Ik wil m wel invullen maar mag nog niet in ronde 3 zwanger geworden maar dat werd een mk en nu in zit ik in ronde 6 en ben ik nog niet opnieuw zwanger geraakt.
Ronde 1 is 1 keus. Bij 10 of langer heb je ook 1 keus. Een heel eerlijk beeld krijg je niet dan natuurlijk.
Ik heb wel gereageerd, maar dit is mijn eerste zwangerschap en ben nog maar net zwanger, maar neem aan dat je bedoelt hoe snel iemand zwanger was toch of echt welke ronde ze een kindje op de wereld hebben gezet? Lees namelijk dat er dames een mk hebben gehad en dus de ronde pas doen waarbij de zwangerschap wel goed is gegaan.
Klopt natasje maar eerste keer zwanger mag ook ookal werd het een miskraam, die persoon was toch zwanger van haar eerste kindje! En wat smnee zegt het is inderdaad niet helemaal eerlijk maar dat komt omdat je bij een poll maar 10 antwoorden kunt invullen..dus de grens ligt hier inderdaad bij tien rondes of langer
Ronde 1. Na menstruatie besloten te stoppen met anticonceptie (condoom) en daarna niet meer ongesteld geworden.
Toch best grappig dat we met 80 stemmen toch al wel een beetje aan dit 'gemiddelde' voldoen: Zonder rekening te houden met de dag van de cyclus of het moment van de eisprong heeft men de grootste kans op bevruchting wanneer men om de twee dagen, dus ongeveer twee tot drie maal per week seks heeft. Koppels die minder dan één maal per week vrijen, hebben veel minder kans dat de vrouw zwanger zal worden dan koppels die geregeld seks hebben. Men schat die kans op zo'n 16 % op zes maanden tijd. Bij koppels die zo'n drie maal per week vrijen zou die kans tot zo'n 50 % oplopen. Wij zitten nu t/m de 6e ronde op 56% Wil gewoon eens kijken wat er nou echt waar is van al die getalletjes die ze op het internet gooien
Sterkte Weet hoe het voelt. hier ronde weetikveel,ik tel het niet eens meer. Maar in elk geval 3 jaar en 1 maand nadat ik met de pil gestopt was. Helaas MA en nu alweer een jaar verder.