Hallo meiden, Op dit moment zit ik op dag 13 na de eerste dag van me menstruatie, mijn cyclus is al 3 maanden achter een volgend 29 dagen. Volgens de berekening zal ik op of rond 20 maart mijn eisprong hebben. Ik heb nog nooit ovulatie testen gedaan omdat ik hiervoor 2 maal zwanger ben geworden zonder het goed bij te houden. Nu heb ik sinds gister continu krampjes ed dus dacht bij mezelf laat ik nu die testen eens halen zodat ik een beetje in de gaten kan houden of me eisprong daadwerkelijk op of rond de 20ste komt. Naar de ovulatie test kijkende heb ik zo het idee dat hij er inderdaad aan zit te komen of heb ik dit mis? Zit nu in principe 48 uur voor me 'officiële' eisprongdag. Test voor de zekerheid wel even door maar ben benieuwd wat jullie van deze uitslag vinden.
Je test is nog erg roze maar beide streepjes lijken wel even donker, dus ik zeg positief. Hoe zag ie er uit toen al het roze weg was of nu hij opgedroogd is? Ik zou in ieder geval vanavond klussen als daar de mogelijkheid voor is
Die lijkt mij ook positief! Maar goed dat je vandaag getest hebt, want misschien is je piek gister al begonnen en komt je eisprong vanavond of morgen al... Je weet dus wat je te doen staat!
Daar kan je inderdaad gelijk in hebben fishersgirl, ik heb al sinds gister krampjes enzo dus zou idd maar zo kunnen. Vandaar dat ik vandaag ook ben gaan testen, me gevoel haha... Gelukkig hebben me vriend en ik gisteravond ook geklust zodat als me ei eerder komt er als het goed is een reserve klaar zwemt haha.. vanavond sowiso nog aan de klus, morgen sla ik dan denk ik een dagje over en dan donderdag weer. . Zouden jullie dat ook doen?
Heel mooi dat je gisteravond al aan de slag bent geweest! Ik zou zeggen vanavond nog een keer en dan is het eigenlijk wel genoeg hoor... om effectief te zijn althans haha! Want je eisprong komt zeer waarschijnlijk wel binnen 24 uur... Veel plezier!
Bedankt voor je reactie haha.. we gaan het vanavond zeker weer even gezellig maken. Ben benieuwd naar het eindresultaat. Voor nu probeer ik lekker te genieten want je blijft er toch mee bezig in je achterhoofd, alsof je zelf de uitslag kan bepalen haha...
Meiden, net voor de laatste keer een test gedaan en deze test streep bleef lichter dan de controlestreep aangezien ik vanmiddag een positieve had en vandaag pas begonnen ben met testten kan het dan zo zijn dat me ei gisteren of vandaag is geweest aangezien hij nu al afloopt denk ik niet dat me ei er nu aan komt of zie ik dat verkeerd?
Je ei komt pas NA je piek. Dus als je vanmiddag een positieve had, dan heb je waarschijnlijk morgen je ei.
Kan ik er van uit gaan dat me piek voor deze cyclus is geweest? Ben voor de zekerheid even doorgegaan met testen om te kijken of hij donker bleef maar hij zakt nu toch wat af sinds gister avond. Heb gister morgen en gister middag een positieve test gehad (zie foto's) of moet ik nog even door blijven testen. ..
Ik denk dat je precies op tijd bent geweest. De eisprong komt inderdaad altijd 24 tot 48 uur na het begin van de piek... Je kan bijna niet zeker weten wanneer de piek exact is begonnen, tenzij je 2 x per dag test. Bij mij bleef de ovu test vaak wel 3 of 4 dagen knallen, maar op de 3e of 4e dag was mijn ei dus allang geweest. Het kan ook de streep al afneemt en dat je ei dan nog komt. Het beste is dus gewoon al een paar dagen voor je je piek verwacht aan de klus, dan ben je sowieso op tijd!
Dat is het hem dus ook ik kreeg 17 maart (dag 12)krampen toen niet echt aandacht aan besteed tot ik 18 maart (dag 13) wakker werd en de krampen er nog steeds waren waarop ik een ingeving kreeg van miss het is me eisprong, aangezien ik deze nog nooit gevoeld heb ben ik ovulatie testen gaan halen en deze heb ik 18 maart gedaan om 10 uur die was direct positief en heb hem smiddags om 15 uur nog een keer gedaan waarop die nog steeds positief was en Savonds later was die weer negatief aan het worden. Aangezien ik de 17e al krampen had maar toen niet heb getest kan het ook maar zo zijn dat me piek de 17e al is begonnen en de 18e in de avond weer afliep, toen zijn de krampen ook opgehouden en tot nu toe nergens last van meer. Als ik van me cyclus uitga van 29 dagen en me ovulatie test was de 18e positief zou dat betekenen als hij 48 uur later springt ik presies op dag 15 van me cyclus zit en dat was ook de berekening me ei op of rond de 20 maart (dag 15)Al met al valt het zo wel op z'n plaats voor mij. Heb de 17e 18e 19e geklust dus hoop dat we het eitje getroffen hebben.