Yes, snel raak na miskraam! Nooit gedacht!

Discussie in 'Ik ben zwanger' gestart door Hoek, 16 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Hoek

    Hoek Actief lid

    11 dec 2013
    442
    0
    0
    Hallo allemaal,

    7 maart hebben wij weer een positieve test gekregen, ZWANGER!

    Echter bracht dit de nodige spanning en onzekerheid, omdat ik tussen door (weer) bloedingen had gehad en we op 14 februari een negatieve test hadden. De test van 8 mrt gaf echter 3+ aan wat weer niet klopte met onze negatieve test van 14 februari.

    Het liefst wilde ik direct de verloskundige bellen, maar helaas is de praktijk op vrijdag altijd gesloten.

    Die maandagochtend direct gebeld en mijn verhaal gedaan. (dat t precies t zelfde liep als mijn vorige zwangerschap en ik mij erg veel zorgen maak) Er zit z'n lieve vrouw achter de balie (heeft toen ook zo haar best gedaan na mijn miskraam) en ze ging direct haar best doen. Even later belde ze terug en zei dat ik om 11.30 kon komen op de spoedafspraak.

    Mijn partner en ik zijn samen naar de praktijk gegaan en werden wederom met alle aardigheid ontvangen. We moesten nog even wachten, ow wachten duurt lang...

    Eenmaal binnengekomen ons verhaal gedaan en de verloskundige probeerde eerst een echo te maken via mijn buik, echter kon zij niets zien door o.a. mijn darmen.

    Vervolgens kreeg ik een vaginale echo en al snel was een duidelijk mensje te zien met een goed kloppend hartje. Wow ik hield het toen niet meer droog. Ik had me zelf zo voorbereid dat het weer fout was.

    De echo zag er ook zo anders uit dan de vorige. Toen der tijd moest ze erg zoeken naar t vruchtje en was het allemaal vaag te zien. Nu zei ze dat het er zo mooi uit zag en de baarmoeder mooi rond was dat de bloedingen waarschijnlijk van adertje kwamen. Toen ze ging meten kwam ze uit op 7wkn 1dg. Wow zover al! Test van 14 feb waarschijnlijk te vroeg gedaan, waarde waren toen nog te laag.

    Vanwege de miskraam was niet helemaal duidelijk wanneer mijn laatste menstruatie was. Mijn eerste menstruatie na de miskraam
    was op 17 januari, en rond 14 feb had ik wederom een bloeding waarvan ik dacht dat t wederom mijn menstruatie was. Ik kan dus zeggen dat het erg snel raak was na mijn eerste menstruatie!

    Na nog even na gepraat te hebben en echo's te hebben vergleken met elkaar liep ik met een opgeluchter gevoel de kamer uit en hebben we een vervolg afspraak gemaakt voor het intake gesprek. Hier ga ik a.s. woensdag heen. Deze dag zullen we ook weer een afspraak maken voor de 12 wkn echo.

    Sinds de echo heb ik ook geen bloedingen en of bruinig slijm gehad. Zal misschien dan toch ook wel deels worden opgewekt door het geen wat tussen onze oren zit?! Ik weet het niet, maar geeft een stuk meer rust.

    Als de 12 wkn echo wederom goed is gaan we het bekend maken bij ouders, familie en vrienden. Ik heb er bewust voor gekozen om onze ouders ook niets te zeggen, omdat ik de zekerheid wil van de tweede echo. Mijn partner respecteerde deze keuze. Nu genieten we er samen volop van, ondanks dat er ook nog een beetje onzekerheid achter schuilt, maar dit zal iedereen hebben.

    Hierbij de link van het verhaal van onze miskraam voor degene die het willen lezen.
    http://www.zwangerschapspagina.nl/miskraam/483833-iets-veel.html

    Groetjes,
    Hoek!
     
  2. kimmiej89

    kimmiej89 Fanatiek lid

    16 jan 2014
    4.685
    0
    36
    Wauw,...!! wat een verhaal. Van harte gefeliciteerd..!! Gaat vast goed komen deze keer..;)
     
  3. exciting

    exciting Fanatiek lid

    10 dec 2013
    3.172
    983
    113
    Vrouw
    Friesland
    Super!
    gefeliciteerd!! Geniet ervan!
     
  4. Hoek

    Hoek Actief lid

    11 dec 2013
    442
    0
    0
    Ja dat probeer ik. Alleen sinds 4 dagen heb ik de griep en de afgelopen twee dagen aan een stuk door misselijk. Misselijk en een hoofd vol snot, daarbij nog verhoging duwt t genieten beetje weg. Kan wel janken zo ellendig als ik me voel... maar wil niet zeuren ben ontzettend blij en hoop dat t allemaal goed blijft gaan!!
     
  5. Jorine89

    Jorine89 Lid

    9 jan 2014
    10
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zaterdag 8 maart positief getest!!! Vandaag verloskundige gebeld, ik ben 5 weken en 4 dagen, over 3 weken de eerste echo!!! Spannend, vorig jaar april een miskraam gehad, dus bijna een jaar bezig geweest... Had de moed bijna opgegeven... Gelukkig!!!!!
    Hopen dat nu alles goed mag gaan...
     
  6. FishersGirl

    FishersGirl Actief lid

    9 apr 2011
    378
    0
    0
    Regio Utrecht
    Poeh wat een verhaal Hoek! Maar nu vast met een goede afloop! Gefeliciteerd en veel beterschap!! Kan me voorstellen dat je er niet echt van kunt genieten als je zo beroerd bent, maar dat komt gauw wel weer!
     
  7. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Gefeliciteerd!
     
  8. Lola83

    Lola83 Actief lid

    6 jun 2011
    424
    208
    43
    Vrouw
    Gefeliciteerd!
     
  9. Hoek

    Hoek Actief lid

    11 dec 2013
    442
    0
    0
    Gefeliciteerd jorine!!!
     
  10. Akita

    Akita Lid

    16 mrt 2014
    43
    2
    8
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd
     
  11. JesDen

    JesDen Actief lid

    12 apr 2013
    166
    2
    18
    schoonmaakster
    noord brabant
    Zo dat is niet niks allemaal van harte gefeliciteerd groetjes Jessica
     
  12. Jorine89

    Jorine89 Lid

    9 jan 2014
    10
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dank jullie wel!!!
    Echt genieten kan ik nog niet... Voel me heel onzeker en heel bang dat ik weer een miskraam krijg... eerst de echo afwachten en hopen op een kloppend hartje!!!!!!! (L)

    Nog 2 weekjes, kan niet wachten!!!
     

Deel Deze Pagina