OOOh MamaChantal, succes!!! Hier wordt ook aan je gedacht Is je man nu wel bij je?? Dat zal toch wel he... @Dani, ik zou ook best beledigd zijn hoor... niet overdreven. Zeker van je eigen ouders..poeh.Van je familie moet je het hebben he... @Kibbeling, volgens mij is dat dezelfde creme die mijn zoontje had. Moet je een paar weken smeren en dan niet meer? Fijn dat het verbetering geeft. Komt blijkbaar veel voor, een te nauw voorhuidje. Succes. Auto weer goed? Die van ons moet dinsdag op keuring...brrr ben altijd bang dat er veel kosten aan komen. Hij is nu 13 jaar oud, dus de stukken komen nu...Gelukkig kan mijn vriend veel zelf doen, maar toch he. @Nijntje, foei!! Je lichaam en wij vertellen je steeds dat je rustiger aan moet doen!! Doe dat dan ook:x. Nee, serieus, zoals Mimi al zei, je hebt er 2 in je buik en nog eentje rondlopen, accepteer wat hulp van anderen. Laat je man wat meer de "zware klusjes"doen... Je wil toch niet al met 15 weken bevallen he. ( kijkt ff streng) Dus afgesproken?? @Marnat, je kluppie heeft het goed gedaan gisteren he. Ik ga vanmiddag op verjaardagsvisite bij mijn petekindje ( is nu 25 en 3 koppen groter hihi) Wel gezellig, dan is mijn weekend alweer bijna voorbij. Poeh, ik ben wel kapot. Maar ik vind het ook fijn om weer in het arbeidsproces te zitten... Iedereen een fijne zondag Pluisje
Succes mamachantal WWJK: net heerlijk in het zonnetje alles in de vaste grond gezaaid. Zomerspinazie, sla, pluksla, eikeblad pluksla, rucola, snijbiet, afrikaantjes, ui en knoflook. En in de kas komen de gele en rode kerstomaatjes, de sperziebonen en prinsessebonen en de sugarsnaps en peultjes al mooi op. Dus die mogen met een week ook wel naar buiten. Kijken hoe ver mijn gele courgette dan is, dan gaat die ook naar buiten en koop ik er een groene bij. Hmmmm heerlijk. Al helemaal de lente in mijn bol
Oeh mama chantal succes zet em op!! Nijntje ja je moet echt rustiger doen denk aan jezelf en je beebs! Juul oh heerlijk! pluisje veel plezier! nijntje1990 och jee dat is ook niet leuk!! gewoon "vergeten" uit te nodigen. pff Kibbeling nou manlief was werken en kids lagen op bed dus zat alleen dan komt het extra binnen ach nou ja.. wel fijn om van jullie te horen dat ik me dus niet aanstel denk nu ook stik er maar in! pff ze denken echt alleen maar aan zich zelf en als ik er wat van zeg dan kruipen ze in de slachtoffer rol dat ik hen aanval en hoe hun zich dan voelen pfff.. manlief lag vanmorgen nog lekker te pitten en ik ben met de jongens naar t hertenkamp geweest lekker rond wandelen en broodjes voeren aan de hertjes en kipjes enz en op de heide heerlijk rond gewandeld en door t bos! Fijne dag!
Oeh veel succes mamachantal! Ik lig lekker op de bank. Man en kind slapen en ik ga zo dadelijk heerlijk ongezond een bak chips ofzo opeten haha. Heb vanmorgen vier sneetjes en net drie afbakbroodjes op en nog honger.
Om 10.29 is onze prachtige zoon Caylen geboren! Hij doet het echt super goed!♥♥ Hij is 2670 gram en rond de 44 cm. (Ze hebben nog niet gemeten maar maat 44past precies) Hij ligt in een gewoon bedje met water matras. Bevalling ging erg snel. In 20 minuten van 3cm naar ontsluiting. 1 perswee (letterlijk! ) en hij was er!
Gefeliciteerd en op zich valt het gewicht wel mee vind ik! Geniet er lekker van samen met de rest van je gezinnetje!
Chantal, van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie mannetje! Wat fijn dat alles goed gegaan is! Hopelijk mogen jullie allebei snel naar huis!
Mamachantal gefeliciteerd met jullie zoon en broertje Caylen! Mooie naam ook. Vlotte jongen! Nu lekker genieten. Dani dan komt t idd dubbel aan ja als je alleen bent. Helemaal vervelend dat ze zich dan ook nog aangevallen voelen.. Pluisje we moeten idd nog ff doorsmeren zei de apotheek ook. En daarbij als het op is kunnen we t in de winkel zo halen. Hahaha het is een mega tube voor zo'n klein piemeltje Wwjk ik vind mezelf zielig! Ik wilde een zomerbroek aan maar ze zijn allemaal veels te wijd en zakken zo af! Ik heb nog 2 korte broeken over van een flinke berg. Als het salaris komt dus maar op stap voor broeken. Ik had mijn mams aan de foon en die zei kom hier maar kijken ik heb alles wat te klein was aan de kant gelegd. Van de week dus maar ff doen. Straks op verjaardagsvisite. Fijne dag allemaal!
mamachantal : Gefeliciteerd! wat fijn dat het voorspoedig ging . Netjes gewicht ook voor de termijn! top hoor en lekker van formaat als 44 past .
Kibbeling aan de ene kant een goed teken maar snap dat je niks leuks hebt om aan te trekken! hier net zo moet nog gaan shoppen alleen winterkleding veel zwart wat ik nog pas.. maar ik vind de mode van nu niet leuk haha kan echt nooit iets leuks vinden qua kleding.. Mamachantal van harte gefeliciteerd met jullie zoon!!! snelle jongen alles met jou ook goed? netjes gewicht. Arjen was 2810 met 37wk en ook 44cm lekker genieten!! fijne dag!
Gefeliciteerd mama chantal; wat een mooie naam voor jullie mannetje! Je had geen mooiere dag uit kunnen kiezen. Hopelijk gaan jullie samen met grote zus een heerlijke kraamweek tegemoet!
Gefeliciteerd mamachantal! Wat een mooi gewicht heef hij en fijn dat hij niet in de couveuse hoeft. Hopelijk gaat hij lekker snel groeien en mag hij snel meer naar huis!
MamaChantal, van harte gefeliciteerd met jullie zoon en broertje.. Mooie naam Hopelijk mogen jullie snel samen naar huis. Ben heel blij om te lezen dat hij het zo goed doet...perfect!! Geniet ervan...dikke knuffel Pluisje