Heel veel succes en heel veel plezier in jullie nieuwe woning! Dat jullie er maar heerlijk mogen wonen de komende jaren en de tijd krijgen om alles te verwerken.
Heel veel sterkte, jullie zitten op de goede weg. Je bent een heel sterke vrouw en zal jullie hierdoorheen slaan.
O wat geweldig allwoman, wat fijn!! Ik wens jullie het allerbeste in jullie nieuwe woning! Geniet ervan!
Allwoman; echt SUPER!!!! Ik heb je topic(s) altijd gevolgd. Jou verhaal heeft mij ook kracht gegeven om door te zetten. Ik wilde je dit al eerder vertellen maar ik durfde niet zo goed. Vond het niet zo mijn plek omdat jou verhaal in mijn ogen vele malen erger was dan het mijne. Ik had het gewoon wat lastig, jij daarentegen zat in een situatie waar ik geen woorden voor had. Ik heb vaak aan je gedacht op momenten dat ik het moeilijk had met mijzelf of met mijn gedachten en angsten. Bij deze wil ik je een compliment geven voor je enorme kracht. Ik heb diep respect voor de manier waarop je alles hebt gedaan om in beter vaarwater terecht te komen. Met recht ben jij een "allwoman", een kanon aan doorzettingsvermogen. (enne, welkom thuis!)
allereerst gefeliciteerd met jullie huisje! onvoorstelbaar dat je 3 jaar in zo'n situatie hebt moeten zitten. Helaas ervaar ik sinds november ook regelmatig Hoe krom het in Nederland soms werkt met opvang. zit zelf na huiselijk geweld sinds november in crisisopvang. sinds een paar dagen naar een huisje op terrein van andere locatie soort begeleid wonen waarna dan een huisje komt.. maar dat is max over 6 maanden. als ik kijk na hoe grote impact deze afgelopen maanden al op mij en Kids hebben gehad kan ik echt alleen maar zeggen diep respect dat je dat 3 jaar hebt volgehouden.. ok je hebt weinig keus maar ik weet maar al te goed wat het met je kan doen soms. ik hoop harte dat jullie een mooie toekomst in het nieuwe huisje tegemoet gaan!
Wat lief! Weet je,je kunt en hoeft dingen niet met elkaar te vergelijken..we hebben allemaal zo onze duivels te verslaan. Ik wens jou ook heel veel succes met je verdere levenspad hoor!
Dank je wel! Wat vreselijk rot dat ook jij door deze molen moet,toch "fijn"dat je in aanmerking komt voor die regeling,dat ging bij ons niet meer op.Die maanden gaan jullie doorkomen..probeer het te zien als onderdeel van het (rouw)proces,want het is iets wat je echt een plekje moet gaan geven.Het komt goed,hou vol!Ook jij alle goeds op jullie verdere pad. Allemaal bedankt voor de lieve reacties. Vanmiddag om half vier hebben we het officiële gesprek bij de woningbouw..ik verwacht geen problemen,maar de spanning is hoog omdat je het gewoon bevestigd wil hebben. De kinderen zijn door het dolle en enorm aan het ontladen..vooral de jongste weet zich even geen raad met haar gevoel. het komt goed..we kunnen niet wachten. Geen idee hoe we het allemaal moeten gaan regelen,maar ook dat komt wel goed,we hebben voor hetere vuren gestaan!
Oh wauw, ik heb je andere topic niet gevolgd anders had ik ook zeker wat opgestuurd, maar echt een topmama!
Owww.....ik heb het idee dat ik een tijdje in een kast heb gezeten ofzo....ik heb dit helemaal gemist! Jeetje meis....EINDELIJK! Van harte gefeliciteerd! Dat de toekomst jullie mag blijven toelachen!