Mijn zoontje is inmiddels al weer 6 maanden en probeert iedere dag heel vaak om zich om te rollen maar het lukt steeds net niet (armpje zit nog ergens vast). Hij wordt na een tijdje een beetje boos omdat het niet lukt en dan rol ik hem wel eens om, zodat ik kan laten zien hoe het moet. Ieder kindje doet alles op zijn eigen tempo maar als ik om me heen kijk lijkt het alsof alle kinderen van die leeftijd al lang omrollen. Is mijn zoon nu extreem laat of zijn er meer kids die zich met 6 mnd nog niet omdraaiden?
Dochter heeft het ook pas gedaan op 6 maand. Maar kroop op 7, liep op 8 en liep los op 11 maand. Dus het komt wel
Mijn oudste rolde pas met 9 maamden...maar liep met 13 maanden wel los over straat...alles netjes in volgorde gedaan, maar razendsnel.
Hier een mannetje van bijna 7 maanden dat sinds een paar weken van buik naar rug rolt en vandaag voor het eerst ook van rug naar buik! Ben benieuwd of dat een toevalstreffer was of dat hij het morgen weer doet. Alles op zijn tijd. Hij komt pienter genoeg over, dus ik maak me geen zorgen.
Eva wordt volgende week zes maanden, maar rolt ook nog niet om hoor. Geen paniek. Ze draait wel op beide zijden, maar nog niet door. Ze heeft een paar weken geleden drie keer van buik naar rug gedraaid, maar dat lijkt ze compleet vergeten te zijn. Komt vanzelf.
Mijn oudste rolde pas met 8 maanden. Mijn jongste is volgende week 6 maand en doet het ook nog niet. Komt vanzelf!
Helemaal niet erg of ongewoon. Mijn dochter rolde ook pas zelf met 7 maanden. Zolang ze het voor de 9 maanden doen, is er niemand die er wat van zegt. Mijn dochter is helemaal niet van de grove motoriek. Rollen met 7 maanden, zelfstandig zitten op de dag dat ze 10 maanden was. Staan?? Nee volgens haar zitten die voetjes er voor de sier Daarentegen kon ze met 4 maanden al dingen overpakken, kan ze nu hiep hiep hoera (handjes in de lucht), high five en handjes klappen als je alleen maar zegt: kun jij ook in je handjes klappen? Dus ja ieder kind doet elk soort ontwikkeling op zijn eigen tempo. En met 6 maanden nog niet rollen is niks geks.
Hier rolde de oudste met 3,5 maand, de middelste met 8 maanden en de jongste rolde met precies 6 maanden. De oudste en de middelste liepen allebei rond ongeveer 1 jaar. Komt goed dus!
ook hier pas met 9,5 maand bij de oudste - de jongste met 7 maanden. Pientere meiden die motorisch prima zijn nu hoor
Bedankt voor jullie reacties!!! Jullie gaan het waarschijnlijk niet geloven maar meneer draaide zich vandaag na het eten ineens om haha. Ik weet niet of het een eemalige actie is maar dat merk ik vanzelf. Ben iig blij dat het niet abnormaal is dat hij nog niet rolde!
Met 7 maanden kon hij past echt van rug naar buik rollen. Daarvoor deed hij het wel eens per ongeluk, maar nu kan hij het echt. Terug rollen naar zijn rug lukt ook nog niet. Maar ja, het komt wel. Snap dat je je zorgen maakt, deed ik ook. Want je leest en hoort veel van snelle kindjes. Maar dan besef je even niet dat er gewoon snelle en minder snelle kindjes zijn. Het komt allemaal vanzelf!
Oudste rolde met 6 maanden en de jongste is nu 7 maanden en rolt enkel van buik naar rug sinds hij 4 maanden is maar van rug naar buik echt nog niet.
Mijn dochtertje heeft 2 keer gerold en daarna niet meer. Wel van rug naar buik maar andersom niet. Volgens cb niet erg. Zitten, optrekken, kruipen, lopen doet ze wel. Zou me er geen zorgen over maken.