Thuis sporten, tips & tricks gevraagd

Discussie in 'De lounge' gestart door Chiggy, 8 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Delta

    Delta Niet meer actief

    Graag gedaan! :)
     
  2. BeingMommy

    BeingMommy Fanatiek lid

    19 dec 2009
    2.089
    0
    0
    Ik doe nu de insanity 60 days, heb nog 2 weken te gaan dan ben ik klaar. Ik merk veel verschil, kan nu al push ups en mijn benen en armen staan echt strak.

    Hierna wil ik beginnen met hip hop abs van insanity.
    Of die 30 days shred. Richt me nu toch meer op de hip hop abs, omdat ik Shaun nu zo gewend ben haha.

    Ben 25 kilo kwijt (bijna) en niet alleen door Insanity maar ook door mijn voeding aan te passen. Sinds mijn zwaarst ben ik ruim 35 kilo kwijt, ga nog wel even door. Wil minimaal nog 10/15 kilo eraf.
     
  3. AzA

    AzA Niet meer actief


    Wauw wat goed! Vanaf welk moment begon je wat te zien aan jezelf qua veranderingen? En doe je dit elke dag? Ik ben zo bang dat ik het 3 dagen volhoud en het dan maar weer voor gezien houdt. Ik heb ook onregelmatige werktijden dus het moet of in de avond of in de ochtend. Nu slaap ik graag uit... pff hoe ga ik mezelf motiveren voor in de ochtend?? haha
     
  4. Romy1979

    Romy1979 Niet meer actief

    Respect! Het is idd een combinatie van voeding en bewegen.
    Hoelang heb je er over gedaan?
     
  5. BeingMommy

    BeingMommy Fanatiek lid

    19 dec 2009
    2.089
    0
    0
    Ja elke dag, je moet vooral echt doorzetten! Als je er in eenmaal inzit wil je niet meer stoppen. Je moet jezelf blijven motiveren, en in de ochtrend kan je jezelf motiveren als in; ik doe nu mijn training en de rest van de dag hoef ik dan niet meer. Dan heb ik het eral lekker opzitten.

    De trainingen zijn ook verdeeld in gedeeltes die je al snel leert kennen. Daardoor weet je wat er steeds gaat komen. Erg prettig vind ik.
     
  6. BeingMommy

    BeingMommy Fanatiek lid

    19 dec 2009
    2.089
    0
    0
    Thanks! Ben eind oktober gestopt met cola light drinken, toen merkte ik dat ik ineens ging afvallen. En toen alles maar omgegooid. Insanity doe ik nu ander halve maand bijna.
     
  7. joyce1980

    joyce1980 Fanatiek lid

    21 okt 2006
    2.308
    0
    0
    Investeer in een TRX, kan je thuis of in je achtertuin heel veel leuke dingen mee doen.
    Ideaal, want wij nemen hem bv ook gewoon mee op vakantie etc.
     
  8. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    Dit werkt voor mij nu idd ook goed! Maar ik heb nu vakantie en over een week moet ik weer aan het werk, dan moet het 's avonds nog en dan zal ik vast wel eens geen zin hebben, maar wil echt niet meer opgeven nu. Niet dit keer! :D
    Ga zo weer ff 30 days shred doen (ik heb er gewoon zin in, ik ken mezelf niet meer terug :p) en daarna lekker met zoontje naar de dierentuin :)
     
  9. BeingMommy

    BeingMommy Fanatiek lid

    19 dec 2009
    2.089
    0
    0
    Ik doe het ook altijd s'avonds, overdag ben ik te druk met kinderen brengen en halen. En andere verplichtingen. Maar als ik het dan een x s'ochtends of s'middags kan doen is dat mijn gevoel erbij haha.

    Nu maak ik mezelf steeds wijs; kindjes lekker op bed, ik mezelf kapot trainen, douchen en vervolgens de bank op met een kop thee haha.. Kijk dan ook echt uit naar dat moment van neerzakken met een kop thee.

    Aah heerlijk veel plezier! Ben gister naar de dierentuin geweest, loop dan ook gerust 5 a 7 km met de kids, heerlijk. Ik heb vandaag mn rust dag, maar ga dalijk wel ff squaten hehe. En zo even naar de stad dus probeer ik ook zoveel mogelijk te lopen.
     
  10. BeingMommy

    BeingMommy Fanatiek lid

    19 dec 2009
    2.089
    0
    0
    Heeft iemand trouwens ervaring met hip hop abs van insanity?
     
