16 - 30 september 2014 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Artife, 6 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Miracle3

    Miracle3 Actief lid

    17 jan 2014
    317
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat fijn Mexxy dat de echo goed was, hopelijk de bloeduitslagen ook!

    Succes Shirley... Hopelijk zit jij nu heerlijk te genieten van mooie beelden!
     
  2. Shirley23

    Shirley23 Lid

    18 feb 2014
    30
    0
    6
    NULL
    Leiden
    Ik ben weer terug van de echo, het duurde even voordat we aan de beurt waren wat niet echt bevorderlijk was voor de zenuwen haha... Onze afspraak stond niet in hun computer.. :( Na wat geregel mochten we gelukkig wel plaats nemen in een van de echo kamertjes. (Was al bang dat ik nog een paar weken moest wachten).

    Alles zag er prima uit! We zijn heel erg blij en opgelucht uiteraard! Kan er nu ook echt meer van genieten! :D Hartje klopte, hij/zij bewoog veel. Was heel leuk om te zien!

    Wij zijn in de wolken! :p

    (Onze eigen berekening klopte bijna, We zijn een dag vooruit gezet.. Ben nu uitgerekend op 26 September)
     

    Bijgevoegde bestanden:

  3. Stay123

    Stay123 Bekend lid

    31 mei 2013
    996
    0
    0
    Noord-Holland
    Wat fijn zeg!! Gelukkig kon je nog terecht! :D Mooie foto! :) wanneer mag je weer?
     
  4. Shirley23

    Shirley23 Lid

    18 feb 2014
    30
    0
    6
    NULL
    Leiden
    Ja dat is een goeie er is ook geen vervolgafspraak gemaakt bedacht ik me later in de auto op de terugweg... ;) Ik moet wel 26 Maart weer naar de verloskundige misschien dat ze dan de 20weken echo plannen?
     
  5. Miracle3

    Miracle3 Actief lid

    17 jan 2014
    317
    0
    0
    NULL
    NULL
    Super Shirley!!! Nu wordt het wat echter hè? Lekker van genieten meis!

    Tulp, wat fijn dat jouw echo ook goed was!! Lekker een paar dagen vooruit gezet!

    Wij willen ook graag weten wat het wordt. Uit nieuwsgierigheid, maar ook uit praktische overwegingen. Heb al twee jongens, dus wil graag weten of ik wat meer of wat minder aan hoef te schaffen. Bij een meisje wil ik graag wat meer roze in huis laten komen ;) en kan ik al een heleboel jongensspullen de deur uit doen. Bij een jongetje kan ik die spullen nog ff bewaren.

    We weten nog niet zeker of we het de buitenwereld gaan vertellen wat we krijgen. Bij de eerste zwangerschap was het voor ons een verrassing, bij de tweede wisten we het wel, maar was het wel geheim voor de rest. En dat laatste vond ik vrij lastig... Je moet zo nadenken bij wat je zegt. Weet niet of ik dat dan wel weer wil.
     
  6. Melindy

    Melindy Fanatiek lid

    2 jan 2012
    1.078
    0
    0
    wat een mooie echo shirley :)
    fijn ook dat jullie wel gewoon voor een echo konden, ondanks dat er in de planning iets fout is gegaan.
     
  7. Veer3

    Veer3 Bekend lid

    15 dec 2013
    805
    16
    18
    Hoi dames,

    Gister en eergister niet geweest hier. Wel even gelezen, maar druk aan het werk, dus geen reactie geplaatst.
    Wij hebben maandag dus een heel lief, klein, mooi neefje erbij gekregen! Wow, zo bijzonder weer.. Zo'n mini mensje!
    Vanmorgen weer even om het hoekje gekeken bij ze.

    Lasas Wat ongelofelijk heftig voor je!! Dat is echt niet leuk meer zo... :(
    Hoop voor jou dat je je snel beter voelt! Heel veel sterkte!!

