Bijna 4 maanden maar voel totaal niets

Discussion in 'Zwangerschap' started by Ikie, Feb 26, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ikie

    Ikie Actief lid

    Jun 4, 2013
    187
    0
    0
    Limburg
    Ik ben nu ongeveer 14 weken zwanger maar voel echt helemaal niets meer. Is dat normaal of moet ik mij zorgen maken?
     
  2. doepjo91

    doepjo91 Lid

    Feb 26, 2014
    7
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bedoel je qua kwaaltjes of qua bewegingen in je buik?
     
  3. Ikie

    Ikie Actief lid

    Jun 4, 2013
    187
    0
    0
    Limburg
    Beide. Ik heb geen kwaaltjes maar voel ook totaal niets in mn buik.
     
  4. doepjo91

    doepjo91 Lid

    Feb 26, 2014
    7
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mijn verloskundige heeft tegen mij bij het intake gesprek verteld dat je de baby vanaf 26 wkn elke dag moet voelen en kwaaltjes nemen zo ver ik weet rond de 12 weken vaak af. Maar als je je baby eerst wel elke dag voelde zou ik je willen adviseren om even met je verloskundige te bellen. Al zou ik me zolang je geen bloedverlies of hevige krampen hebt niet teveel zorgen maken!
     
  5. nadin

    nadin Bekend lid

    Apr 27, 2012
    560
    105
    43
    NULL
    NULL
    Ik ben 13 weken en 3 dagen zwanger en voel helemaal niets:) ben stiekem wel ongerust. Volgende week maandag heb ik een afspraak bij mijn verloskundige.
     
  6. Claudia88

    Claudia88 Fanatiek lid

    Mar 7, 2013
    1,301
    599
    113
    Een ieder voelt de baby op een ander tijdstip. Zelf voelde ik hem al met ongeveer 14 weken. En dan bedoel ik echt; handen op je buik en op je rug liggen. En dan nog moet je je goed concentreren. Nu inmiddels 19 weken en voel ik hem veeeel duidelijker. Inclusief het 'geschop'. Maar zelfs dat is wel vroeg hoor.. Sommige meiden voelen het pas met 20+. Het ligt ook een beetje aan hoe de baby ligt, de placenta en of je slank bent of wat meer (buik)vet hebt. Qua kwaaltjes ben ik een van de wat minder gelukkige, die nu nog steeds last heeft van misselijkheid en moeheid.. Maar gemiddeld neemt het met 12 weken wel wat af.. Dus dat zou bij jou ook zo kunnen zijn. Ook dat is zeer verschillend.

    Maar als je je zorgen maakt.. Altijd de vk bellen. Desnoods om een echo vragen!
     
  7. nadin

    nadin Bekend lid

    Apr 27, 2012
    560
    105
    43
    NULL
    NULL
    Trouwens je bent maar 3maanden en 1 week zwanger zoiets. 13 weken is gelijk aan 3 maanden geloof ik.
     
  8. Ikie

    Ikie Actief lid

    Jun 4, 2013
    187
    0
    0
    Limburg
    Ik had eerst veel meer last van dikke witte afscheiding maar dat heb ik nog nauwelijks. Daarnaast totaal geen symptomen. Misschien bel ik toch maar even de verloskundige.
     
  9. BabyD

    BabyD Fanatiek lid

    Jun 30, 2010
    1,289
    0
    0
    NULL
    NULL
    Goed om gewoon te bell bij onzekerheid anders blijf je er mee rond lopen.
     
  10. LCLL

    LCLL Bekend lid

    Jan 14, 2010
    845
    0
    0
    NULL
    Met het aantal weken is het vaak ook nog wat te vroeg om iets te voelen. Qua kwaaltjes kan het idd nu minder worden omdat je de piek van de hormonen gehad hebt. Je bent trouwens 3 maanden zwanger, geen 4 maanden. Maak je verder niet te druk!
     
  11. Ang88

    Ang88 Actief lid

    Feb 24, 2014
    182
    0
    16
    Ik werk als spoedeisende hulp verpleegkundige
    NULL
    Hoi hoi!!

    Ik ben nu 14.5 week zwanger en ik voel ook helemaal niks!
    Vorige week weer bij de verloskundige geweest en het hartje klopt toch echt :) dus ik zou zeggen geen zorgen!!

    Geen misselijkheid hier of andere gekke klachten.
    Wel al een cupmaat groter :D

    Geniet van je zwangerschap!!
     
  12. Wintersun

    Wintersun Fanatiek lid

    Jan 14, 2014
    2,091
    0
    0
    omgeving Utrecht
    Klopt, met 17 weken zit je op 4 maanden.

    Bron: Zwangerschapskalender — Anababa
     
  13. Nephthys

    Nephthys Fanatiek lid

    Aug 9, 2013
    3,721
    3
    0
    Noord-Brabant
    Je eerste kindje voel je meestal op zijn vroegst met 18 weken. Dat verschilt per persoon. Vanaf week 26 moet je iedere dag wel iets voelen. Alle tijd dus!
     
  14. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    Aug 10, 2010
    11,954
    31
    48
    Female
    Publieke sector
    Met 13 weken is het ook nog onmogelijk om wat te voelen...het kindje beweegt nog amper.

    Vanaf de 15-16 weken is het mogelijk om wat te voelen, maar het is afhankelijk van zoveel factoren.

    Mijn oudste voelde ik met 15 weken, de middelste met 16 en deze keer sinds gister, dus 17 weken.

    Als het je eerste is en je hebt ook nog de placenta aan de voorkant, kan het zelfs voor komen dat je het pas met 24 weken voelt.

    Alle tijd dus en écht geen reden om je zorgen te maken :)
     

Share This Page