Wij doen wel de combinatietest. Mijn vriend is heel stellig daarin en vorige keer stonden we lijnrecht tegenover elkaar. We hebben toen besloten om de test te doen en afhankelijk van de uitslag te beslissen. Het wordt ons makkelijk gemaakt. We hadden 1 op 450 en dus wilde het zkh toch geen punctie doen. Weg discussie. Vorige keer was ik heel stellig. Elk kindje is welkom de dat vind ik nog steeds. Al weet ik niet wat ik nu zou doen als er wel een 1 op 100 uit zou komen. Moeilijk! Ik besef dat onze keuze San veel invloed op onze zoon zal hebben en onze relatie. Dus hopen op een uitslag waar geen discussie over kan zijn.
Ramona, wat heftig. Sterkte voor jou en je vriendin. Over de combinatietest: vanaf 1 op de 200 is een verhoogd risico als uitslag en dan wordt vervolgonderzoek aangeboden, een VWP of vlokkentest. Ik had bij mijn vorige zwangerschap 1:155.
Zo, straks op vakantie. Trip van 13 uur. Ik zie er toch een beetje tegenop. Met de misselijkheid gaat het eigenlijk heel goed en hoop dat het in de auto ook zo is. Hoop niet dat ik de hele rit me niet lekker voel. Hebben anderen ook zo vroeg last van maagzuur? Anders heb ik er bijna nooit last van (hooguit als ik een keer iets raars of misschien teveel eet) maar nu toch met enige regelmaat.
Yeahhh vandaag 10+4 uitgerekend 12-10 Bloed afgenomen voor combi-test en over anderhalve week de nekplooi meting.... Ben zo blij dat het vandaag goed zat. Lekker beweeglijk kindje...nu genieten...nouja bijna dan. Ik wil toch eerst nog een goede echo over 1,5 week
Af en toe, als ik scherpe dingen eet, of te vet, te zuur, te zoet of teveel.... meestal bij een van genoemde + teveel. Ik vrat me bij de zwschap van zoon op het laatst vol met rennies. Hielp ook goed tegen de misselijkheid. Fijne vakantie!
Hier vandaag een pretecho laten doen met mijn moeder, schoonmoeder en mijn zoontje... Erg leuk! En als jullie nog een leuk adres zoeken; jan de koning in ochten!
Ik zat daar over te twijfelen, het consult klinkt zo kort? Welke had je/welke prijs? Was het het waard? Vorige keer waren we bij baby in beeld in zwolle, was heel fijn en zijn 25 min binnen geweest.... maar het is nu niet zo praktisch (arnhem).
Yupgup het was idd erg kort, maargoed dat wisten we vantevoren! We wouden gewoon ff met zn allen ff snel spieken... En dat is gelukt Aan de hand van de NUB theorie heeft hij ook gezegd wat hij dacht dat het geslacht is van ons 2e kleintje... Ik verwacht volgend weekend de uitslag van de NIPT, dan weet ik of hij gelijk heeft
Hoi meiden, Ramona, wat heftig allemaal. Hoop dat je je snel weer beter voelt, en dat ook je vriendin vooruitgang gaat boeken! Sterkte! x Wat betreft alle testen: ik heb op 26/3 de combinatietest, en ik zie er best wel tegenop. Wat mij betreft is een kindje met down welkom, maar de trisomieën lijken mij erg zwaar - ik gun mijn kindje een goed leven, en niet een kort leven met heel veel pijn. Hoop heel erg dat er de 26e een goede uitslag uit komt. Ik heb ook een andere vraag. Sinds een dag of anderhalf merk ik een verandering in mijn afscheiding (als het te beeldend wordt, sorry!). Het was altijd een beetje slijmerig, maar nu is het waterig en dun. Ik voel het soms echt lopen, en ik ben vandaag zelfs even bang geweest dat het misschien wel vruchtwater zou kunnen zijn... Merken jullie ook dat er een verandering is in jullie afscheiding? Maakt me best wel onzeker.
