekken. Nicolien mag wat mij betreft blijven hoor, ze is er net.
Heb die andrea vanaf het begin een rare gevonden. Ze is heel gelovig en dasr heb ik niks op tegen maar wel op die manier hoe ze het brengt,...alsof ze bij een sekte zit. En dat niet vloeken blablabla en zelf mag ze het wel. Altjjd dat zielige gezicht met haar ik ben zo zielig stemmetje. Ze gebruikt het programma denk ik ook om haar dochter te bereiken. Nu die kleren,... Ik vind haar gewoon raar en zoals die 2 zeiden dat er iets is met haar en ontoerekeningsvatbaar is want ze heeft het zelf niet eens door. En dom is ze zeker als je kleren gaat verstoppen met 500 camera's om je heen Tot nu toe is die Jimm mijn favo, paul kan tenminste iets maken. Hakim??? Hij wil echt het leidertje spelen met zijn praatjes en welke vent laat zijn kind van nog geen jaar oud in de steek voor mee te doen aan een tv programma???
Andrea is nu voor 24 uur huis uit omdat haar man in ziekenhuis ligt? Behoorlijk slecht lijkt het ook zelfs. 'Andrea stapt definitief uit Utopia' | Prive | Telegraaf.nl
Ze zouden haar zo met fikse boete buiten moeten gooien! Dit hele verhaal is vast en zeker onzin en bedacht door 'achter de schermen' om Andrea zachtjes eruit te laten gaan.