Hallo mede kamerolifantjes Ik ben maandag 30 weken zwanger en ik heb het sinds gisteren zoooo ongelooflijk warm! Is dit voor iemand herkenbaar? Ook heb ik erg veel hoofdpijn en ben ik heel erg moe. Heb trouwens geen koorts. Alvast bedankt!
Ik zit al de hele week een in shirt zonder mouwen op kantoor, zodra ik mijn colbert of vestje aantrek, lijkt het wel op ik ieder moment op kan stijgen van de warmte. Collega's vinden het prachtig.... die kunnen lekker grapjes maken. Ik heb het snel warm, maar nu helemaal. Ik moet ook regelmatig een schoon shirt aantrekken, terwijl ik voorheen 2 tot 3 dagen met een shirt kon doen. Het schijnt erbij te horen dat je het wat warmer hebt. Scheelt wel in de stookkosten ....
In het begin vreselijk koud gehad! Niet normaal! Nu sinds paar weekjes begin ik het ook steeds warmer te krijgen. Soms zelfs dat ik ineens mijn oren of gezicht heeeeeel warm voel worden! Loop ineens op blote voeten en met korte mouwen terwijl ik normaal altijd op sloffen loop ivm koude voeten.
Ben pas 11 weken, maar heb het ook. Mag ook niet meer tegen vl in slaap vallen, dan raakt hij oververhit. Heb lichaamstemp van 37.1 in oor.... Warm!
Ik ben ook van koukleumpje naar warmtebron gegaan. Man en moeder voelen nog wel eens aan mijn buik en die schrikken er soms van dat ik zo warm aan voel! Ik slaap nu op die warmere lente dagen dan ook zonder nachthemd aan, terwijl ik daar normaal absoluut niet van hou, dan moet het minimaal + 30 graden zijn. Maar ik vind het wel lekker zo eigenlijk, ik ben zo gewend het altijd koud te hebben en nu ben ik lekker op temperatuur. Maar misschien dat ik in juni er heel anders over praat.
Bedankt voor de reacties dames! Gelukkig ben ik niet het enige straalkacheltje @Fleetwood, ja drink erg veel op het moment dus daar kan het niet aan liggen. Ik hoop stiekem op een fase net als bij de 16 weken ongeveer.
Vervelend is dat hè? Heb ik ook een aantal weken gehad. Je zegt ook moe te zijn, ben je geprikt op je ijzer, was dat goed? Misschien dat de combinatie moe zijn/hoofdpijn elkaar versterkt.
hoi hier ook een straalkacheltje met name snachts ben inmiddels 37weken en 4 dagen zwanger en ik dacht in eerste instantie dat het door het molton of onderlaken kwam werd gewoon wakker van de hitte dus die verwijderd van het bed maar heeft me niks geholpen ook heb ik enorme zweet handen en voeten schijnt er allemaal bij te horen voorheen nooit geen last van maar de laatste weken vd zwangerschap heel erg veel last van ook bij inspanning of wandelen met de hond soort van overgang verschijnselen zeg maar hahaha groetjes daisy
Daar ben ik 2 weken geleden op geprikt en moet maandag naar de vk dus dan zal ik het wel horen denk ik. Vannacht werd ik wakker en dacht wat voel ik toch lopen tussen mijn borsten.... Was het dus gewoon een stroompje aan zweet Gadverdamme we worden niet charmanter en frisser van dat zwanger zijn he hahahaha