Hey meiden.. Ik had over 2 dagen mijn 30 weken echo.. Laat ons zeggen dat ik dus 29w6d was om precies te zijn.. Ons baby'tje stekt het helemaal goed zei de gyn.. Alleen bij de metingen kwam ze op een gewicht uit van 1300gram.. Ik had mij ingesteld dat het toch al meer zou geweest zijn. De gyn zelf vind het normaal, niet zorgwekkend (op het scherm kwam wel 28w3d dat kwam overeen met metingen en gewicht) ze zei dat ze geen dikke kloeke baby verwacht omdat ik en mijn vriend ook niet groot en dik zijn.. Eerder mager en rond de kleinere kant. Ik mag me dus geen zorgen maken want van achterlopen spreekt zij nog niet zei ze, maar als ik naar anderen kijk die wij kennen die hadden al een veel hoger gewicht op 30weken. Wat denken jullie? Maak ik me zorgen om niks? Trouwens ons beetbje is heel actief en ik werk nog voltijds.. Miss dat ik wat meer moet rusten.. Ben niet superongerust maar zou het fijn vinden als er nog meiden waren die zo een licht gewichtje hadden en toch alles normaal verliep Ohaat onze gyn schat ons baby'tje op 3kg bij de geboorte.
Ja je maakt je zorgen om niets, gisteren woog onze beeb 1210 gram, en dat was stevig dus lijkt me prima En verder is er zo weinig over te zeggen, de placenta kan maar zo ineens vanaf week 35 keihard gaan werken en krijg je alsnog een dikkertje, ook is een meetfout zo gemaakt dus pin je er niet teveel op vast !
onze zoon woog met 32 weken zwangerschap 1700 gram , ook een lichtgewichtje maar ook hier zijn mama en papa niet de grootste en smal van bouw onze zoon wordt ook zo'n 3 kilo bij de geboorte (schatting uiteraard)... onze eerste zoon was (en is...) ook een lichtgewichtje
Danku voor je berichtje.. Dat is waar, mijn gyn zei,ook dat alle baby'tjes nu pas echt veel gaan beginnen bijkomen. Bij mij is het enkel omdat ik niemand ken die eigelijk aan zo een 'licht' gewicht zat op 30 weken.. Dus een heel klein beetje ongerust. Maar ik moet mijn gyn vertrouwen he.. Uiteindelijk zou ze dat zeggen als het niet goed was.
Fijn om te weten dat het bij jou ook licht gewichtjes zijn.. Het is mijn eerste kindje en das normaal he dat ik dan wat meer nadenk over alles.. Maar zal ervan uitgaan dat het gewoon geen dikke baby zal zijn. Een baby'tje van 3kg is idd keischattig het allerbelangrijkste is dat het gezond is !!!!
Hey, M'n oudste dochter woog op 27w1d zo een 974g en op 32w1d was het 1681g. Geboren bij 38w5d met een gewichtje van 2,920kg. De tweede dochter was met 29w2d 1083g geschat. Geboren aan 37w met een gewichtje van 2,830kg. Dus ik denk dat 1300g bij jou echt wel een heel mooi gemiddelde is hoor! Geen zorgen maken hoor!
Met 30 weken werd mijn zoontje geschat op 1445 gram mooi gemiddeld volgens de gyn. Hij is 2 weken geleden geboren met 40W5d en woog 4160 gram een stuk groter dan ze verwacht hadden. Dochters waren op de echo's steeds iets kleiner dan gemiddeld en waren 3250gram en 3330 gram bij de geboorte met 40w4d en 40w3d.
Toevallig donderdag de groeiecho gehad, kleine meid wordt geschat op 1484 gram. Bij 27 weken een pretecho werd ze geschat op net 1000 gram. Flink gegroeid dus in een paar weken tijd
Hier met 30+2 werd het gewicht geschat op exact 1700 gram. En dat was volgens de vk keurig gemiddeld...alle metingen waren keurig en exact hetzelfde als het termijn, enkel het hoofdje liep 1 week voor op groei.
hmmm ben benieuwd wat onze uk gaat doen, met 28.6 iets meer dan 1600 gram. Loopt met alles boven het gemiddelde dus is geen kleintje.
Gewicht is een schatting he. onze jongste werd geschat op 2200 gram bij 36 week toen ik ging bevallen, maar was toch echt 2810 gram. echt maak je geen zorgen...