    Geslacht willen weten Bij de oudste wisten we het en hebben we het alleen onze ouders verteld.
    Bij de 2e wisten we het ook, maar hebben we het helemaal voor ons gehouden.

    Bij mezelf ben ik veel te nieuwsgierig en wil ik echt weten wat het is. Al maakt(e) het me totaal niks uit!
    Bij een ander vind ik het wel leuk als het juist geheim blijft... Zoals nu, wij wisten al van m'n zwager en schoonzusje dat we een neefje kregen.
    En bij m'n zusje hebben we de hele zwangerschap gedacht.. "Wat zal het zijn??". Toen bleek het een nichtje, terwijl we allemaal een jongen dachten. Echt grappig, totale verrassing!

    En nu is het ook zo, de oudste is 4 jaar en maakt alles heel bewust mee. En hij heeft het CONTINU over een zusje. Haha! ;)
    Dus ja... Of we willen het weten en vertellen het hem en de rest van de wereld óf we moeten toch in spanning af blijven wachten...

    Ik denk wel dat als er dan weer een jongetje uit komt, m'n zoon zegt: "Die hoef ik niet, ik wilde een zusje!". Hahaha!
    Wat dat betreft kunnen we beter eerder even checken! :p
     
  8. Melindy

    Melindy Fanatiek lid

    2 jan 2012
    1.078
    0
    0
    :xeven een klaag momentje hoor.:x
    ik heb het helemaal gehad met mijn lichaam. loop zelf al jaren met rugklachten, maar met geregeld rust bleek ik in staat een balans te hebben waarin het allemaal dragelijk is...

    tot afgelopen week

    ondanks dat ik het nu lekker rustig aan kan doen, met alleen de zorg voor mezelf en draak om bij stil te staan overdag, kom ik weer om in de pijn. ik kan amper overeind komen als ik heb gezeten of gelegen, lijk wel een vrouwtje van 80 zo moeizaam kom ik overeind. de pijn trekt ook door naar mijn heupen. heb soms het gevoel dat ik er door heen zak of ga zakken zeg maar.
    `s ochtends heb ik de houvast van bed en vensterbank nodig om uit bed te komen, in de middag gaat het vaak beter (tot goed), maar in de namiddag en avond komt het allemaal weer in volle hevigheid opzetten
    ik wordt gewoon helemaal gek van mezelf nu, juist omdat ik geen ibrufen kan nemen. dat is eigenlijk het enige wat helpt bij mij ;)
    soms, heel soms, vraag ik me af waarom ik ook alweer zwanger wou worden. (en dan kijk je naar de echo foto en smelt je weer helemaal weg en heb je het er allemaal weer voor over)

    zo, klaagmodus uit

    @veer: nog gefeliciteerd met je neefje! had ik geloof ik nog niet gedaan :)
     
  9. Mexxy

    Mexxy Actief lid

    1 feb 2014
    231
    0
    0
    werkzaam als pedagoog, coach en leidster
    Amstelveen
    @Veer Gefeliciteerd met je neefje!
    @Melindy, Heerlijk toch, ff klagen. DAar zijn wij voor om er samen doorheen te komen! Natuurlijk wel heel vervelend om zo een last van je rug te hebben. Ik was gister naar een concert en toen dacht ik ook van noooooooit meer staanplaatsen! Maar ach, het is voor het goede doel.

    @geslacht. Ik ben hartstikke nieuwgierig, dus wij willen het zeker wel weten. Op mijn echo van 10.5 leek er al iets op een NUB dus heb al aardig lopen speculeren.

    @Financien Ik maak me daar niet zzo druk over. Niet dat wij rijk zijn hoor, mijn vriend is zelfs even werkloos, maarja komt allemaal wel goed. Ik blijf positief.

    @Garderobe. Ik heb nu al TIEN zwangerschapsbroeken, niet normaal. Ik moet uitkijken dat ik niet doordraai met deze eerste x zwanger zijn! hahaha. Zit geen rem meer op. Ik denk dat het komt doordat ik steeds zekerder word en erop durf te vertrouwen dat alles wel goedgaat.


