Hoi allemaal, Ik snap dat dit per persoon verschilt, maar vindt jij dit voldoende voor op een kinderverjaardag: - taart - chips - kaas/worst - evt. snoepje voor de kids Twijfel of ik hiernaast ook nog hapjes zal/moet maken. Qua werk zie ik het niet zitten, maar wel niemand tekort doen Gr. vruchtje
Zak borrelnootjes of zoute stengels erbij en that's it. Klaar toch? Als ze komen om te eten, gaan ze maar weer weg Maar goed, het ligt er natuurlijk meer aan hoeveel mensen er gaan komen! Ik heb meestal liever teveel dan te weinig en besteed er meer werk aan (salades, stokbrood, wraps, aardappeltjes, bbq, soep, of waar ik dan voor in tha mood ben om te maken voor het avondeten). Wanneer er dan teveel overblijft, eten we de rest van de week gewoon leftovers. Als je die moeite niet kunt of wilt doen - wat ik mij nu eigenlijk wel heel goed kan voorstellen nu ik zelf zo'n kleine druktemaker heb - dan zou ik gewoon kant en klaar alles kopen zoals jij.
ik vind het niet veel ik had afgelopen zondag: taart gewone en paprika chips tuc augurk in boterhamworst kaas grill worst en leverworst ik maak ook weleens gevulde eitjes of knakworstjes erbij
Ik heb standaard dit met een verjaardag: - Kaas/worst/worst met augurk - Ovale toastjes met gekookt ei en mayonaise - Taart - Chips en andere zoutjes - Soms nog stukjes chocola en op een aantal blokjes kaas doe ik ananas - Appelbladerdeeg hapjes - Schijfjes komkommer
Evt. kleine saucijzenbroodje uit de over erbij? Heb je ook wat warms. Vind het anders ook wel wat kaal. Snoepje voor de kids lijkt me niet meer dan logisch.
Ik heb altijd: Gebak Wraps (kip en zalm) kip vinden de kinderen ook lekker. Chips Kaas/worst Stokbrood/toastje met salade En dan nog wat warms,iets van dit; Knakworstjes Mini pizza Ciabatta brood in strookjes gesneden (die kant en klare met tomaat/ui/olijf etc) Kip spiesjes Verder ook altijd komkommer schijfjes en cherrie tomaatjes, kinderen vinden het heerlijk en de volwassenen ook! Ik zou persoonlijk dus nog wel iets bijvoegen bij jou keus nu. Maar goed ik weet niet hoeveel gasten je verwacht en ik weet ook niet hoe je portemonnee is.
ja voor de kids is het sowieso genoeg. Als ik nog iets doe dan is dat voor de volwassenen (en de kids die het evt. lusten) Ik ga toch maar wraps zalm en gerookte kipfilet maken
Vind het wel een beetje karig. Hier gebak en/of kleine soesjes, tompouchjes etc. Verschillende soorten chips 3-4, iets van nootjes of chocorozijntjes. hapjes ( kaas, augurk/worst, leverworst, gehaktballetjes, droge worst, grill worst) toastjes met salade/filet/brie... Hier is het vaak schoon op. Kan ook zijn dat onze visite zo veel vreet. haha.
Ik vind het erg "Hollands" hihihi Ik heb ook salades en toastjes koude en warme hapjes en verschillende zoetigheden
Zou wel iets van rauwkost/fruit neerzetten. Ben ik niet alleen dol op, maar mijn zoontje ook. Bv komkommer, cherry tomaatjes, worteltjes, druifjes, schijfjes appel etc.
Hier zijn ze dol op mijn eigen gemaakte knoflooksaus en die verwachten ze ook Daarbij staat dan kaas, komkommer, verschillende soorten worst, chips en nootjes. En als er mensen zijn die willen blijven eten bakken we gewoon patat met een snackje erbij.
Ligt eraan, hoelang en wanneer de verjaardag is. We vieren hem bv in de ochtend van 10 tot 12.30 voor vrienden. Dan is er gebak, chocolade voor op tafel en daarnaast een kaas/worst, komkommer en iets van stokje met wat en natuurlijk een snoepje koekje voor de kids. Is het smiddags, dan komt er chips, nootje, stengels en iets warms aan het eind vd dag.
Zou ik jou recept mogen voor de knoflook saus ? wil met de verjaardag van ons zoontje een schaal met groente neer zetten en dan 2 paprika's vullen met 2 dipsauzen.
Ik vind het persoonlijk ook wat karig als ik eerlijk zeggen mag.. Voor de kinderen zou ik sateprikkers met spekjes,snoepjes,fruitstukjes e.d. maken. Schaaltje M&M's is ook altijd succesvol.. Ik zou verder nog stokbroodjes of toastjes met salades/brie/préparé doen,wrapjes met kruidenkaas en ham/zalm, olijven, spiesjes met cherrytomaatje-basilicum-mozzarella en dat soort dingetjes..
Ja hoor. Een pot goedkope mayonaise een zakje waar je normaal zo'n mayo dipje mee maakt voor bij de chips. wat water (om dat zakje mee aan te maken) wat yoghurt om de saus wat dunner te maken een paar tenen knoflook wat slakruiden (heb altijd van die potten gedroogde van de lidl) Dit alles meng ik door elkaar de avond voor de verjaardag en zet het in de koelkast. (zomers gebruik ik verse kruiden uit onze tuin ipv de gedroogde versie).