November 2006 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Aapie26, Feb 23, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sappie

    sappie Fanatiek lid

    Hallo meiden,

    Gisteravond lagen mn vriend en ik in bed en op een gegeven moment begon de kleine flink te schoppen. Ik had mn handen op mn buik liggen en had sterk het idee dat ik het aan de buitenkant kon voelen. Dus ik zeg tegen mn vriend je moet nu voelen want ik denk dat jij het ook kan voelen nu en ja hoor !!! Telkens als ik het voelde zei hij, ja ik voel m, was echt zo's bijzonder moment met ons "drietjes".
    Net voelde ik m weer en heel goed en ik ben erop gaan letten of ik ook iets aan de buitenkant kan zien bewegen, en jaaaaaaaa, ik zag kleine bobbeltjes omhoog komen !! Ik begin het echt steeds leuker te vinden. Ben helemaal verliefd op mn kleintje !! Hebben julie dit ook ??

    Wij gaan de kleine niet vernoemen naar maria, johannes e.d. omdat wij toevallig die namen hebben, maar ik vind het wel heel leuk om een beetje met de tweede naam te spelen, bijvoorbeeld combinaties maken van een paar namen uit de familie, maar dat het wel een beetje hip blijft.
    Ieder moet daarin ook zijn eigen keuzes maken.

    Jill, begon het concert van Robbie ook om 18.30 uur ?? En tot hoelang duurde het ??

    Wij hebben gelukkig ook hele lieve ouders en schoonouders en krijgen echt heel veel spulletjes. Het is ook echt superduur allemaal !! Maar ja, we hebben het er allemaal voor over !!

    Tot gauw !!

    Sappie
     
  2. femmy

    femmy Fanatiek lid

    Jan 1, 2006
    4,061
    0
    0
    Administratie
    Ja dat hadden wij dus ook laatst Sappie!! :D toen heeft mijn vriend hem/haar ook voor het eerst gevoeld, echt super he!!

    en ja er komt veel bij kijken qua spullen he?! gelukkig krijgen wij de wagen van mijn ouders en het kamertje van mijn vriend's ouders (en nog wat extra voor andere dingen) de zus van mijn vriend wou het behang of de verf voor het kamertje ook betalen maar we zijn al blij genoeg dat ze wil behangen!! (heb dat zelf nog nooit gedaan :oops: )
     
  3. sappie

    sappie Fanatiek lid

    Femmy, het voelen was echt heeeeeeeeel bijzonder !!

    Wij krijgen de kinderwagen van mn schoonouders en de box, kinderstoel en maxicosi van mijn ouders. En mn zusje en schoonzus komen ook al telkens met kadootjes, wel heel lief allemaal. De babykamer hebben we laatst zelf besteld bij prenatal. Mijn schoonvader gaat onze babykamer schilderen, ik heb ook nog nooit behangen of geschilderd :oops: . Ik moet nog 3 weken werken, dan 3 weken vakantie en na de vakantie gaan we beginnen met de babykamer, heb er echt superveel zin in. We gaan echt een hele leuke tijd tegemoet vind ik.
     
  4. Jantien

    Jantien Bekend lid

    Feb 20, 2006
    906
    0
    0
    Ik weet nog niet wat het is.
    Iedere keer als ze het kleintje goed in beeld had deed hij zijn knietjes bij elkaar. of schoot hij ineens weg.

    Het was wel leuk om te zien.
    Hij stond met de voetjes op de uitgang en hing een beejte over de placenta heen die tegen de achterwand aanligt.

    Ineens begint hij met de beetjes te strekken en te buigen. Alsof het ging springen.
    Echt leuk om te zien!!!!

    Wij gaan trouwens het kindje wel vernoemen naar zijn opa's of haar oma's.
    Het krijgt een eerste eigen naam en dan een tweede en derde naam.
    Dat leek ons wel leuk.
     
  5. senseemillia

    senseemillia VIP lid

    Nov 20, 2005
    8,645
    0
    0
    beleidsadviseur
    Utrecht
    Hahah nou dat vernoemen zijn hier ook veel van die johannessen (weet eigenlijk niet de vrouwennamen..) maar we gaan gewoon niet vernoemen om het vernoemen. Kijk als we een leuke naam tegenkomen en die is toevallig ook een van de oma's of overgroot oma's tja...maar niet om het vernoemen.

    Jill jammer dat het concert wat tegenviel! Ik had al via via gehoord van die vriend van hem...is die er iedere dag ofzo, beetje flauwe act dan.
    En de baby zal vast alles wel gehoord hebben.. Toch zo'n raar idee dat zo'n kleine alles kan horen!

    Sappie jullie krijgen flink veel kado's zeg!
    Je hebt idd veel spullen nodig voor een kleine. Voglens mij zijn er ook wel lijsten van wat je allemaal nodig hebt.
    Blijft wel lastig, want ga je echt alles gebruiken dan?? Ik heb mijzelf voorgenomen wat rond te vragen..