    Voor de lijst. Uitgerekende datum is nu 19 september.
    2 april bezoek gyneacoloog





    Tot slot nog een foto van de echo van gister. M'n kleine languit met z'n superlange benen.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • foto.jpg
      foto.jpg
      Bestandsgrootte:
      25,6 KB
      Weergaven:
      3
  10. Stay123

    Stay123 Bekend lid

    31 mei 2013
    996
    0
    0
    Noord-Holland
    Wat een mooie foto! Die benen helemaal leuk em wat zie je het al duidelijk!
     
  11. kim198

    kim198 Bekend lid

    29 jun 2011
    898
    0
    0
    Dames!

    Even kort (heb bezoek)

    @Lasas; heftig hoor!

    @mooie echo's; goed nieuws dames! Leuk hoor! Geniet ervan. Fantastisch om te ziem hoeveel er gebeurt in je lichaam!

    @geslacht; ik wil het zeker weer weten. Vorige keer wist ik zeker dat ons meisje een meisje was ;) en direct na de bevestigende echo rondgebazuind. Later had ik daar een beetje spijt van en daarom hou ik het deze keer voor me (ons)
    Ik heb een voorgevoel (jongen) en een lichte voorkeur (meisje) ivm praktische overwegingen. Gevoeldmatig geen echte voorkeur. Cliché maar waar; "als het maar gezond is".

    @angelsound; eindelijk!!!!!!!! Van manlief een nieuwe angelsound gekregen. De oude kraakte nogal. Hartje vrij snel gevonden. Nog erg zacht
    Maar wat een heerlijk geluid!

    @baalmoment; juul is in december geopereerd (buisjes), maar dat had niet het gewenste effect. Nu 24 maart weer een operatie nodig. Buisjes en neusamandelen. Pff. Zie er tegenop. Zo zielig voor frummeltje! Ze was ziek van de narcose vorige keer en dat was maar 10 minuten en nu zal het langer duren. Bah! En dan is ze 3 dagen later jarig. Hopelijk knapt ze snel op. Chronische oorontsteking aan beide oren is ook niks.

    Xx
     
  12. Miracle3

    Miracle3 Actief lid

    17 jan 2014
    317
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zwanger
    ♥ gezien op de echo

    8 september:
    ♥ Sonja1979 - 2e kindje

    12 september:
    ♥ Lynn1302 (30) - 3e kindje

    13 september:
    ♥ Liefde88 (25) - 3e kindje

    14 september:
    ♥ Niena01 (27) - 2e kindje

    15 september:
    ♥ Veer3 (28) - 3e kindje
    ♥ Tinebx (23) - 1e kindje
    ♥ Elmo83 (30) - 2e kindje

    16 september:
    Moeder1987 (27) - 3e kindje
    ♥ Krullenboll (?) - 1e kindje

    17 september:
    ♥ Knvs90 (23) - 1e kindje
    Solana (36) - 3e kindje
    ♥ 3S3 (28) - 1e kindje

    18 september:
    ♥ MissyM (26) - 3e kindje
    ♥ Tulp123 (22) - 2e kindje

    19 september:
    Debby1979 (34) - 2e kindje
    ♥ Charlie11 (26) - 1e kindje
    Leet25 (?) - 1e kindje
    ♥ Smikkel86 - 1e kindje
    ♥ Stay123 (26) - 1e kindje
    ♥ Maaik79 (34) - 2e kindje
    ♥ Miracle3 (32) - 3e kindje
    ♥ Mexxy (27) - 1e kindje

    20 september:
    ♥ Pommepom (27) - 1e kindje
    Niqi79 (34) - 2e kindje
    ♥ Suzanne88 (?) - 1e kindje
    ♥ mamanien (26) - 1e kindje