Saar82, ik heb dat ook! Ik dacht ook gelijk is dit vruchtwater ofzo maar denk dat het gewoon normaal is???
Wat is er veel gekletst. Hier druk, dus de tijd gaat best snel. Di de termijnecho!! Zo spannend. Dan hoor ik hoever ik echt ben @ ramona, je maakt heftige dingen mee.. Heel veel sterkte.
Saar en Sarsin, als jullie het niet vertrouwen, zou ik de vk bellen, daar zijn ze voor. @hier, gister een goede echo gehad met een kloppend hartje!, gek idee nog. Maar wel heel mooi om te zien. Ben ook 2 dagen naar voren gezet. Maar dat zegt nu nog niet zo heel veel, en tot nu toe lijkt het er maar 1 te zijn
Net een echo gehad ik had wat bloed verloren en meteen een sms gezonden en mocht komen. Alles beken en mooie plaatjes mee gekregen. Alles was goed adertje gesprongen door het hoesten. Saar en sarin heb het ook het hoort je lijf is aan het veranderen en dat ook.
Zo... ik ben weer bijgelezen! Wat een gekletst over die testen.. Wij doen hem dus niet. Klaar. Maar ieder voor zichzelf! De testen zijn er niet voor niets. Afgelopen donderdag mijn intake gehad.. en het hartje mogen horen met de doptone! Het is toch zo'n fijne bevestiging! Ook kan ik de baarmoeder al een beetje voelen zitten.. hoe meer contact met daarbinnen hoe leuker!! Aanstaande donderdagavond weer een echo.. ik kijk er zooo naar uit!! Zijn jullie ook al begonnen met zoeken naar het kamertje etc.?
Ik heb de meubels al in huis! Ook heb ik al een maxicosi en wipstoeltje. Een doos vol kleertjes ook al. Wil binnenkort al beginnen met het kamertje. Heb geen zin meer om dat te doen als de temperaturen omhoog gaan! Wat doen jullie trouwens? Laminaat of vloerbedekking? Mijn vriend wilde graag vloerbedekking omdat ie bang is dat het echoot. Ik wil laminaat want dat is beter schoon te houden! Volgens mij heb ik hem daar wel al van overtuigd Ik heb maandag weer een echo! Spannend!
Ha meiden, Vk bellen leek me niet nodig: ik ben er inmiddels van overtuigd dat het gewoon afscheiding was, even in de gaten gehouden en nagelezen hoe ik vruchtwater van afscheiding kon onderscheiden, en ik ben inmiddels weer helemaal zeker van mijn zaak! @Babykamertje: wij hebben afgelopen week het babykamertje van één van mijn schoonzussen over kunnen kopen. Super fijn, is precies onze smaak en past ook goed in de ruimte! We hebben in de babykamer laminaat liggen (zelfde als in de woonkamer - want de babykamer ís nu nog woonkamer, we moeten nog een muur plaatsen!), ook in het kader van 'makkelijk schoon te houden', maar ik denk wel dat ik voor een vloerkleed ga voor er bovenop. Al is het alleen al voor een kleuraccent. Ons laminaat is donkerbruin, en de meubeltjes zijn wit met donkerbruin. Muren worden wit/cremekleurig. We gaan de kleuraccenten doen via de gordijnen, beddengoed, aankleedkussen en dus een vloerkleed. We willen pas met de geboorte weten of het een jongen of meisje is, dus we houden de kleuren in de babykamer geschikt voor beide geslachten. Ik neig zelf naar limegroen (maar een niet te felle variant), maar moet vl er nog even van overtuigen, hihi!
Leuk Saar82! Al een babykamer gescoord, super! Vanaf wnr beginnen jullie met voorbereiden bijv kinderwagen, meubels etc?
Dinsdag eerst de echo, en als die goed is gaan we langzaam voor alle spulletjes op pad. Saar, de combi die je noemt lijkt me erg mooi. En wat bof je dat je een kamertje over kon nemen. Gaat iedereen hier voor nieuw, of mag het ook van bijvoorbeeld mp komen?