Bloeden lijk gestipt voor nu. Darmen waren ook flink onrustig, maar nu lijkt alles weer rustig. Vandaag lekker dagje thuis werken en rustig aan. Wintersun, wat vervelend dat je man het niet snapt. Hier leek ie het eerst ook niet te snappen. Gisteren het bloedverlies leek echt wel een wake-up call te zijn dat ik echt zwanger ben en me niet zomaar aanstel. Hier stond ik eerder ook dagelijks de wc te knuffelen..toen wist meneer ook het te presteren om te zeggen: ' maar lieverd, wat doe je nu moeilijk? Het hoort er toch gewoon bij??' Pff kon m z'n nek wel omdraaien toen
@wintersun omg ! dacht dat wij vrouwen last hadden van hormonen.. maar je mannetje doet lekker mee dus ik moet af en toe wel lachen.. want door dat ik zo kokhals.. en dan komt er ook veel lucht mee omhoog... begint de mijne ook ja schatje... zo voelt dat !! knuffie voor jou .... mannen kunnen soms zoooo onbegrip vol zijn @mamajen oooh wat fijn meis !! beetje rustig aan doen idd... is niet verkeerd gebeurt heel wat is die buikjes van ons !
Volgens mij heb ik van jou geen verzoek gehad. Zie hem iig niet in mijn inbox staan. Kam je hem nog een keer versturen? Dan meld ik je meteen aan.
Sorry, keek er over heen. Ik had al een vriendschapsverzoek gestuurd, maar misschien naar de verkeerde?
Mee eens! Hier ook een man die vindt dat ik gewoon alles moet kunnen en doen. Ooh en kon wel zijn nek omdraaien toen de vk laatst vroeg hoe mijn vorige bevalling was en meneer zei dat ik een super makkelijke bevalling had gehad 😡😡 appeltje eitje! En als meneer hier koppijn heeft vergaat de wereld meteen.
Ik heb donderdag het gesprek met de assessmentpsycholoog en op basis van dat gesprek krijg ik na afloop van het gesprek al dan niet een arbeidscontract aangeboden. Op zich krijg ik wel een zichtbaar buikje alleen als je niet weet dat ik een redelijk platte buik had is het nog niet duidelijk dat ik zwanger ben. Het zal donderdag dus ook nog niet opvallen. Vervolgens gaat mijn contract pas in per mei, niemand die mij dus zal zien in de tussentijd. Ik ben vandaag precies 12 weken zwanger (incl de 2 cadeau weken) dus nog 2 weekjes en dan is het eerste trimester ten einde. Ik heb dan 1 april een gesprek met de vk en als alles goed is ga ik daarna geen enkele poging meer doen om mijn zwangerschap stil te houden. Ik zal dan denk ik ook ergens mijn wrs nieuwe werkgever op de hoogte brengen.
Rhaps, spannend. Fingers crossed. Maar volgende week is je eerste trimester al om hoor. Doe twee gratis weken horen er gewoon bij. Dis jij zit vanaf volgende week in je tweede trimester
Als je de mannen even mee wilt laten kotsen, dan werkt een glas lauw water met zout behoorlijk goed. Wel even in de maag aan laten komen, maar dan kunnen ze lekker meedoen... helemaal niet schadelijk, wel effectief . Gelukkig heb ik een zeer begripvolle man die van geen excuses wil horen als ik het huis niet aan kant heb gekregen of heb gekookt. Echter omdat hij ook behoorlijk zwaar belast is op zijn werk, wil ik graag hem zoveel mogelijk ontlasten... maar goed dat lukt niet altijd. Gelukkig begin ik me nu steeds beter en beter te voelen. Ik ga overigens ook ff een pb-tje sturen.
Mijn man weet trouwens hem goed Hoe het is om over te geven, want hij doet dit bijna wekelijks. Hij heeft chronisch maagzuur en als het te erg word dan moet het er uit.
Wintersun, das ook rot! Rhaps ik denk niet dat ik mijn man zover krijg hahaha! Hier ga ik het ook al vertellen na de volgende echo. Ben dan 11 weken, maar ik ga er gewoon vanuit dat het allemaal goed gaat en beebje lekker goed groeit. Daarna gaan we op vakantie, zin in! Na de vakantie de combinatietest.
Hoe is het nu @mamajen? Pfff schrikken zeg!! Hier weten bijna alle belangrijke mensen van onze zwangerschap, Volgende week nog 1 ouder van kindjes in mijn kinderopvang , en daarna knal ik het op fb , met een Mooie foto van mijn zoon met Zijn shirtje Ikke grote broer! Maar ik Ben dus al 4 !!!!! Kilo aan gekomen!!! Is dit normaal?? Kan het me niet herrineren van mijn 1e zwangerschap. HELP
Poppy houd je veel vocht vast? Ik ben nu 1,5 kilo aangekomen. Net zoveel als bij 12 weken vorige zw. Maar ik vreet me ook te pletter aan zure matten, zure snoepjes en boterhammen 😕 Warm eten hoef ik niet echt...
Ik denk niet dat er iemand snel zal zeggen, leuk vrijwillig zonder reden kotsen... maar misschien zijn er mensen... overigens wens ik niemand toe regelmatig te moeten overgeven, en ik ben heel blij geen chronisch maagzuur te hebben. Ik was tot nu toe 0,5 tot 1,5 kg aangekomen (kilo'tje natuurlijke schommeling). Nu je het zegt Ange ik houd nogal van snoepen, maar momenteel gaat mijn voorkeur uit naar de zuurdere snoepjes... toeval of verklaarbaar?
Hier ook een snoeperd en ook voorkeur voor zuur. En voor vlees. Heel veel vlees. Ik moet echt vlees hebben. (Oh ik mis mijn biefstukken) Ik ben tot nog toe zo'n 2 kg aangekomen. Maar goed dat zegt niets bij mij. Was ik in mijn vorige zwangerschap ook en op het eind zat er 25+ kg bij.
Heb niet meer op de weegschaal gestaan sinds ik weet dat ik zwanger ben, maar gezien mijn buik is erin ieder geval niets af. Ik heb gelukkig een heel begripvolle vriend. Hij vindt het erg naar voor me dat ik me zo slecht voel. 's Ochtends brengt hij 2 crackers en een mandarijn, zodat ik heel rustig wakker kan worden en wat eten. Vanmorgen voelde ik me iets beter en dan vindt hij het juist fijn voor mij als ik op de koffie ga bij een vriendin, dat dat lukt. Liever dat ik iets leuks doe, dan huishouden en dan weer plat. Ik ben het vergeten te vragen aan de gynaecoloog, maar al heel wat weken ben ik kortademig. Trap oplopen (na ja, loop altijd snel de trap op) en dan heb ik al het gevoel even flink tegen de wind in gefietst te hebben. Meer hier last van? En ik heb wat meer moeite met langer staan of een paar plantjes (gehurkt) poten. Krijg dan een naar gevoel en moet echt even zitten of liggen. Idee dat als ik dat niet doe, gestrekt ga. Hb en bloeddruk is wel oké.
Raglottie, ik heb ook last van benauwdheid/kortademigheid. Hoort er bij volgens mij. Je lichaam moet nu natuurlijk harder werken Wat fijn dat je vriend zo meelevend is. Kan mijn man wat van leren. Hij is zo gefocust op het huishouden, verschrikkelijk gewoon. Ik ben veel makkelijker. Lukt het niet, nou dan niet.