@steenbokje, idd alleen als er echt verhoging is, dat doe ik ook. Preventief een zetpil ben ik ook geen voorstander van hoor!!!
Ik ben daar ook niet van hoor! Ik bedoelde eigenlijk ook als ze verhoging heeft en nog steeds zere beentjes... Ze is nu namelijk nog wel huilerig en ik mag haar beentjes niet aanraken, wat overigens erg lastig is bij luier verschonen... Straks maar ff die thermometer weer tevoorschijn toveren!
@steenbokje: als ze verhoging of koorts heeft en huilt, dan zou ik er wel een zetpil geven. Zeker als ze zo een last heeft van haar beentjes. @anouk: ken dat. Dat jij druk bezig vent op de vloer en de bedrijfsleider is flink aan het bellen en regelen waardoor alles op jou aankomt. @maggie: hoe gaat het met jullie kanjer? Heb je hem lekker in bad gedaan? Hoe gaat het eigenlijk met je moeder? @teske: hoe gaat het met jou moeder? En met Thijn zijn slaapzakje? @hier: meisje hoest nog flink. Heb wel een stukje op Facebook gelezen dat ging over het gebruik van vicks vaporub. Dat het bewezen efectief is als je dat (luuf dus ook) onder de voetzooltjes smeert. Lekker dik en sokken eroverheen. Lichaam neemt de etherische oliën op en zorgt dat de hoest minder word en ze worden en wat rustiger van waardoor ze lekker slapen. Zit een beetje met een gedachte waar ik niet echt uitkom. Op mijn werk word er meer druk gelegd op de assistenten. Ik merk dat ik dat niet echt trek... Nu is mijn bedrijfsleider aan het uitzoeken wat het financieel voor mij betekend als ik van assistent naar verkoper ga. Hierdoor ligt er minder druk op mij (zowel van hogerhand als bij mijzelf) en heb ik meer rust, maar kan ik alsnog heel veel leren. Alleen dan op een minder hoog tempo dan dat ze van mij verwachten nu. Maar goed, dan is het weer een stapje lager en dat voelt als falen . Aan de andere kant, ik ben daardoor wel rustiger en daardoor ook relaxter thuis... Heb gewoon totaal geen behoefte om te presteren en mijzelf te pushen om hoger op te komen. Vind werken heerlijk, maar mijn prioriteit ligt bij mijn gezin. Maar goed, eerst maar eens kijken wat het financieel voor gevolgen heeft en dan ga ik een keuze maken. Sorry voor mijn relaas hahahah! Fijne avond allemaal
Yeah! We lopen met het gevoel dat ze alleen maar gericht zijn op zijn onrustigheid! En daardoor niet verder kijken. We zijn dan ook bang dat de kinderarts donderdag komt met een stappenplan om hem in een ritme te krijgen en beter te laten slapen door hem te laten huilen omdat er volgens hun niets medisch aan de hand is..... We hebben besloten om hem dan gewoon mee naar huis te nemen. Laten huilen kan ik thuis ook wel doen maar wil ik niet omdat ik niet geloof dat er niet iets medisch is. We gaan dan uiteindelijk ook zelf koemelkvrije voeding kopen. En dan zo nodig met onze bevindingen naar de huisarts of consultatie bureau. Kyan had allemaal rode bultjes op z'n lichaam en weer vreselijk lopen krabben op z'n hoofd (waterpokken). Maar wat is de tijd kort dat je hem ziet en kunt vast houden. We waren er rond 18.00. Hij werd net wakker, lekker geknuffeld, schoonzusje was er nog even, toen in bad, fles, knuffelen en toen alweer naar bed. Dus om 19.15 gingen we alweer weg. En ohhh het wordt alleen maar moeilijker om weg te gaan....