    Hier zijn alle boeken al ingepakt in de dozen. Nu de rest nog. Heb eigenlijk helemaal geen zin meer.. :(
     
  6. trutje

    trutje Fanatiek lid

    Apr 12, 2006
    3,411
    0
    0
    Smiddags :)

    Smillia ik ben dinsdag aan de beurt. Ik heb er veel zin in en heb me zelfs laten uitroosteren die dag.

    Sappie, weet je nu al wat het wordt? Of houd je het geheim?
     
  7. senseemillia

    senseemillia VIP lid

    Nov 20, 2005
    8,645
    0
    0
    beleidsadviseur
    Utrecht
    Hoop voor je dat je ook een dvd meekrijgt!
    Ben je al zenuwachtig?
     
  8. femmy

    femmy Fanatiek lid

    Jan 1, 2006
    4,061
    0
    0
    Administratie
    mijn vader was al een paar dagen ziek en een paar dagen geleden had hij bloed laten prikken, moest hij net met spoed naar het ziekenhuis en bleek hij een longembolie te hebben (weet niet of ik dat goed schrijf) en er is iets mis met zijn nieren :( dat hadden we ook niet verwacht, nu moet hij in een specialistisch ziekenhuis worden opgenomen (weten nog niet waar) als er iets mis is met de nieren hoeft het toch niet altijd ernstig te zijn? ik hoop maar dat het meevalt.
     
  9. sappie

    sappie Fanatiek lid

    He trutje,

    Nee we weten niet wat het wordt en willen het ook niet weten !! We zien het wel als het zover is.
     
  10. trutje

    trutje Fanatiek lid

    Apr 12, 2006
    3,411
    0
    0
    Zenuwachtig? Nee, niet echt... Ik wil me niet meer druk maken over dingen waar ik nu toch niets aan kan doen. Da's wel een van de beste besluiten die ik de laatste tijd genomen heb. :)
    Ik weet niet of het echocentrum hier dvd's meegeeft. Ik verwacht van niet. Misschien wel wat leuke kiekjes. :)

    Femmy, ik wil je niet ongerust maken maar als er iets met de nieren is is het meestal wel serieus. Toch denk ik dat je zulk soort dingen nooit op een forum moet vragen. Laat adviezen e.d. toch aan specialisten over. Die hebben daar voor geleerd.
     
  11. trutje

    trutje Fanatiek lid

    Apr 12, 2006
    3,411
    0
    0

    Ik heb daar wel bewondering voor. :) Heb je nog zin me maandag af te halen?
     
  12. femmy

    femmy Fanatiek lid

    Jan 1, 2006
    4,061
    0
    0
    Administratie
    nee sorry ik wou gewoon even mn verhaal kwijt, kan ook neit anders doen dan wachten.
     
  13. Jill76

    Jill76 Actief lid

    Mar 30, 2006
    194
    0
    0
    Sappie; het concert begon pas om 21.00 uur!! Dus ik zou zeggen, neem je tijd. Het voorprogramma was Basement Jaxk. Wat een schreeuwende negerinnen stonden daar, echt niet om aan te horen. Trouwens wat gaaf dat jullie de baby al door je buik heen hebben gevoeld. Ik heb zo een vermoeden dat het bij ons ook niet lang meer zal duren. Voel de schopjes steeds duidelijker. Afwachten maar. Morgen 20 weken en dus op de helft.....schiet al op!!!


    Jantien: Ik wilde eigenlijk ook 3 namen hoor, maar mijn man vind eigenlijk 1 al zat dus kiezen we er maar 2. En we gaan ook een beetje stoeien met namen. Mijn schoonvader heet Mat, dus die vernoemen we dmv Matthijs. Zo kun je ene beetje spelen met de namen. Alleen voor een meisje is t moeilijk, want dan hebben we dus allemaal Maria's( including myself ;)


    Femmy: Wat naar voor je vader, hopelijk valt het allemaal mee

    Senseemillia: Gaan jullie verhuizen dan?? Heb ik zeker gemist op t forum. Succes met inpakken als t zo is.
     
  14. sappie

    sappie Fanatiek lid

    Trutje; Tuurlijk wil ik je maandag wel ophalen, moet je me alleen even mailen waar ik je op moet komen halen.

    Femmy; wat vervelend van je vader. Ik hoop dat het allemaal meevalt en dat ie gauw weer beter is.
     
  15. Weer terug van weggeweest.

    Ik ben alweer 7 dagen thuis en alweer aan het werk vanaf dinsdag. Bah.

    Tunesië was heerlijk. Mooi weer gehad en lekker geluierd.

    Ik heb wel ontzettend last gehad van dikke voeten en enkels het is nog niet over. Ik kan me schoenen nog niet aan. Ik loop heel de dag op slippers. Maandag naar de verloskundige geweest en ik was 4 kilo aangekomen in een maand. Best wel vind ik. VK zei al dat het vocht was en dat je daar weinig aan kan doen. Ik hoop dat ik er niet zoveel meer last van ga krijgen.