    21 september:
    ♥ Yaisa (30) - 1e kindje
    Bridgett (?) - 4e kindje
    ♥ E1987 (26) - 2e kindje - verrassing
    ♥ Me80 (?) - 1e kindje

    22 september:
    ♥ Amezen (33) - 2e kindje

    23 september:
    ♥ Mams1 (26) - 2e kindje - verrassing

    24 september:
    ♥ Kim198 (31) - 2e kindje
    ♥ Lasas (28) - 1e kindje

    25 september:
    ♥ Emmy32 (33) - 2e kindje

    26 september:
    ♥ Beepje (32) - 1e kindje
    Anoniempie85 (28) - 1e kindje
    ♥ Lijd (23) - 1e kindje
    Mero 82 (?) - 1e kindje
    ♥ mvRoosenMuffin (27) - 2e kindje
    ♥ AnitaP (?) - 3e kindje
    Theebeeb (28) - 2e kindje
    ♥ Shirley23 (23) - 1e kindje

    27 september:
    ♥ Melindy (28) - 2e kindje - verrassing
    ♥ GwoonAn (23) - 1e kindje
    ♥ Blije80 (33) - 1e kindje

    28 september:
    ♥ Marjolein25 (29) - 3e kindje

    29 september:
    ♥ GeoLilly (27) - 1e kindje

    30 september:
    Linnepinna (27) - 1e kindje
    ♥ Laupio (31) - 3e kindje


    jongen meisje verrassing

    Afspraken

    8 maart:
    combinatietest - Stay123

    10 maart:
    controle vk - Miracle3
    termijnecho- Mexxy
    controle vk - Stay123

    11 maart:
    afspraak vk - mvRoosenMuffin
    termijnecho - Charlie11
    termijnecho - Beepje

    12 maart:
    nekplooimeting - Kim198
    nekplooimeting - Amezen
    controle vk + nekplooimeting - Kim198

    13 maart:
    termijnecho - Lijd

    14 maart:
    termijnecho - mvRoosenMuffin
    termijnecho - Blije80

    18 maart:
    termijnecho - AnitaP
    combinatietest - Me80

    20 maart:
    nekplooimeting - GeoLilly

    24 maart:
    controle vk - Elmo 85
    controle vk - Charlie11

    26 maart:
    geslachtsbepaling - MissyM
    controle vk - Sonja1979
    controle vk - Veer3

    29 maart:
    geslachtsbepaling - Veer3

    2 april:
    geslachtsbepaling - Niena01
    controle gyn - Mexxy

    3 april:
    controle vk - Yaisa

    5 april:
    geslachtsbepaling - Kim198

    9 april:
    pretecho - Yaisa

    17 april:
    20 weken echo - Joo2

    22 april:
    20 weken echo - Veer3

    30 april:
    20 weken echo - Niena01

    2 mei:
    20 weken echo - Miracle3


    * Aurin (4+5)
    * Renske76 (4+5)
    * Engeltje1972 (8+2)
    * Deesdees (7+5)
    * Annemie (8+3)
    * Daantjuh85 (7+2)


    Als je wat op de lijst wil hebben, graag even in kleur schrijven. Dan valt het mij op tussen alle andere berichten en voeg ik het toe!
     
  13. Miracle3

    Miracle3 Actief lid

    17 jan 2014
    317
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ 3S3: ik snap je twijfelmomenten hoor, zeker bij een eerste. Er verandert straks zoveel en dat kan je wel eens aanvliegen... Had ik ook bij mn eerste. En ook nu bij deze derde zws ook wel eens gedachten van: "kan ik dat wel 3 kids opvoeden", "wordt het niet enorm druk straks', etc... Ach het hoort erbij, en de hormonen helpen ook prima mee ;)

    @ Elmo: heb wel van de happy-studie gehoord, maar eigenlijk helemaal vergeten om over na te denken. Volgens mij kreeg ik die info tijdens de intake van de VK met 6 weken. Maar daarna nogal spanning gehad door wat bloedverlies steeds, waardoor ik er helemaal niet meer over nagedacht heb. Heb inmiddels mn bloed ook al geprikt.