  11. Cosy

    Cosy Fanatiek lid

    16 aug 2012
    3.398
    2
    38
    Noordbrabant
    #31 Cosy, 9 mrt 2014
    Laatst bewerkt: 9 mrt 2014
    Ik doe om de dag verschillende work-outs van Billy Blanks. Staan ook op youtube: ik doe dan basic bootcamp, ultimate bootcamp, ab bootcamp, tae bo flex en tae bo advanced. IPV de billy bands gebruik ik gewoon gewichtjes. Ben er nu 1,5 maand mee bezig. Mijn doel is niet afvallen maar iets strakker worden en vooral een beter conditie krijgen. De centimeters worden minder maar het gewicht niet veel, nu let ik dus ook niet op mijn eetpatroon. Als ik dat wel zou doen zou ik vast kunnen afvallen;)

    oja, nog een tip voor het geval je gezegend bent met een wat grotere cupmaat: investeer in een goede sportbh:) mijn work-outs zijn een stuk aangenamer geworden nu de boel goed vast zit :D
     
  12. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    Ik eet bijna geen tussendoortjes eigenlijk, is dat heel erg? Ja zo af en toe een appel, maar meestal is het alleen ontbijt, lunch en diner. Oke en natuurlijk snoep ik wel want anders zou ik geen buikje hebben:D

    Hahah dat snap ik, maar als je gewoon goed je best doet, zie je het dan na een paar maanden al?
     
  13. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    Hihi nou ik hou heel erg van lekker eten, vooral als het gezellig is, dus ik ga mezelf idd niet straffen. Dat heeft ook geen zin denk ik, dan hou je het allemaal niet vol.

    Ik beweeg trouwens wel redelijk, ik heb geen kantoorbaan en we zijn net verhuisd van flat naar eengezinswoning dus veel trappen lopen en zijn veel in de tuin bezig. Of zijn dat niet echt dingen die helpen?
     
  14. Delta

    Delta Niet meer actief

    Ik eet 6/7 keer per dag kleine beetjes! Wel 3 goede maaltijden en rest kleine nuttige tussendoortjes; magere kwark, fruit, handje ongezouten noten, zilvervlies rijstwafels, afslankeiwit shake. Je moet je verbrandings motor draaiende blijven houden. Zo houd je je stofwisseling continu op gang, je gaat ook merken dat je meer en sneller trek krijgt, als je meer en vaker gaat eten. Dat is goed. Daarnaast sport ik 4 dagen in de week een half uur tot een uur per keer. Werkt voor mij goed.
     
  15. blijzwanger

    blijzwanger Fanatiek lid

    19 jan 2014
    1.832
    35
    48
    Utrecht
    naja heel erg, het is niet goed voor je stofwisseling. de tussendoortjes die delta hierboven zegt zijn bijv. heel goed :)

    en ja, als je je stinkende best doet zie je na een paar maanden wel verschil :) ik zal even foto's opzoeken van mn buik met een paar maanden er tussen.
     
  16. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    Ik ben benieuwd naar je foto's blijzwanger :D
     
  17. blijzwanger

    blijzwanger Fanatiek lid

    19 jan 2014
    1.832
    35
    48
    Utrecht
    tadaaaa :D hahah
     
  18. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    Waaauw!! Wat een mooie buik zeg. Nou die van mij hoe die nu is wil je echt niet zien....:)

    Ik vind t ook moeilijk om tussendoor iets te eten ik vergeet het vaak.
    Maar bijv zoiets als ontbijtkoek is dat nou goed of slecht?
     
  19. blijzwanger

    blijzwanger Fanatiek lid

    19 jan 2014
    1.832
    35
    48
    Utrecht
    thanks :) mijn buik was toen ik begon ook niet zoals de foto van 10-2013 hoor :p daar was ik al zo'n 20 kilo afgevallen. eerder maakte ik geen foto's ;)

    ontbijtkoek is niet goed, veel suiker!
     
  20. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    Je mag trots zijn hoor!!!!
    Ok thnx!
    Vorig jaar was ik goed bezig paar kilo afgevallen. Maar na de verhuizing blijf ik maar snoepen en slecht eten...

    Ik heb nog een paar vraagjes. Ik weeg 50.5 en ben 1.50 ik wil graag naarn oude gewicht (45/46). Maar t gaat dus gestaag (vorig jr ook al).
    Ik eet bijv op mn werk als lunch 2 bruine boterhammen en een cup a soup. Meestal heb ik vleeswaren op brood.
    Oh en ik drink n kopje thee zonder suiker.
    Wat kan of moet ik hier aan veranderen?
     

Deel Deze Pagina