ineens overal striae???

Discussie in 'Gezondheid' gestart door Fristi, 12 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Fristi

    Fristi Lid

    9 jan 2014
    92
    0
    6
    Hoi allemaal,

    Ik merk dat ik vanaf de 13e week van mijn zwangerschap ineens overal striae krijg. En het zit niet eens op mijn buik, daar juíst niet. Ik heb het hoog op mijn heupen, op mijn benen (zelfs op mijn kuiten) en mijn billen zitten helemaal onder.
    Op mijn borsten zit niets, terwijl deze 3 cups gegroeid zijn en op mijn buik ook niets, maar heb ook nog maar amper buik.

    Is dit gebruikelijk?
    Ik heb hier nooit iets over gelezen op fora en pagina's, alleen over striae op de buik.. :(

    Alvast bedankt!
     
  2. InLove

    InLove Fanatiek lid

    11 dec 2009
    3.707
    0
    0
    Tsja wat is gebruikelijk in een zwangerschap,,,,,,
    Tis heel vervelend, kan me voorstellen dat je enorm baalt, je verwacht t op je buik, niet overal anders.

    Persoonlijk heb ik t alleen op mn buik, zowel boven als onder mn navel. Echt een complete zebraprint. Mooi paars van kleur ook,,,,zucht.
     
  3. Fleetwood

    Fleetwood Bekend lid

    24 okt 2013
    752
    0
    0
    NULL
    NULL
    Blijkbaar is de onderhuid strak en dan scheurt het als het snel uitzet... bij zwangerschap kan het overal gebeuren, dat hoeft echt niet alleen op je buik. Als tiener heb ik striae gekregen bij mijn heupen en borsten en niet op mijn buik, terwijl anderen die ik ken het juist bij hun buik kregen. Kort gezegd: valt niets over te zeggen!
     
  4. medj1983

    medj1983 Fanatiek lid

    12 jun 2012
    3.201
    509
    113
    Ik ben helaas ook een zebra'tje geworden, vooral op mijn onderbuik, maar zag ook ineens een paar streepjes op mijn bovenbenen.. :( tja.. je moet er wat voor over hebben he (zucht :p)
     
  5. Fristi

    Fristi Lid

    9 jan 2014
    92
    0
    6
    Ja in mijn vroege puberteit had ik ze ook veelvuldig gekregen en werden pas 2 jaar later wit van kleur. Gisteravond zo'n jeuk aan de onderzijde van mijn borst; toen ik keek zat er ineens bloedrode striae.. gaat nog leuk worden komende 21 weken! :p
    Heb het er inderdaad wel echt voor over, maar toch wel jammer dat ik hierdoor waarschijnlijk niet echt zwemkleding zal dragen wanneer het warmer wordt!
     
  6. Fleetwood

    Fleetwood Bekend lid

    24 okt 2013
    752
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ze zeggen dat smeren niet helpt, maar hier helpt het vooralsnog prima. Heb echt een grote buik met 28 weken en (nog) geen striae. Sowieso verminderd het de jeuk...
     

Deel Deze Pagina