Hahahahah dan zal je mij wel helemaal bejaard vinden... Ik zal het gemiddelde in ieder geval even omhoog gooien: ik ben 36 en 22 weken zwanger van de 1e .
22 toen ik zwanger raakte nu ben ik 23! Bij de een gaat het gewoon eerder kriebelen dan bij de ander I guess haha . Mijn zwangerschapsyoga cursus begint ook binnenkort en ik voorspel ook ik (1 van) de jongste ga zijn. Nog leuker is dat ik sowieso ook altijd veel jonger word geschat dan ik ben! Op straat word er altijd eerst naar mij gekeken alsof ik tienermama ben en dan kijken ze boos mijn vriend aan xD. Zovan "arme meid.. kijk nu eens wat je haar hebt aangedaan!" In de McDonalds kreeg mijn vriend ook een hele preek van een oude vrouw, dat hij me maar ten huwelijk moest vragen want "arm meisje! Zo'n leuk meisje.... arm moedertje ahhw..." < letterlijke woorden. En toen tegen andere vent die rustig zijn burgertje aan het eten was "Vraag jij haar dan als hij haar niet moet, heb je er gelijk een leuk kind bij!" We lagen krom van het lachen, omg haha. Trouwen staat overigens in de planning voor volgend jaar haha maar dat terzijde.
Ik ben 26 en 27 als ik beval. Ik weet niet of ik het oud vind. Soms wel, maar eigenlijk ook wel een mooie leeftijd voor de eerste.
Ik ben 28 en nu zwanger van ons eerste kindje Ik vind het absoluut niet te oud, heb in ieder geval nog goed gefeest etc
Ben nu 30 en als ik beval als het goed is 31. Ik ben bij yoga een van de jongsten. Ik voel me ook nog erg jong. Had op zich nog best een paar jaar kunnen wachten, maar op een gegeven moment gaat het met je vruchtbaarheid natuurlijk ook bergafwaarts en dat risico wilde ik niet nemen.
25 toen ik probeerde zwanger te worden, 27 toen ik daadwerkelijk zwanger raakte, 28 als ons kleine mupje geboren wordt!
Ik ben nu zwanger van de eerste en ik ben 36 geworden in Januari. Het kwam er gewoon niet eerder van. Maar voel me zeker niet te oud....ik heb nu in ieder geval genoeg tijd gehad om leuke dingen te doen en wat levenservaring op te bouwen.
18 toen ik zwanger werd, 19 bij de bevalling. Bij de tweede net 21 bij de bevalling, nu bij nr3 ben ik 24 als het goed is
Op mijn 25ste verjaardag werd mijn dochter geboren. Nu ben ik 27 en weer zwanger, als alles goed gaat nog net 27 als ik ga bevallen. Ik vind het een prima leeftijd iig ik heb niet het idee dat ik heel vroeg was, maar ook niet laat.