@maggie: heel veel sterkte! En laat je niet onder tafel praten, moeders intuïtie is het beste!! @hier: ze heeft nu koorts en ik mag nog steeds haar beentjes niet aanraken... Ze begint heel zielig te huilen als ik de luier wil verschonen. Net maar een zetpil gegeven en dan nu voeden en naar bed. Hopelijk morgen er weer vanaf!
Zit me ineens te bedenken dat ik het al moeilijk vind als mijn meisje last heeft van die prikken. Respect voor jou maggie! Jij loopt al wekenlang rond met dat machteloze gevoel! Kan me eerlijk gezegd niet voorstellen hoe dat moet zijn... Hopelijk kunnen jullie ook weer een beetje aansterken en goed slapen!
We zijn inderdaad een hecht groepje geworden Ohh nvm dan zou ik ook een zetpil geven. Germ. Toch zo zielig! Elaysa heeft Gelukkig nergens last van na gisteren. Ik weet niet of je arniflor in huis hebt? Dat smeer ik altijd op de plekjes. Dat haalt de pijn en evt zwelling weg. Echt een aanrader. Maggie; veel sterkte en ik vind het echt super knap hoe je je erdoorheen slaat. En zoals nvm zegt mommy knows best @siertje; snap je dilemma, maar zie het absoluut niet als falen. Ik zou idd ook even het financiële gedeelte afwachten en dan beslissen. Maar als dat jou toch beter aanstaat. Het is niet makkelijk om een balans te vinden in mama zijn en werken en je moet er wel plezier in blijven houden. @anouk; vervelend als collega's ziek zijn. Zeker met 2 tegelijk. Zul je altijd zien dat het juist dan heel druk is.
@steenbokje: heb ik wel in huis, maar het rare is dat haar beentjes er wel normaal uit zien. Geen rode plekken, zwelling of wat dan ook te bekennen! Ze is nu weer eerder wakker geworden dan normaal, maar dat vind ik geen probleem. Ze voelt iig wel minder warm nu, later op de ochtend maar weer temperaturen. Nu lekker voeden en verder slapen!
@nmv vervelend dat ze zo'n last heeft van dr prikjes. Hoop dat het nu weer beter is. @maggie je kan ook altijd vragen voor een second opinion als je deze artsen niet vertrouwd. Jammer dat ze zich alleen maar richten op de onrust en niet waar het vandaan komt. Soms. Sterkte meid. Lihkt me heel moeilijk. @siertje, is echt geen falen hoor. Ik had laatst in mn hoofd zitten om meer te gaan werken. Van 16 naar 32 uur. Gesolliciteerd en alles en ma het gesprek toch besloten dat het niet mijn tijd was. Financiele vooruitgang komt wel een keer. @ Anouk, fijn hè die dagen dat er collega's ziek zijn. Had jet laatst in mijn eerste werk weekend. En natuurlijk niemand die het op kan lossen dus dan zelf maar aan de slag. Gelijk wat extra uur werken. Maar dat houdt voor mij met een slaapdienst in dat ik meer dan 24 van huis ben! Hier, met mijn mama gaat het de goede kant op. Weer wat beter. Helaas maar voor korte duur. Volgende week donderdag alweer de volgende chemo. Maandag met Thijn naar de huisarts. Ze hebben nou al een paar keer een hartruisje bij hem gehoord. Dus toch maar eens een verwijzing vragen naar KA voor de zekerheid.
@teske, nu dus even genieten van de goede dagen? @hier, gaat nu weer beter met mijn meisje! Ze is weer vrolijk, ik mag haar beentjes weer aanraken en de temp is gezakt naar 37,4. Mijn moeder wilde vandaag met me gaan winkelen, maar twijfel nog klein beetje of ik dat met doen. Wat denken jullie? Beter om nog dagje rustig thuis te blijven of gewoon gaan nu ze er geen last meer van lijkt te hebben?
