En voor de dames die de Yepp hebben past hij ook gewoon op elke fiets of is dat weer een hele toestand ?
Ze hebben twee soorten. Een zadelstangbevestiging en een bagagedragerbevestiging. Ik laat hem er door de fietsenmaker opzetten. Ik weet ook niet welke ik moet hebben op deze fiets.
Had hier een yepp mini voorop. Zeer tevreden over! Heb nu via marktplaats een bobike maxi voor achterop overgenomen. Als ik jullie zo lees twijfel ik wel of ik niet beter voor weer een yepp had kunnen gaan. Ik probeer hem gewoon, mocht het niet bevallen zet ik hem weer op marktplaats .
Ik heb een zadelstangbevestiging. Ik moest laatst het achterzitje erafhalen omdat mijn band geplakt moest worden. Je moet vanalles induwen en trekken tegelijk om het stoeltje eraf te krijgen.Ik weet niet of alle zadelstangbevestigingen dat zo erg hebben, maar het gedeelte van het stoeltje dat in de "cassete" zat, zat heel goed vast iig. Kreeg hem er bijna niet uit zo stroef ging het.
ja die wil ik dus ook dat is deze toch bol.com | Yepp GMG Maxi Zadelbuis - Achterzitje - Oranje | Baby de zadelbuis ? past hij op elke fiets eigenlijk ? ik heb gewoon een nette dames fiets geen speciale mama fiets ofzo, maar lijkt me dat hij erop moet kunnen
we gaan vanmiddag even langs de kruidvat en kijken of de fietsenwinkel de yepp heeft ff kijken. mocht ik die van bambino ook gewoon stevig genoeg vinden gaan we voor die, scheelt zoveel geld !
ja ik denk wel dat hij overal op kan hoor! BTW je hebt nu (toevallig denk ik ) de link van dat blauwe dikke mannetje, maar daar is hij veel duurder dan bij andere sites. Bol.com staat erom bekend veel duurder te zijn, met al zijn produkten.
Inderdaad scheelt erg veel hoor! Ik ben helemaal blij met mijn koopje! Zet mijn bobike voorzitje binnenkort op mp en zo is hij helemaal leuk geprijst
Toevallig gisteren ook de Bambino bij de Kruidvat gekocht. Meteen een poncho van Deryan erbij gekocht, die ze ook in de aanbieding hadden. Volgens mij prima kwaliteit en niet duur!
we waren bij de kruidvat, het was de laatste ml zei: kom op doe het gewoon .. gedaan, rondje gereden en echt super. Mijn dochter is weer helemaal happy nu ik weer met haar kan fietsen. wij hebben ook de Poncho , kan niet wachten tot het volgende week weer zulk lekker weer word als afgelopen week want wij gaan heeeel veeeel fietsen
Super dat jullie er zo blij mee zijn, veel fietsplezier Hoelang mag je eigenlijk fietsen met je kleintje? Gister hebben we voor het eerst 10 min gefietst, hoe hebben dit opgebouwd???
Ze gingen inderdaad hard die stoeltjes ja! Stond ook verbaasd vd kwaliteit/prijs t.a.v de bekende duurdere merken.. Weet niet wie het vroeg maar ik zag die stoeltjes nu voor het eerst bij kv, eerder misschien niet zo opgelet.