Wauw, kahlan geweldig gefeliciteerd met jullie kleine meid!💖 Heb niets terug kunnen lezen,liep te ver achter! Hier ook een kleine die de nachten niet door kwam zonder te huilen. En mama uiteindelijk ook! Pff zwaar is dat maar indd op eigen gevoel, ben ik erachter wat onze man miste😊😉 En nu 2nachtjes door geslapen hihihi Weet dus nu niet wie er nog meer bevallen is..bij deze gefeliciteerd !! 😊👍
Lastig Kahlan. Dat elk uur voeden herken ik wel trouwens. Onze kraamverzorgster normt dat clusteren. Oftewel voeding inslaan voor de nacht. Dat heeft ze hier de eerste 7 dagen braaf volgehouden. Nu doet ze dat niet meer. Vanavond gaan we weer een kruik in bed leggen om voor te verwarmen. In mijn armen slaapt ze namelijk prima, maar eenmaal in bed begint ze te miepen tot ongeveer 12 uur. Zometeen ga ik lekkker richting bed en dan is het afwachten.
Nou meer warmte! Extra kruik....meneer had het koud...en ik dacht hij heeft last van krampen! Ik wist niet hoe zijn huil is of hoe te onderscheiden....is het dit..is het. dat... Is echt wel lastig . Ook savonds laat. Badje gedaan...worden ze rustig van en slaperig. hoop dat je wa aan hebt. Wil ze niet slapen dan khalan?
Misschien toch ook echt dat clusteren?? Slaapt ze daarna wel enigszins door?? Hier ligt ze op bed, lekker warm. Ze miept wel wat, maar aanzienlijk minder dan gisteren. Heeft 1 van jullie ook trouwens dat ze in hun slaap huilen?? S.ophie kan soms ineens giga uithalen en dan kijk ik op de babyfoon (we hebben eentje met camera) en dan slaapt ze gewoon.
Jaaaa 2eleg heeft Densley ook! Soms ook alsof ie lacht hahaha dan denk ik ook he hij is wakker...ga ik kijken(heb geen camera) slaapt ie gewoon! En khalan slaapt ze? Is ze ook nachten wakker!.?
Nee nog steeds wakker! Boven nog een keer gevoed, ik krijg haar snachts niet in slaap. Ml is nu met haar bezig, maar die moet echt gaan slapen
Wel tot 6 geslapen en daarna samen in bed nog anderhalf uur! Nu heeft de kraamzorg haar in de wieg gelegd... Gaat aan en af... Pfff Ik weet het, het hoort erbij.... Ik ben uitgeput! Jullie zijn allemaal zo dapper!!! Heb het gevoel dat ik de enige ben die er zoveel moeite mee heeft...
Nee hoor Kahlan, je bent echt niet alleen! Hier ook een paar "helse" nachten achter de rug waarbij ik voor m'n gevoel alleen maar aan het voeden was. Sinds 2 dagen geven we de laatste voeding gekolfd in een flesje en dat lijkt wel wat te werken. Nu komt ie rond 4 uur. Dus slaapt van 23.00 tot 4 aan een stuk, echt een verademing!
Nee hoor het is ook zwaar soms meid! Gistermiddag na dagen cluster voeding had ik ook een dieptepunt hij bleef maar zuigenn zoeken mn boobs waren echt leeg. Hij wilde niet meer slapen enkel brullen. Ik ook overstuur gelukkig heb ik een hele fijne pro bv man dus die heeft me er doorheen gepraat en de kleine in slaap gewerkt met een speen zodat mn lijf de kans kreeg bij te vullen. Gelijk allemaal lekker gezond eten voor mn neus en drinken. Voelde me gewoon ingedroogd pff. Nu besloten structuur aan te brengen elke 3 uur krijgt hij voeding en in de nacht mag hij 1x lang (6/7 uur wegblijven) redt hij waarschijnlijk toch niet. Tot nu toe nog niet geclusterd dus ben benieuwd.
Hier ook een baby die veel huilt... En hier is het ook omdat meneer gewoon niet alleen boven in bed wilt slapen.... Dat zou bij jou ook nog kunnen kahlan! En een kruik helpt ook vaak goed tegen krampjes... Hier ook veel last gehad vannacht van krampjes. Pien hoe gaat het voeden s'nachts? Hier strakjes naar de kinderarts....Controle ivm de stuitligging
O en slapen in een wieg ging hier niet met de jongste sinds hij in zn ledikant ligt gaat slapen veel beter. Ledikant wel op onze kamer btw
Het voeden s nachts gaat goed! Al ben ik pas 2 dagen bezig met zittend voeden in de nacht, maar merk wel echt verschil, super fijn! Succes met je controle straks
O ja lov moet hij dan extra nagekeken worden? Wat zijn evt dingen waar een stuitkindje last van kan hebben?
Hoi dames, hier weer helemaal niets. maakte me vanochtend even zorgen want ik voelde haar niet maar schijnbaar lag ze nog te luieren want nu is ze wel weer actiever gelukkig. Kahlan ik vind je toch ook net zo dapper hoor! Het is niet makkelijk om de moed er in te houden als je zo weinig slaapt. Ik hoop dat het gauw beter gaat. Je wilt dat je kindje tevreden is en dat je een ontspannen harmonieus gezinnetje hebt en het lijkt me frustrerend als dat dan moeizaam gaat. Sterkte! Fijne dag allemaal! Ik ga zo nieuwe mappen kopen en de administratie eens behoorlijk reorganiseren... je moet toch wat!
Kahlan, hier ook een vreselijk intensieve eerste week gehad hoor. Onze zoon heeft ook best veel gehuild en soms wist ik ook niet meer wat ik nog kon doen voor hem. Gaat nu beter gelukkig maar nog steeds momenten dat hij niet kan slapen en maar blijft huilen. Ook vannacht weer met hem bezig geweest van 2.00u tot 4.15u. Sterkte iig.