Hallo allemaal, ik ben 26 jaar en probeer 1,5 jaar zwanger te worden. Ik hoop dat het nu snel gaat lukken, dan zou ik nog met 26 uitgeteld zijn.. Op welke leeftijd werden jullie zwanger/moeder? Groetjes!
Op mijn 26e zwanger, met 27 jaar bevallen van 1e en 2e kindje. Op mijn 28e weer zwanger en met 29 jaar bevallen van de 3e. Succes met zwanger worden, hopelijk is het snel raak.
Dankje, dat hoop ik ook heb je 2 kids vlak achter elkaar gekregen of waren er 2? zelf vind ik dit een fijne leeftijd.
We zijn begonnen met zwanger worden toen ik 25 was. Helaas duurde het langer dan verwacht. Onze meid is vier weken voor mijn 30e verjaardag geboren.
We zijn gaan proberen toen ik 24 was, raakte zwanger en bevallen met mn 25ste.. inmiddels ben ik 26 en super blij met onze dochter van 4 maanden oud Vl is overigens 33 jaar, we schelen 8 jaar
Ik wilde altijd met 25 jaar moeder worden. Maar ja, ik was bijna 24 jaar toen ik klaar was met mijn studie, toen ook net een relatie met mijn man. Vervolgens op een dag na nog met 25 jaar getrouwd. Daarnaast kreeg ik na drie jaar !!!! ergens gewerkt te hebben (3 x jaarcontract) te horen dat ik vanwege de crisis geen vast contract kon krijgen. Weer opnieuw ergens anders begonnen en toen ik 28 jaar was, kreeg ik uiteindelijk een vast contract en zijn we gelijk met zwanger worden begonnen. Ik wilde eerst een vast contract (stabiliteit), mijn man is al zzp-er. Maar nu 30, helaas na bijna twee jaar nog niet zwanger. En ik heb het zwanger worden al uit moeten stellen tot 28 jaar, omdat ik zo graag die financiele stabiliteit wilde hebben. :x
Toen ik 24 was gingen we ervoor. Ik wou graag 24/25 zijn. Maar je hebt het niet altijd voor het zeggen. Ik was 27 toen onze dochter geboren werd.
Ik was 33. Toen ik afstudeerde was ik al 25, toen kon ik niet meteen een (goede) baan vinden en het rommelde ook een beetje in onze relatie. In 2007 kreeg ik wel een leuke baan en na een jaar kreeg ik een vast contract. Maar toen nog een leuk huis: ik woonde in een flat met 2 slaapkamers en wilde graag een huis met een tuin, dus die heb ik toen gekocht. Na een jaar zijn m'n vriend en ik weer gaan samen wonen (we zijn inmiddels bijna 13 jaar bij elkaar) en we wilden eerst kijken hoe dat zou gaan voor we aan kinderen zouden beginnen. In oktober 2011 gestopt met de pil en in juni 2012 zwanger geraakt. Onze prachtige dochter wordt vrijdag 1
1e zwanger 23 bevallen 24 2e Zwangerschap 24 uitgerekend als ik net maand 25 ben Ml is een jaar jonger dan ik wel zijn we al 6 jaar samen 1 jaar getrouwd. Beide zwangerschappen waren gepland.