Ise, kan me voorstellen dat je het niet leuk vind om al weer af te bellen op je werk. Het is ook zo lekker om even weer wat anders te doen te hebben dan thuis zijn. Maar ja, als het niet anders kan...Hoop echt dat het over een paar weekjes weer iets beter gaat en je toch voorzichtig weer iets mag doen. Ik zelf heb ook met twee zwangerschappen ervaring dat ik vanaf ongeveer 20 weken niets meer mocht/kon. 1x in verband met vroege weeën, volledige bedrust tot eind zwangerschap. En 1x omdat ik met 20 weken van de trap viel en 7 rugwervels zwaar gekneusd had, toen kon ik echt niets meer... Het is zo vervelend zeker als je al kinderen hebt en zo beperkt bent. Maar probeer er toch maar in te berusten. Als je het accepteert word het al iets makkelijker...tijd om fan te worden van allerlei televisieseries En heel veel sterkte hoor!!
Haiko, herkenbaar gevoel....gewoon even lekker huilen...dan diep zuchten...en weer door...sterkte meid, je mag jezelf ook best even zielig voelen hoor af ten toe Inderdaad gewoon je hormonen de schuld geven... ps: een lekker zak M&M's willen hier ook nog wel eens helpen
Net de blije doos opgehaald, die viel me echt mee dit keer. Zat een heel pakje luiertjes in..flesje,speentje, sokjes, het geijkte spul en een hoop folders, maar met die luiertjes maakte ze me wel blij. Van mijn vader een vestje gekregen voor ons kleine mannetje, een jasje lijkt me wat onhandig en misschien minder geschikt voor de zomer. Als we 's avonds er nog uitgaan en het is echt fris heb ik altijd nog het h&m berenpak van zijn grote zus van toen. Nu even een uurtje uitbuiken op de bank, wilde eigenlijk verder met het kamertje maar het lichaam werkt niet mee. Misschien vanavond nog een plintje schilderen.
@budgie, dat wist ik niet haha...sorry! Maar goed de pampers zijn daar goedkoper dan in de winkel en de billendoekjes e.d. ook. Dus je zit zo aan je 40,- en dan is die 10,- mooi meegenomen toch?! Ik lees alles en zodra ik wil reageren ben ik weer kwijt wat ik wilde zeggen... @ise, sterkte meid...inderdaad vervelend dat je je werk op moet bellen maar t is voor een goed doel! Hier totaal geen klagen eigenlijk, ja kan ook niet echt alles meer...gelukkig heeft mijn schoonmoeder gister de plinten ontdaan van saus-spetters en schoongemaakt want dat kan ik dus echt niet meer. Vrijdag komt stief schoonma de ramen beneden wassen want durf echt niet meer op een trap te staan en maandag gaan we de hele babykamer goed schoonmaken en stofzuigen en dweilen wat schoonmoeders ook gaat doen zodat dinsdag de meubeltjes in elkaar gezet kunnen worden! Verder kan ik gelukkig alles nog...weet wel dat de gemeenschap tussen manlief en mij minder word Hij vind het niks en is bang mij pijn te doen...het is ook niet echt comfortabel meer met die dikke buik die ik heb maar ja je hebt toch je behoeftes!
Ise; sterkte meid! Voel je niet bezwaard richting je werk. Ik denk dan altijd, zou jij je collega veroordelen als die met die klachten zou lopen? Ik denk dat het antwoord daarop je helpt je niet schuldig te voelen.
hoii meiden ben niet meer zoveel hier geweest ben er gewoon te lui voor haha zit meer op de fb pagina heb ook niet alles bijgelezen..maar hoop dat het met iedereen hier goed gaat voel me kleine man nu steeds vaker zo leukk
Dat jasje hebben wij ook, die komt van de H&M .. vind hem onwijs leuk De blije doos is inderdaad leuk he ^^.
@lilaa, dat probeer ik ook! Zijn er eigenlijk nog mannen die helpen/wat doen thuis buitenom dat ze aan het werk zijn overdag?...hier heb ik 1 die liever lui dan moe is! Word er niet goed van...doet zelf ook niks verkeerd in zijn ogen maar alles ligt aan mij...misschien gedeeltelijk hormonen...
Bubblybaby: ja h En m inderdaad. Echt wel een stoer jasje, vriend vond hem ook heel leuk. Normaal geeft hij de kleertjes die ik krijg/koop een vluchtige blik, deze werd uitgebreid goedgekeurd. Juli; Hmmm hier valt het op zich mee. Naast zijn werk en studie doet ie eigenlijk best wel wat...ook in verzorging van dochter. Ik werk maar 16 uur. En komt er gewoon iets meer op mijn schouders terecht. Maar dat neemt niet weg dat ik ook wel (onder invloed van hormonen) op hem loopt te mopperen. Hier net wakker geworden, merk dat de hoofdpijn van gisteravond er nog is..daarintegen lig ik nu terwijl te genieten van een trappelend schatje in mijn buik. Zometeen kijken of ik de slaap weer kan vatten.
Gefeliciteerd! En ook goedemorgen! Mijn hoofdpijn is helemaal weg, dochter en ik hebben ontbijt op bed gekregen en het is een prachtige dag om de deur van het dakterras te schilderen op dochter haar toekomstige kamer.
