4 persoonshuisje + extra baby?

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door cupcakes, 10 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. cupcakes

    cupcakes Fanatiek lid

    28 sep 2006
    2.574
    4
    38
    Midden van NL
    We zijn aan het rondkijken voor de vakantie. Nu hebben we een park op het oog waar we wel heen willen, ze hebben hier 4 persoonshuisjes, vrij klein waardoor je geen extra baby mee zou kunnen nemen volgens hen.

    Bij bungalowtrips.nl geeft hij deze huisjes wel als suggestie als je 2 volwassenen 2 kinderen en een baby invult en bij bungalows.nl geeft hij een foutmelding bij invullen van de gezinssamenstelling.

    Nu weten we precies wat voor huisjes het zijn, we hebben de afgelopen 2 jaar in net zo'n huisje gezeten op andere parken van dezelfde keten, de huisjes zijn overal hetzelfde.
    Wij zien het wel zitten om met z'n 5-en hierheen te gaan en kunnen een eigen campingbedje meenemen. Maar we kunnen via bungalows.nl dus niet boeken als we de complete gezinssamenstelling invullen.

    Zouden jullie de jongste dan gewoon niet vermelden? Of zouden we dan gezeur krijgen?
     
  2. sjak

    sjak Niet meer actief

    Ik zou de jongste niet invullen, maar hem ter plekke op het park aanmelden.

    Maar persoonlijk nemen wij altijd een huisje van 5 met zijn drieën of een zespersoons als ook mijn moeder meegaat. Wij doen altijd +2...
     
  3. olleke

    olleke Fanatiek lid

    8 mrt 2012
    4.842
    4.103
    113
    Vaak krijg je wel precies voldoende toegangskaarten voor het zwembad ed als het aantal aangemelde personen.
     
  4. lovekees

    lovekees Bekend lid

    8 okt 2010
    814
    0
    16
    NULL
    NULL
    Je kan het park ook bellen hebben we ook weleens gedaan park gebeld dan zeiden hun wel hoe je wel kan boeken
     
  5. Marijke1982

    Marijke1982 Niet meer actief

    Voor een baby gebruik je toch geen eigen kaartje. Iig dat deden wij niet hoor, beetje onhandig aangezien de baby toch met een van de ouders door het poortje gaat.

    Ik zou zelf voor een groter huisje gaan. Dat doen wij wel altijd.
     
  6. luca75

    luca75 Fanatiek lid

    14 aug 2013
    4.864
    3.500
    113
    Kinderen onder de twee tellen niet mee.
     
  7. Polletjepiek

    Polletjepiek Niet meer actief

    Je moet ze wel opgeven i.v.m. eventuele calamiteiten op het park/huisje.
    Stel er gebeurt wat en de gastenlijst klopt niet. Dat er meer gasten zijn dan waar het park van op de hoogte is...
     
  8. cupcakes

    cupcakes Fanatiek lid

    28 sep 2006
    2.574
    4
    38
    Midden van NL
    Grotere huisjes hebben ze niet via bungalows en dat wordt anders alweer veel duurder.. Door het 4 persoonshuisje te kiezen besparen we zo al minstens 100 euro als het al niet meer is. We zijn gebonden aan de schoolvakanties dus het is zo al duur genoeg.

    Zwembad zal wel meevallen, vorig jaar kreeg je een geel papiertje als toegangsbewijs en dat werd nooit gecontroleerd. Verwacht niet dat ze hier een ander systeem hebben. En anders idd op de arm.

    Later aanmelden vind ik wel eng, straks gaan ze heel moeilijk doen. Iemand ervaring ermee?
     
  9. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Je kunt natuurlijk altijd even bellen en informatie opvragen.
    Dan weet je het zeker :)
     
  10. cupcakes

    cupcakes Fanatiek lid

    28 sep 2006
    2.574
    4
    38
    Midden van NL
    Bedankt voor jullie reacties!

    Heb toch maar gebeld en ze geven aan dat het geen probleem is als we zelf een bedje meenemen!
     

Deel Deze Pagina