Nmv zelf zou ik gewoon gaan. Even lekker naar buiten kan denk ik geen kwaad. En voor jou ook wel fijn mss. Ja idd nu even genieten van de goede dagen. Zondag op maandag gaat Thijn nog een nachtje logeren. Ik even een nachtje zonder babyfoon en uit eten met vl. En zij blij dat ze even wat tijd met Thijn hebben. Nu weer een dagje aan t werk. Nog niet zoveel zin in. Toe aan weekend. Al 3 weken geen weekend meer samen gehad.
@teske,vervelend zeg he. Is je moeder net weer een beetje opgeknapt komt de volgende chemo weer aan de beurt. Zwaar hoor, gelukkig is het voor een goed doel. Hoeveel heeft ze er nog te gaan nu? Geniet iig lekker van je zondag "vrij" even tijd samen met je man is ook belangrijk. @nmv, ik zou ook gaan denk ik. Als ze vrolijk is en minder last heeft. Buitenlucht is alleen maar goed. Hoe is het trouwens met je rug? @siertje, lastig. Als het financieel te halen is is het misschien beter om idd een stapje terug te doen. Als je dat meer rust brengt is dat toch ook belangrijk hoor. @maggie, hoe is het nu? Sla je je er een beetje doorheen?. Heb sinds vanmorgen ineens last van mijn nek. Verkeerd gelegen denk ik. Kan hem moeilijk naar rechts draaien. Hoed oen jullie dat trouwens smorgens? Staan jullie altijd op tijd op en maak je dan de kindjes wakker of wachten jullie tot ze zelf wakker worden? Ik heb 2 kindjes die rustig tot 9 uur/half 10 slapen en ik betrap mezelf erop dat ik vaak ook tot die tijd blijf liggen. Lui he, hihi
Nog even mijn kroost spammen hoor!! Foto van Lenthe die we op het verjaardagskaartje (29 maart word ze 2) gaan gebruiken en Wess die aan het oefenen is in zijn bumbo stoeltje die hij van de fysio mag lenen.
Wat een leuke foto's anouk! Is zo'n stoeltje niet slecht voor de heupjes? Ziet er wel erg leuk uit! Zo oefent hij wel goed z'n nekje denk ik of niet? Als je van fysio mag lenen zal het vast goed zijn hihi zijn ze duur? Misschien ook wel leuk voor hier hij zit graag recht op Vanmorgen weer bij ons knulletje geweest. Hij spuugt echt veeeel! Ook zuur lijkt wel overgeefsel. Ook zit hij helemaal onder de bultje op armen, benen en nekje. Alles maar even aangegeven. Ik heb net de opvang gebeld om te zeggen dat hij niet komt. Zij gaven ook duidelijk aan dat zijn huiltje niet zomaar een huiltje is. Ook vinden zij, wij ook, dat er een groot verschil zit in ontspannen spelen en ineens erg gespannen zijn..... Straks er weer naar toe. Het is erg frustrerend en erg moeilijk dat je niet begrepen wordt als je aangeeft dat hij echt ergens last van heeft! En dat al zo'n lange tijd. Dat is vermoeiender dan het niet slapen.... Owww ik kan ook niet wachten tot het gesprek morgen met de kinderarts! Maar waarschijnlijk valse hoop Ik heb nu wel lekker alles van hem kunnen wassen en schoonmaken
Leuke foto's anouk! Als ik vrij heb dan laat ik haar zelf komen. Meestal half 8 de eerste fles en dan kruip ik lekker terug en slaap totdat zij wakker wordt. Meestal rond 10uur. Maggie; wat naar voor je ventje hoop dat er snel iets uitkomt! Knuffel m straks maar weer lekker Mijn sm heeft elaysa vanmiddag voor de 1e keer banaan gegeven. Gewoon geprakt en ze at het zo van de lepel ze graait het liefst het eten uit mn handen haha. Ze ging eerst op het stukje banaan zuigen hihi. Wel jammer dat ik het zelf niet als 1e heb kunnen geven. Maarja