    @ Veer: super leuk om weer bij je neefje te kijken! Heb jij dat nu ook dat wanneer je nu hele kleine baby's ziet of kinderwagens e.d. dat je ineens extra beseft: 'dat krijgen wij straks ook weer' ... :)

    Grappig dat je oudste het steeds over een zusje heeft! Zal idd wel even een omschakeling voor hem zijn wanneer het niet zo is.
    Ben benieuwd wat mijn jongens graag willen... Zal het morgen wel van ze horen ;)

    @ Melindy: wat balen zeg van je rug!! En dan nu ook geen ibuprofen mogen slikken... Grrrr. Klaag maar lekker ff hoor... Lucht op!

    @ Mexxy: wauw, wat een mooie en duidelijke echofoto! Gaaf!
    Hahaha en al 10 zwangerschapsbroeken!! Kan je in ieder geval lekker variëren ;) ... Hier heb ik nog 1 leuke liggen, die ik in mijn vorige zwangerschap had gekocht. Maar heb hem nog niet aan gehad, mn eigen broeken met elastiekje in het knoopsgat voldoen nog. Maar wil binnenkort wel het een en ander gaan aanschaffen, want ik weet dat het groeien nu ineens heel hard kan gaan.

    Waar hebben jullie leuke zwangerschapsbroeken gescoord (die betaalbaar zijn) ?

    @ Kim: jaaaa ... Wat fijn dat je nu wel het hartje hebt gehoord! Bijzonder hè
    Wat vervelend voor Juul, dat ze weer geopereerd moet worden. Het is wrs het beste, maar voor die kleintjes zo sneu altijd. Mijn oudste moest op 2,5 jaar ook, maar dan z'n keelamandelen... Was ook zo zielig, maar achteraf zijn we erg blij dat we het hebben gedaan.
     
  14. Veer3

    Veer3 Bekend lid

    15 dec 2013
    805
    16
    18
    Bedankt voor de felicitaties!

    Melindy Wat balen dat je nu zo'n last heb van je rug! Ibuprofen kan inderdaad niet nu... Paracetamol niet sterk genoeg voor je?
    Of fysio / oefeningen?

    Mexxy 10 positiebroeken?! Wow!! Haha!
    Waren ze in de aanbieding? ;)

    Kim Ja, wat fijn dat je het hartje nu thuis kunt horen!
    En over Juul.. Ja, dat is sneu. Onze oudste is in april geholpen, ook buisjes en neusamandel. Narcose is niet veel langer, denk ik hoor.. Ik denk dat ze krap aan 10 minuten bezig zijn geweest. Toen kwam hij al bij ons. Wel sneu dat moment, ja.. Ineens een zere keel, wakker worden in een vreemde omgeving en 'moeten' drinken. Dat wilde onze zoon echt niet! Echt niet leuk.. Maar goed, uurtje erna was hij weer vrolijker en sindsdien gaat het stukken beter! Geen oorontstekingen meer, nog wel eens verkouden, maar niet continu..

    Miracle Eigenlijk helemaal nog niet!
    Ik had bijvoorbeeld m'n neefje vast en m'n zwager vroeg of ik het me al weer kon voorstellen.. Nou, daar was ik nog niet eens mee bezig geweest. Haha!

    Jij gaat het je jongens vanavond vertellen dus! Leuk!!!
    Die van jou zijn iets ouder dan die van mij, dacht ik? Benieuwd naar hun reactie!
     
  15. Sythara

    Sythara Actief lid

    3 jan 2014
    209
    55
    28
    Vrouw
    Stay at home mama en Pedagoog.
    Doorn
    Mag ik ook op de lijst?

