ow echt? juist in beweging blijven? dat wist ik niet .... de vk zei dat ik het gewoon rustig aan moest doen naja vanmiddag dan maar ad poets hihi ben wel benieuwd wat het plan de campagne gaat worden miss nog een keer strippen morgen als het niet doorzet maar daar hoop ik wel op natuurlijk!
Ik dacht mn slijmprop al verloren te hebben Veel wit taai slijm Maar nu echt (een deel) verloren ... super taai met bruine slierten erin
haha ja het bed wel gelukkig her zeurt wel onderin en dus de slijmprop verloren maar heeft ze daar dan langsheen gewoeld gister? zit al bij de vk maar het loopt uit ....
Zo ... weer thuis Weer gestript Ruim 2 cm ontsluiting Maar het tuutje is nog niet geheel verstreken Dus word er nog niet van ontsluiting gesproken Maar die 2 cm heb ik al gewonnen Woensdagochtend bellen Dan nog een keer strippen En afspraak met gyn plannen voor donderdag Dan overleg en waarschijnlijk vrijdag inleiden Vliezen breken doen ze idd niet Wil het zh niet hebben Zij willen bepalden ivm de drukte die ze hebben En eventueel infectiegevaar als ze geen plek hebben.
toen ik gestript ben, had ik binnen een uur reactie. Nog wel onregelmatig. Na ongeveer 6 uur waren er regelmatige weeen.
het zeurt wel onderin bij mn liezen en net een harde buik die wat pijnlijk was van onder zo even de trap een paar keer op en af en dan weer op de bank zl ligt in bed en ik heb last van mijn bekken dus veel meer beweging zit er niet in nu
dank je babyangel maar helaas .... pfff hier is eeweer een nacht voorbij zodra ik in bed lag waren de harde buiken voorbij
Ik ben tijdens mijnvorige twee zwangerschappen gestript( volgens mij allebei rond de 39 weken) maar haalde niks uit bij mij helaas. Allebei ingeleid. Donderdag moet ik weer naar de vk. Ik hoop dat ze dan al een poging willen doen. Maar ben dan38+4. Misschien iets te vroeg? Weet iemand dat? Succes allemaal erg spannend weer eh
wat snel! hier helaas dus niks op de slijmprop gistermorgen na en de harde buiken gist er avond en van 1-2 cm naar 2-3 cm gegaan miss nu wel meer na gisteravond. dat hoor ik morgenvroeg!
Als ik dit zo lees allemaal, ben ik heel benieuwd hoe het strippen bij mij zal gaan morgen!!! Ik ben dan 39,2 weken... Als deze poging niet lukt moet ik weer naar het ziekenhuis om in te leiden! Zo erg vind ik dat ook weer niet! Dan weet ik tenminste waar ik aan toe ben!! Dit afwachten en gerommel is niks voor mij! Haha
haha nee wachten duurt lang he mama meestal is strippen na de 40 weken effectief en dan ook maar bij een derde van de vrouwen maar hopelijk ben jij een uitzondering!
Ja sanne.... Wachten duurt lang..... Ik hoop dat de afgelopen 2 weken met voorweeën al wat gedaan heeft... En anders zeg ik inleiden die handel!! We gaan het meemaken!
Ik ben 4 keer zonder resultaat heel grondig gestript (damn, wat deed dàt pijn zeg) M'n gynaecoloog geloofde ook helemaal niet in strippen eigenlijk. Ze zei dat de baby komt wanneer het er zelf klaar voor is.
Ik ben afgelopen dinsdag 1 april om 14u30 gestript en had 1 cm ontsluiting. Om 19u35 is onze zoon geboren. Bij mij heeft de VK goed haar best gedaan!