Gisteren naar de verloskundige geweest, ik zag er tegen op omdat ik veel stress heb gehad maar we zijn weer goedgekeurd! Jeujjjjj! Wel kreeg ik een uitbrander dat ik meer op mezelf moet letten en dat ik meer moet delegeren, zeker aankomende dagen waar we moeten verhuizen. Maar weet je wel hoe moeilijk ik dat vind!!! poehee. Maar afgelopen weekend ook over mijn kunnen heen gegaan, heb verschrikkelijk gejankt en kon echt niet meer lopen van de pijn in mijn liezen en mijn schaambot. @Curly Nou ik heb dat precies hetzelfde, soms ben ik niet vooruit te branden en vooral de weg, huis - werk en vice versa. Nou heb ik ook een heel oude fiets tot mijn beschikking (zodra de verhuizing achter de rug is gaan we op zoek naar een (mama)fiets voor mij.... iemand tips??) Maar nou las ik ook dat als je zwanger bent je hart sneller slaat dan normaal. Je hebt namelijk 25% meer bloed in je lichaam als je zwanger bent. 5 liter bloed wordt dan iets meer dan 6 liter. Je hart moet harder werken om dat bloed door je lichaam te pompen. daardoor kan je hartkloppingen krijgen en je conditie wordt minder. Nou op de fiets voel ik dat echt hoor! VL is veel in het nieuwe huis aan het klussen dus alles in ons "oude" huis komt op mij neer naast een volledige werkweek en in het weekend klussen, is dat best pittig Maar straks is ie aan de beurt hoor! Dan mag hij ook gewoon meedraaien in het huishouden doen! ** weer een weekje erbij!! 23 **
@rumour ja hoor heel herkenbaar, ik heb de laatste tijd helemaal geen fut meer en ik word kortademig bij het oplopen van de trap en en zelfs uitstappen uit de auto wordt echt moeilijk @Juli hier geen luie maar een trage & iet of wat onhandige man, stel ik heb geen zin om te koken, dus ik verwacht dat hij snel iets kookt, gaat ie naar de keuken dan duurt het uuuren om een bord pasta neer te zetten of hij gaat een vette afhaalmaaltijd halen.. nja word ik lekker dik van, dank je wel lieverd @kleertjes Op welke websites hebben jullie leuke kleertjes (nieuwe) gevonden? er zijn heel veel websites, maar ik heb nooit eerder babykledij per internet gekocht , dus k ben niet zeker.. ik ben ook op zoek naar een leuke grote luiertas, iemand ideetjes? ukkie heeft sinds gisteren mijn blaas ontdekt ik krijg steeds schoppen op mn blaas , voelt heel raar en fijn tegelijk hihiihihi
Poeh hee.. Mijn vriend heeft ook weer even z'n zeurmoment: zegt dat ik meer moet gaan werken, want we kunnen het geld goed gebruiken (tsja wie niet). En als ik niet meer ga werken, kan ik wel het hele huishouden doen. Geef ik aan dat het allemaal anders teveel wordt en ik dus niet meer ga werken (vooral staan en lopen), krijg ik me toch een preek van: ' je moet je niet zo aanstellen mijn moeder heeft nergens last van gehad'. Ik ben toch verdorie niet je moeder, hoe kun je zoiets nou vergelijken . Dat zij (net als mijn schoonzus) nog letterlijk alles deden tot aan de bevalling, wil niet zeggen dat ik dat kan; laat staan doe. Dit is de wekelijkse strijd die wij hier in huize Budgie voeren, om soms moedeloos van te worden. Wat meneer alleen in het huishouden doet is 1x per week stofzuigen en afwassen elke dag. Maar dat weegt niet op tegen al het afnemen, stofzuigen, dweilen, schoonmaken apparaten, de was, afwassen, boodschappen halen etc. wat ik allemaal doe - naast mijn werk. Verder vind hij dat ik vroeg naar bed ga : 22:00 uur. Nou sorry, maar de wekker gaat elke dag 7:00 uur. Terwijl dat prima 8:00 uur kan, maar vriendlief wil een uur kunnen wakker worden in z'n bed, om vervolgens door mij z'n bed uit te moeten worden getrapt rond 08:10 om onder de douche te gaan. Zo heeft hij altijd 50 min om te douchen, eten, drinken en klaar te maken. Maar hij eet en drinkt alleen als de huisvrouw het klaar heeft gezet, want hij is liever lui dan moe. Krijg ik voordat hij weggaat een snauw van: je bent ook stil.. Dat ik terug zeg: maar als ik praat, dan praat ik weer teveel en dat bevestigd hij ook doodleuk.. Dan denk ik ja wat wil je nou?!? Ik ben blij als mijn hormoonhuishouding weer bedaard is .
Ahhh Budgie tis ook wat he met die hormonen. Nou ik heb zojuist ook mijn eerste traantjes alweer gelaten, en dat nog wel op mijn werk Gelukkig heb ik een kantoor voor 2 en is mijn directe collega vrij vandaag. Vriendlief is weer eens wat vergeten en moet daardoor 60km extra rijden en is zeker 1,5 uur extra kwijt. En dat terwijl wij het geld en de tijd zo ontzettend hard nodig hebben grrrrrr :x
@Rumour ja echt wel, die hormonen zou ik niet zo snel gaan missen . Wel fijn dat je een kantoor voor 2 hebt. Voel je je wat meer op je "gemak" dan dat de halve afdeling kan meegenieten. Wat balen dat je vriend wat vergeten is.. Als het nou om de hoek was, maar 60 km is nog wel ff een eindje. Vooral als je de tijd (en het geld) goed kan gebruiken.