    ♥ sythara (25) - 1ste kindje verwacht 23 september

    Afspraken: 20 feb 1ste echo gehad hartje klopte!!
    6 maart tweede echo gehad hartje klopte en de baby bewoog enorm veel!! De baby zwaaide zelfs!
    20maart controle voor bloeddruk en luisteren hartje
     
  16. Sonja1979

    Sonja1979 Actief lid

    29 dec 2013
    152
    0
    0
    Ede
    melindy vreselijk zeg, die rugpijn. Sterkte ermee! En klagen mag altijd hoor.

    mexxy ik kom op 3 positiebroeken, maar ik kon ook niet meer zonder (zelfs het elastiekje in het knoopsgat bood geen uitkomst meer).

    Ik heb ook even een klaagmomentje. Ik heb gisterochtend een aanrijding gehad. Ikzelf (en de ander) mankeer gelukkig niks maar bah bah, ben er wel ziek van. Ik weet dat het maar blik is maar baal er echt enorm van. Gelukkig (klinkt lullig) was het niet mijn schuld. De andere auto reed achteruit de parkeerplaats af en parkeerde hem zo in mijn auto. Zij heeft 2 krasjes op haar achterbumper, ik heb een enorme deuk in mijn auto. Heb er de hele dag buikpijn van gehad, maar zat meer bij mijn maag. Slecht van geslapen ook Pfff

    Zo ook voor mij genoeg geklaagd.
     
  17. Melindy

    Melindy Fanatiek lid

    2 jan 2012
    1.078
    0
    0
    wat zal je geschrokken zijn, sonja! Ga het weekend maar lekker rustig aan doen en even bij komen.

    en veer, paracetamol werkt niet zo goed bij me, vaak te zwak en soms zelfs werkt het gewoon niet.
    ik heb wel ooit oefeningen gekregen, maar veel helpt het nu niet. na ons weekend weg maar even weer bellen met fysio. maar eerst even genieten en ontspannen van een weekendje weg met familie (gezin, ouders en broer met zijn gezin).

    tot op zijn vroegst maandagavond weer dames!:)
     
  18. Sonja1979

    Sonja1979 Actief lid

    29 dec 2013
    152
    0
    0
    Ede
    Oh heerlijk melindy, veel plezier en geniet ervan!

    Inmiddels alle verzekeringen gebeld voor wat betreft de aanrijding en nu ga ik in de relax modus. Hoewel, Zometeen even met mijn mams naar de baby-dump in Veenendaal. Vast wat ideeën opdoen! Fijne dag allemaal
     
  19. Charlie11

    Charlie11 Actief lid

    10 aug 2012
    350
    1
    18
    NULL
    NULL
    Weten jullie of een zwangerschap sneller zichtbaar is als je wat kleiner bent? Ik ben 165 en was voor de zwangerschap 52 kilo, maar je gaat het nu echt wel zien en het is pas de eerste! Is dat normaal bij deze termijn? Mn ouders vroegen of ik wel zeker weet of de termijn klopt. Vorige week een paar dagen weggeweest en veel geslapen en het lijkt wel of mn buik een groeispurt heeft gehad. Ik eet niet heel veel meer dan eerst en voor de rest op mn lijf is het niet zichtbaar (behalve mn borsten).
    Ik wilde het nog even geheim houden (vind het eigenlijk stiekem best wel leuk zo), maar het wordt zo steeds lastiger!
     
  20. Sonja1979

    Sonja1979 Actief lid

    29 dec 2013
    152
    0
    0
    Ede
    Dat verschilt heel erg per persoon, maar heeft niks met je lengte te maken. Mijn moeder is ook niet groot (1,63) en toevallig hadden we het er pas over dat je bij haar pas na 4 maanden wat zag, en dan nog was het niet veel.
    Ik ben zelf net 1,70. Bij de eerste duurde het bijna 5 maanden, bij deze heb ik nu al een flinke buik. Is dus niet echt wat over te zeggen.
     

Deel Deze Pagina