    Ik heb de baby ook voor het eerst gevoeld in de vakantie. Het was echt prachtig om dat te voelen zeg, maar dat weten jullie natuurlijk ook.

    Het buikje gaat ook steeds meer groeien en mensen gaan het echt zien nu dat je zwanger bent. Echt leuk.

    Morgen naar Prenetal om wat kleine dingetjes te kopen ik zag dat ze opruiming hadden en dan moet ik even koekeloeren natuurlijk.

    Dit was het voor even. Krijg zometeen bezoek. Binnenkort plaats ik een nieuwe foto van mijn buik.

    In ieder geval allemaal een heel fijn weekend.

    Liefs Kelly
     
  16. trutje

    trutje Fanatiek lid

    Apr 12, 2006
    3,411
    0
    0
    Ik bedoelde het niet rot, hoor. Ik ben gewoon een beetje recht voor zijn raap ;) Ik hoop uiteraard het allerbeste.

    Sappie, doe ik!
     
  17. senseemillia

    senseemillia VIP lid

    Nov 20, 2005
    8,645
    0
    0
    beleidsadviseur
    Utrecht
    Mooi dat je een fijne vakanite hebt gehad! Dat vocht is heel herkenbaar ik ben daarom ook flink aangekomen.
    Irritant gevoel is het heh beetje soort trekkend gevoel ofzo. Heb jij het ook bij je onderbenen?
    Ik heb gewoon zowat vierkante voeten aan het einde van de dag.. :oops:
     
  18. senseemillia

    senseemillia VIP lid

    Nov 20, 2005
    8,645
    0
    0
    beleidsadviseur
    Utrecht
    Jee femmy vervelend van je vader. Een longembolie moet je ook al heel voorzichtig mee zijn. Hoop dat jullie snel weten hoe of wat dat is altijd beter dan zo onzeker.

    Jill we gaan niet verhuizen hoor..hihi. We krijgen vanaf half augustus een grote verbouwing van de zolder. De gevel wordt aan de achterzijde opgetrokken. Alles moet weg van de zolder en ik ben alvast maar begonnen met inpakken.

    Which reminds me...trutje hoe gaat de verbouwing bij jou? Weer lekker klussen dit weekend?

    Groetjes Senseemillia
     
  19. trutje

    trutje Fanatiek lid

    Apr 12, 2006
    3,411
    0
    0
    We zijn idd weer druk bezig, helaas... Omdat mijn pa wegens een sterfgeval is afgereisd naar de USA en nu dus al weer bijna 2 wk weg is laat de douche nog even op zich wachten. Morgen gaan we de kozijnen schilderen en de kamers tochtvrij maken.... Ook belangrijk!

    *ik heb er geen kracht meer voor*

    hihi
     
  20. senseemillia

    senseemillia VIP lid

    Nov 20, 2005
    8,645
    0
    0
    beleidsadviseur
    Utrecht
    hahaha ja ik heb er de kracht niet meer voor.
    Pff maar kozijnen schilderen is ook een onwijse klus...Is het beneden of boven ? en binnen of buiten?

    Wij hebben ons huis circa drie jaar geleden gekocht en zijn er twee jaar geleden ingegaan. OP de dag van de sleuteloverdracht gelijk begonnen want we hadden de hele week ook vrij genomen en dan na een week over... Nou zeg...op een moment heb je het gewoon gehad. Wij hebben alle plafonds boven en in de hal beneden eruit getrokken. De gang beneden was redelijk snel weer voorzien van een nieuw plafond alleen op de slaapkamer wilden we van die spotjes en dan ook nog met dimmer....zo zeg daar zijn we lang mee bezig geweest. Mijn man werkte toen nog in Engeland dus was de hele week niet thuis...ik heb weken lang in de slaapkamer moeten slapen zonder plafond!!

    Ook balen is het als je denkt dat een klus sneller geklaard is dan werkelijk zo is. Zo zijn we een keer een hele kerstvakantie bezig geweest met het aanbrengen van planken in de beddestee! Iedere keer zagen we weer iets waarvan we dachten oh doen we ook nog wel ff.

    Ik ben echt superblij dat die aannemers straks alles doen, al zie ik er ook wel tegenop....vier tot zes weken die mannen hier over de vloer...
    We gaan zelf de afwerking van de zolder doen, maar dat wordt denk ik pas nadat ons beebje er is. HAar kamer heeft voorrang!! Maar goed we kunnen ook pas na de verbouwing beginnen met haar kamertje omdat die achtergevel opgemetseld wordt....jajajajja. Ze moet dus echt niet besluiten vier weken eerder te komen want dan heeft ze geen kamer...

    Heel verhaal zie ik ineens...

    Groetjes Senseemillia
     

Share This Page