Voorbereiding hormonen 1e IUI 2014

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by Steph88, Feb 11, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Steph88

    Steph88 Niet meer actief

    @ naliey ik stuur je een uitnodiging van onze prive IUI club kunnen we daar verder prive kletsen ! :)
     
  2. naliey

    naliey VIP lid

    May 25, 2008
    6,701
    0
    36
    Female
    Een lieve moeder en vrouw zijn en zo nu en dan tek
    Delft
    Ja me reumatoloog zou ons in Rotterdam helpen om een soort van "voorrang" te krijgen bij de gyn.
    Maar niks meer van gehoord, elke keer weer bellen etc en dan zegt hij ik ga erachteraan.
    Ook zelf de gyn gebeld maar werd steeds afgewezen..

    In Belgiƫ zijn we 1x op gesprek geweest, onderzoeken laten doen.
    Moesten we onze gegevens in Voorburg opvragen en dan terug komen.
    Dat hebben we gedaan en ingeleverd en zouden we de eerst volgende keer gelijk beginnen met IVF..
    Maar ik werd er via via op gewezen om de verzekering even na te kijken en zo kwamen we erachter dat je de behandelingen in het buitenland zelf moet betalen.

    Ik krijg nu inderdaad weer Clomid, en ook pregnyl..
    Ik zelf weet niet precies hoe en wat met IUI.
    Wel hoe het werkt etc maar niet wat ik kan verwachten.
     
  3. naliey

    naliey VIP lid

    May 25, 2008
    6,701
    0
    36
    Female
    Een lieve moeder en vrouw zijn en zo nu en dan tek
    Delft
    Oh dank je, gezellig :D
     
  4. Cera

    Cera Lid

    Feb 24, 2014
    5
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi allemaal,

    Ik ben 11 feb ook met iui begonnen met 50e puregon en dag 11 de inseminatie gehad zit hier ook op het wachtbankje. Wil graag ook met jullie verder praten over onze ervaringen en behandelingen, kort ben nu Al vanaf 2007 niet aan de pil 6 mk gehad en 20 maanden in mmm deze maand was eerste iui. Ben zo benieuwd of het nu met hormonen is gelukt, alles is goed bij manlief en mij alle onderzoeken gehad en niks is eruit gekomen. Ben heel positief maar vind het wachtend telkens zo slopend. Hoop dat we allemaal snel een positieve test in ons handen krijgen💞
     
  5. Steph88

    Steph88 Niet meer actief

    Welkom Cera !

    Je hebt zo te lezen ookal ontzettend veel meegemaakt 6 mk :( dat is niet niks meis, dat moet heel moeilijk voor jullie zijn geweest..

    Spannend !!! ik hoop zo dat het raak mag zijn :D dat zou super zijn, we hebben een prive clubje .. als je het leuk vindt kan ik je een uitnodiging sturen kan je daar prive meekletsen ?
     
  6. Cera

    Cera Lid

    Feb 24, 2014
    5
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi steph,

    Ja, iderdaad we zijn in 2010 begonnen met de mmm en na een jaartje na mijn mk even een stop ingelast het was even te veel voor me,maar nu gaan we er weer volledig voor zijn nu 20 maanden bezig in de mmm ben daar maar 1x zwanger geworden en was 5wk3 dagen een mk..

    Wil me graag aan jullie clubje aansluiten hem meegelezen en net me zelf aangesloten, ben nog aan't kijken hoe alles werk..

    Heb nu wel al rugklachten 😁
    Mijn nod is 27feb
     
  7. Steph88

    Steph88 Niet meer actief

    Ik heb je een uitnodiging gestuurd :D

    Ik begrijp heel goed, dat je even rust nodig had.. gelukkig kunnen jullie er met goede moed weer tegen aan :)
     
  8. Sophieee

    Sophieee Nieuw lid

    Feb 25, 2014
    1
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo allemaal,

    Ik weet niet of jullie dit forum nog gebruiken, ik lees dat jullie nu gebruik maken van de facebook maar ik wilde toch even reageren.

    Mijn man en ik zijn sinds 2 jaar aan het proberen om zwanger te worden. Sinds een half jaar zitten we in de mmm. Op 17 feb heb ik mijn iui gehad en zit dus nu net als jullie op het wachtbankje...:(

    Ik had me voorgenomen om mezelf niet gek te maken. Maar bij alles wat ik voel ga ik toch denken zou het?

    Weet een van jullie al meer? Ik hoop dat er iemandd 2 streepjes heft gezien :)

    liefs Sophieee
     
  9. Steph88

    Steph88 Niet meer actief

    Hoi sophie

    We hebben nu een besloten club, waar we prive praten.. ik zal je een uitnodiging sturen ! .. dan kun je daar met ons mee kletsen. Helaas heeft op dit moment nog niemand 2 streepjes in handen.. bij mij is helaas na 7 dagen mijn menstruatie doorgebroken :( er zijn al wat enkele van het wachtbankje.. maar er zitten er nog genoeg op ! :)
     
  10. mizz

    mizz Actief lid

    Nov 15, 2012
    342
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb ook zwaar de behoefte om mee te kletsen, beginnen deze week met hormonen spuiten. Merk dat ik behoefte heb om te kletsen met lotgenoten! In de omgeving loop ik vast met mijn emoties en gevoelens!!
     
  11. Sweetharty

    Jan 13, 2014
    29
    0
    0
    Jaa, morgenochtend om half 12 onze eerste IUI!
    Vind et zooooo spannend! :)

    Hoe is het met de dames op het wachtbankje? Ik kom er morgen gezellig bij zitten :)

    @mizz: wat ga je spuiten? Ik moet zeggen dat het bij mij erg meeviel!
     
  12. naliey

    naliey VIP lid

    May 25, 2008
    6,701
    0
    36
    Female
    Een lieve moeder en vrouw zijn en zo nu en dan tek
    Delft
    Succes Sweetharty,

    Ik wacht op me ongi om te kunnen beginnen
     
  13. Steph88

    Steph88 Niet meer actief

    @ sweetharty en Mizz ik stuur jullie ook een uitnodiging voor onze prive club.

    We praten al enige tijd niet meer via deze topic :) , helaas zijn er al een aantal van het wachtbankje af.. waaronder ikzelf waarbij het is mislukt.

    Top !! dat je morgen je eerste iui hebt ! , dan komt je bij de andere meiden op het bankje
     
  14. MariaP86

    MariaP86 Bekend lid

    Dec 10, 2013
    644
    0
    16
    image.jpg

    Mijn test van vanochtend, 11 dpo! :D
     
  15. Klaartje863

    Klaartje863 VIP lid

    May 10, 2012
    6,606
    57
    48
    Jaaa gefeliciteerd!!!
     
  16. Steph88

    Steph88 Niet meer actief

    Hijs duidelijk maria !!! owh ben zooo blij voor je :D de eerste van de groep !
     

Share This Page