26 toen ik zwanger was van Amy en 27 toen ik beviel. Nu 29 en zwanger van nummer 2 en als ik ga bevallen ben ik 30. Ik zie hier ook veel jonge mama's. Dat is wel leuk om te zien, omdat het helemaal niet strookt met hoe het in mijn omgeving gaat. Ik was in onze vriendengroep echt "jong zwanger", de meesten pas na hun 30e. Maar als ik hier de reacties zie, was ik eerder oud, haha!
Ik was 29 toen ik zwanger raakte en 30 toen ik beviel. Nu zwanger van de 2de en 33, als het goed is nog net 33 als de kleine geboren wordt.
Ik ben nu zwanger van de 1e en 25 jaar grappig om te zien dat t helemaal niet zo jong is als ik dacht, in mijn omgeving begint iedereen pas rond de 35 jaar en vinden ze mij allemaal een jonkie
Ik was 26 dat ik zwanger raakte van m'n oudste, 27 toen ik beviel. Prima leeftijd. Maar mijn buren zijn de 30 al ruim gepasseerd toen zij hun eerste kind kregen... Ik kreeg ook heel verbaasde blikken Gek genoeg vind ik hun weer 'oud' toen zij hun eerste kregen
25 zwanger bij de 1e, 26 bevallen. 27 zwanger 2e, 28 bevallen. Nu, 29, zwanger van een tweeling en ik verwacht nu voor mijn 30ste 4 kinderen te hebben..
26 toen ik zwanger werd en 27 toen ik was bevallen nu van de 2e met 31 zwanger geworden en 32 als ik beval