Ohhh ik kom net weer beneden en zie ik al dat speelgoed weer! Ik moet echt geen speelgoed meer kopen dan ik straks zelf niet meer lopen door ons huis Het is allemaal zo ontzettend leuk en onze kids zijn ook flink verwend met de feest en verjaardagen dat ze echt genoeg hebben! Hihi Dat prachtige stoeltje anouk gaat het hier niet worden al vind ik het wel erg leuk en lijkt me ook zeker zinvol voor het nekje steviger te maken Ik ga maar voor het buitenspeelgoed. Wat voor leuks hebben jullie of gaan jullie aanschaffen? Hier alleen een zandbak en driewieler. Een glijbaan lijkt me ook erg leuk om te hebben
Ik ben lekker even de stad in geweest, heb 3 broekjes, een shirt en een truitje voor haar gekocht in een grotere maat. Sommige dingen in 62 past ze namelijk niet meer! @rug: gaat beter, maar is nog niet over. Het is altijd al een gevoelige plek geweest en nu mijn buikspieren nog niet in hun oude vorm zijn, is het nog eerder belast... Doe dus nog maar rustig aan. @ochtend: ze wil na 8 uur niet meer slapen, dus zij is mijn wekker! @buitenspeelgoed: ik zou wel graag een schommel willen, was ik zelf vroeger dol op! Maar dat zit er voorlopig niet in... Eerst maar eens een eigen huis! @maggie: hoop dat je morgen iig even je frustraties kunt uiten. En wij hopen met je mee dat het gesprek goed gaat en er dus wat uit komt. @steenbokje: dat hoeft mijn sm echt niet te doen hier! Doet ze gelukkig ook niet, net als mijn moeder... Dat soort dingen vragen ze eerst! Wij gaan hier trouwens binnenkort toch starten met bijvoeding. Omdat er allergieën in de familie zitten (ik heb zelf ook voedselallergie), is het verstandiger om eerder dan 6 maanden te beginnen. Uit onderzoek is gebleken dat ze dan minder gauw een allergie ontwikkelen.
Leuk he die hapjes, wij zijn ook vandaag begonnen. Met peer. Hij vond het heerlijk. En anders dan zijn zus vond hij het gelijk lekker en deed ook gelijk zijn mondje open. Niet eens een vies gezicht hihi. (Jammer want is voor de foto wel leuk ) @maggie, ben benieuwd wat er morgen bij de ka gezegd gaat worden. Suc6. Het stoeltje heb ik zelf lang over getwijfeld om te gebruiken idd ivm rug en heupjes maar op advies van de Fysio toch maar aan het gebruiken omdat zijn nekje gewoon niet sterk genoeg is voor zijn leeftijd. Ik zet hem er niet langer dan 5 min. In. Wij gaan voor ons prinsesje een een poppenwagen kopen en een babyborn pop. Ze is momenteel heel erg met poppen etc bezig. Ik denk omdat ze mij met baby Wess bezig ziet . Erg schattig om die kleine meid zo verzorgend en lief bezig te zien. Dit is hem:
Hoi... Jeetje ik heb kort alles gelezen. @maggie : de aanhouder wint en als jij denk dat er wat aan de hand is dan zal dat er vast zijn. Vreselijk om zo je jochie achter ye moeten laten en ik kan me voorstellen dat je hart iederekeer breekt. Als morgen je niet zint 2nd opinin vragen! Wel erg fijn om iedereen nog te kunnen lezen. Hier zoals gezegt erg druk en hectisch.. van het ene drama naar de volgende. Estelle doet het ondanks haar HDD het goed. Ze groeit (behalve scheef) goed. Ze lacht tiert en is overhetalgemeen een zeer vrolijk lief kind. Vanaf maandag draagt ze een pavlik harnass. Hopenlijk duurt de behandeling niet te lang. Hopen voor haar 1ste verjaardag klaar te zijn . Groetjes