Ehm, gewoon 2e afspraak. 1e keer zijn ze thuis geweest. Geen idee wat ze precies gaan doen. Ik weet dat ze 'm nakijken, meten . Wegen etc. Maar verder weet ik ook niet
Goedemorgen dames, Jeetje Wendy, dat is heftig zeg, voor je ouders ook! Bibi gefeliciteerd!!! Nu genieten!! ik ben blij voor je dat het nu toch nog snel doorgezet heeft! Ik vanochtend weer naar de vlos om te bekijken hoe het er voor staat. Gistermiddag nog een ware hysteriebui achter de rug. ml zei 30 seconden voor hij ging hardlopen: Als ze op 5 maart geboren wordt dan zou ik dat echt vreselijk vinden!!! Dat is de sterfdag van zijn moeder en op die dag gebeurde er nog meer vervelende dingen. Voor hem is dat de dag waarop hij al zijn familie kwijtraakte. Sommige mensen zeggen dat het juist mooi zou zijn als dochter op die dag geboren zou worden maar hij ziet dat niet zo. Ik had er zelf niet meer zo over nagedacht en toen hij dat zei zat ik spontaan klem, ik kon niets doen om dat te voorkomen en al mijn hormonen krijsten en gilden dat het onoverkomelijk zou zijn dat onze dochter toch op die dag geboren ging worden en dan zou ze meteen haar vader verdrietig maken en zo moest het toch niet beginnen en en en BOEHOEHOEOHOE, krijsen, huilen, hyperventileren en overgeven tot ml nietsvermoedend weer thuiskwam. Toen hij eindelijk begreep waar al mijn verdriet vandaan kwam(huilen, overgeven.. duurde ff voor vertellen lukte) voelde hij zich wel rot, zo erg had hij het nu ook weer niet bedoeld. nog een uurtje snikken en hijgen en snuiten verder ging het alweer beter maar wel een beetje suf van mij dat ik daar nou niet eerder aan gedacht heb, dat het dit was waar hij over zat te piekeren! Maar goed, crisis bezworen gelukkig Nu douchen en dan naar de vlos fijne dag meiden!
Persoonlijk ben ik niet zo voor inbakeren idd sommige zakken zijn belemmering voor heupontwikkeling ik ben daar enorm waakzaam op omdat mijn heupen en benen ook niet helemaal juist in elkaar zitten (extreem X en O benen gehad als kind en beugels aan mn benen) Benjamin wipt ook onder de deken vandaan hij ligt gewoon graag met de deken onder zn oksels door. Plus ik heb een kennisje zij is zo lang bezig geweest om dat bakeren af te wennen na 4 mnd was een regelrechte ramp meisje kon absoluut niet meer zelf in slaap vallen heeft weken geduurd.
Ddanda voor die tijd ben je volgens mij wel ingeleid hoor of spontaan bevallen natuurlijk! Je kunt dit ook zeker even aankaarten bij de vk dan kunnen ze mss iets eerder insturen of strippen als dit kan. Hier werd bij de eerste gevraagd of ik het wel zeker wist om gestript te worden de kans was groot dat ik dan zou bevallen op de verjaardag van sm. Maakte mij niets uit dus 30 mrt in de ochtend gestript en 31 mrt in de ochtend bevallen op oma's verjaardag! Wat was ze trots! Nu extra mooie herinneringen want oma is niet meer sinds mei jl.
Schrik net wakker. Nu opschieten, want ik zou naar de inloopochtwnd van de bejaarden gaan. Mijn sm (hahaha, zelf 71 jaar) schenkt daar koffie. Het leek me leuk om eens langs te gaan, want al die oudjes vragen telkens hoe het gaat aan mijn sm. Maar moet er over een half uur/3 kwartier zijn. Oh ja, cb hier gisteren geweedt. Ze weegt al 3620 gram. Dat is 200 meer dan toen de kraamverzorgster wegging vorige week!!
Goedemorgen dames, Hier op zich wel een goede nacht. 23.45 laatste fles toen kwam ze zelf weer op haar vaste tijdstip van 2.00 uur (weet niet waarom ze deze zo kort wil op de andere), duurde wel weer tot 3.10 voordat ze weer ging slapen en toen op haar eigen vaste tijdstip van 6.00, al heb ik deze met een speentje kunnen rekken tot 6.45 want dan gaat sowieso de wekker en manlief geeft deze fles altijd. Nu alleen even kijken hoe ik uitkom met mijn schema....
Oeh mooi gewicht hoor 2de leg! Fijne dag met de oudjes Ahw Dana, wat vervelend Goed dat je erover hebt gepraat
Ohw en Paula, foto's stuur ik later. Voelde me niet zo lekker gisterenavond. Pfff nu naar het cb! Weet niet hoe ik het ga doen, blijf naar de wc rennen
Bedoel je pacco piccolo? Dat is een vrij strakke doek toch? 2de leg wat fijn zeg. Reb ik hoop dat je je zo beter voelt.
Net terug van de vlos. 1cm ontsluiting dus ik kon gestript worden!! Hopen dat het wat in gang zet!! volgens mij ben ik de laatste die nog moet bevallen van deze groep!! ik hoop dat jullie allemaal een ontspannen dag hebben!
Ddana yes! Hoop voor je dat dit het in gang gaat zetten! Reb he vervelend zeg! Hopelijk ben je toch goed op het cb aangekomen ben zo benieuwd he wat mupke weegt! Xx Iedereen een beetje aardige nacht gehad volgens mij?
Hier weer thuis. Leuk hoor. Al die oude vrouwen en mannen vol verhalen over de achterkleinkinderen (eentje had er al 18!!!). Lekker gegeten en zo meteen een tukkie doen. Vl en dl gaan straks een middagje weg, dus ik ben heerlijk alleen vanmiddag.