Lang niet meer gehoord bij een pasgeboren kindje, dus in die zin, kun je zeggen dat de naam 'geweest' is. Maar ik vind hem zelf nog heel goed kunnen en stoer.
Ik vind het persoonlijk niet zo mooi, omdat ik gewoon niet zo van Engelse namen houdt. Maar opzich vind ik het prima kunnen voor een baby'tje, kind of volwassenen!
Dus zodra een naam niet meer in de top-10 van het huidige jaar staat, is hij 'geweest'? Wat een onzin.. Ik vind Mike nog prima kunnen hoor! Als je nu voor Harry of Bertus wilde gaan, dan kon ik me iets voorstellen bij de eerder geplaatste berichten, maar bij Mike? Ik vind Mike wel leuk!
Sorry vind m niet mooi. Niet omdat hij niet 'in' is, want dat interesseert me geen reet. Maar komt denk ik omdat ik wat aso-types ken met de naam Mike..