(Hoe) had jij gereageerd?

Discussie in 'De lounge' gestart door Jucade, 3 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. jessy77

    jessy77 VIP lid

    9 aug 2007
    8.640
    5.947
    113
    Je zegt het al zelf..je ouders..háár ouders. Niet aan jou dus om je met de opvoeding van een andere te bemoeien hoe oneens je het daar ook mee bent.
     
  2. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Ik ben eerder flabbergasted dat er serieus mensen zijn die zich zouden bemoeien met de dingen die andere ouders anders zouden doen.

    Mijn knul van 6 heeft daarstraks ( is net binnen ) staan voetballen met de buurtjongens ZONDER jas, zweet gutste van de voorhoofdjes af, dan ga je ze toch niet met een winterjas laten spelen. Geen problemen hoor dat ze dan in hun t-shirt zouden lopen en ja dat deden er daarnet een paar.

    Iedereen doet het nu eenmaal op zijn eigen manier, wie ben jij dan om aan te dringen het op jouw manier te doen?
     
  3. mam1991

    mam1991 VIP lid

    17 jan 2013
    10.071
    2.096
    113
    Nee hoor, zou me er niet mee bemoeien. Pff heb het ook zo vaak als ik in de stad ben zit Ivan in de kinderwagen. Daar zit een voetenzak in die gewoon lekker warm is dus Ivan heeft daar hele winter in gezeten zonder jas, handschoenen, muts of sjaal. Volgens mij heb ik wel 20x aan moeten horen hoe warm mijn kindje er wel niet in zat :p
    Hij zat er gewoon in met zij normale kleren + een dun wollen vestje.
     
  4. collo003

    collo003 VIP lid

    12 feb 2009
    7.802
    1
    0
    Oeteldonk
    Ik heb nergens gezegd dat een kind dat zonder jas speelt niet kan. Het ging hier om een meisje dat het zichtbaar koud had. En dat ik me direct met de opvoeding wil bemoeien? Ik zou alleen wel vragen of ze het niet koud heeft. Dat is niet direct een aanval op iemands opvoeding.
     
  5. edelweiss

    edelweiss VIP lid

    24 jan 2013
    7.328
    474
    83

    Nou idd. Hier stonden en vanmiddag ook 4 zonder jas in carnavalskleding op de trampoline. Het was heerlijk warm in de tuin. De achterdeur heeft de hele middag open gestaan
     
  6. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Hier dus ook en die deur staat hier morgen ook weer de hele dag open en weet zeker de rest van de week ook. :D
     
  7. Nienkiej

    Nienkiej Fanatiek lid

    5 jun 2011
    1.180
    0
    36
    Verkoopmedewerkster
    Gouda
    Ik zou denk ik alleen eerst aan het meisje vragen of ze het niet koud heeft, en of ze geen jas of zo iets aan hoeft..
     

Deel Deze Pagina