Gewoon even nieuwsgierig... Hoeveel uur werk je per week? En hoe heb je de kinderopvang geregeld? Ik werk momenteel niet maar ben bezig met solliciteren. Mocht ik gaan werken voor bijvoorbeeld 24 uur dan zou mijn zoontje 2 dagen naar het kdv gaan en 1 dag naar mijn moeder. Mijn dochter zit op school en kan na school bij mijn moeder terecht. Ben benieuwd hoe jullie het doen!? Groetjes Otje
ik ga straks 50 % werken en heb onregelmatige diensten.... dus als ik ga werken..is mannetje net thuis... en anders woont mijn zussie 100 meter verderop... die kan altijd even inspringen!
Ik werk 3 dagen en de oudste gaat naar school. Gaat op maandag naar de naschoolse opvang en de jongste naar het kdv. Op de andere 2 dagen vangt mijn moeder de kids op. Gr. Patricia
Ik blijf straks 16 uur werken, de baby gaat dan 3 ochtenden naar het kinderdagverblijf en de rest werk ik 's avonds of in het weekend en dan is mijn vriend thuis om op te passen. Helaas werken allebei de oma's nog, dus dat was voor ons geen optie.
Ik ga straks weer 24 uur werken en dan gaat jesper 3 dagen naar het kdv. Mijn moeder werkt nog en schoonmoeder is hier geen optie.
Ik werk 32 uur. Mijn moeder vangt Yassir 1 dag in de week. Mijn man heeft onregelmatige werktijden. Hij werkt meestal savonds/snachts en dan is hij overdag thuis.
Ik heb er voor gekozen te stoppen met werken totdat de kinderen allemaal op school zitten en dan iets te zoeken onder schooltijd.
ik werk via het uitzendbureau en regel welke dagen ik werk. ik werk alleen, vrijdag avond, weekenden en feestdagen. mijn man is dan vrij en hij past dan op tamer.
Ik werk nu 5 dagen per week in totaal 30uur (5x6uur per dag), en Vishesh gaat ook 5 dagen per week naar de kinderopvang. Ik werkte eerst 4 dagen maar door baanverandering van mn man moet ik dus 5 dagen werken.. Maar vind het niet erg, ik kan genoeg tijd besteden aan mn zoontje en aan mezelf..
ik werk 3 dagen per week 24 uur. de ene maandag past mijn moeder op de ander mijn zus. de vrijdag past mijn moeder weer op en de donderdag paste mijn schoonouders op maar die kunnen het allemaal niet aan. dus nu gaat ze donderdagochtend naar mijn moeder en s'middags neem ik ouderschapsverlof.
Ik werk 21 uur, de ene week 2 dagen, de andere week 3 dagen. Beide oma's hebben een vaste oppasdag, de derde dag is papa-dag. Voor ons is dit de juiste oplossing en werkt prima. Iedereen zit natuurlijk in een andere (financiele) situatie en dat telt natuurlijk ook mee. In ons geval hoef ik niet te werken,maar ik vind het leuk om te doen, en houd zo mijn kennis op peil. En 21 uur vind ik meer dan genoeg.
Ik werk 25 uur. 5 dagen van 10.00 tot 15.00, dan past oma op. En oma gaat werken van 15.30 tot 19.30uur. Ben er wel over aan't denken om Jelina 2dgn na het kdv te gaan brengen, omdat ze super gek is op kindjes!
Ik studeer nog en moet na de bevalling ws 3 dagen stagelopen. Baby gaat 2 dagen naar kdv en 1 dag is papa thuis. Als het lukt ben ik van plan na mijn studie 20 tot 24 uur te gaan werken, dan denk ik dat het zo blijft. Mijn vriend wil heel graag 1 dag met de kleine (en vind ik ook vanzelfsprekend eigenlijk) en de opa's en oma's oppas is geen optie, werken zelf nog.
ik werk 19u de week dat mijn man middagpost heeft blijft Elyesa gewoon thuis en de andere week gaat hij naar oma dus makkelijk.
Mijn Zweedse zwangerschapsverlof kan ik waarschijnlijk tot ruim over een jaar rekken door er bv. na een paar maanden er een dag per week bij te werken. Daarna wil ik weer fulltime gaan werken aangezien ik degene ben met het vaste, maandelijkse inkomen. Mijn vriend is beroepsgitarist.
Werk nu 32 uur, als ik een kleine krijg dan wil ik denk ik 24 uur gaan werken, werk onregelmatig dus dan hebben we niet veel oppas nog, en opa en oma willen dan vast ook wel inspringen
Ik werk nu ook nog 32 uur per week en ga straks terug naar 24 uur als de kleine er is. Mijn partner is nog aan het overwegen om ook een (halve) dag in de week minder te gaan werken, maar hij wil eerst duidelijk hebben wat dat financieel aan consequenties met zich meebrengt. De dagen dat we allebei werken zal de kleine in elk geval naar het kdv gaan; de opa's & oma's wonen niet heel erg in de buurt...