Laat duidelijk zijn ik ben enorm trots op mezelf dat ik 30 kilo afgevallen ben. Maarrrrr door het afvallen hangt mijn buik enorm en heb ik een "mega rol" die altijd over mn broeken hangt en waardoor ik mijn broeken nog steeds een maat te groot moet kopen met als gevolg hij bij mn benen te los zit Die bewuste "rol" zit mij aardig in de weg en schaam me er dood voor en voel me door dat stomme ding alles behalve aantrekkelijk waardoor ons seks leven ook op een mega laag pitje staat En wat ik ook doe dat ding gaat met geen mogelijkheid weg:x:x Ik hoef geen platte strakke buik maar die rol argh! Die moet gewoon eens verdwijnen bedoel ik val niet af om met extra rollen te blijven zitten en me nog onzekerder te voelen dan ik al was! Nu ben ik constant met corrigerende dingen in de weer nou dat is al helemaal niet "sexy" natuurlijk Ik wil van dat ding af en wel zo snel mogelijk *zo dat was mijn klaag weer voor vandaag*
Allereerst natuurlijk mijn respect voor het afvallen!! Zou je niet in aanmerking komen voor een operatie, of wil je dit zelf niet? Het lijkt me overtollig huid wat je niet met sporten/lijnen kan verhelpen.
Dat dacht ik ook gelijk. Misschien even een bezoekje aan je huisarts zodat hij misschien een verwijzing kan geven? En even checken dan of je zorgverzekering dit vergoed.
Heel herkenbaar hoor. Maar goed daar heb je niks aan. En voor een operatie moet de overtollige huid zo onderhand op je knieën hangen, heb ik weleens begrepen. Helpt het niet om wat hogere broeken te kopen? Zo kan ik het vaak nog een beetje verdoezelen. Sterkte ermee!
Ja idd mijn schoonzus wilde dat doen en haar "vetschort" zoals ze het noemen, was aan de onderkant maar 13cm lang ipv de 15cm die de schort toen moest zijn.
Nou ik denk dat ik wel aan de 15cm kom. Maar ik begreep dat als je zo'n operatie liet doen ze het afraden om weer zwanger te raken en wij zijn er nog steeds niet over uit of er een derde komt of niet.. En ben pas 26 vind die keus om dat nu te beslissen zo definitief En hoge broeken draag ik al bij mn buik zitten ze dan goed maar bij mn benen lubberen ze dan omdat ze veel te groot zijn
voor 1 vetrolletje gaan ze dit echt niet vergoeden. ben 55kilo afgevallen het vel hangt op mn benen maar mooi dat er niks vergoed word hoor.. geld sparen of er mee leren leven dus.. wel knap dat je zoveel bent afgevallen. chapeau
Nou ik wou dat het een rolletje was. Het is echt een rol van heup tot heup en hangt zeker 17cm naar beneden incl mn navel die nu ergens hangt waar hij niet hoort te hangen.. En dan nog niet gesproken over de ongemakken met warm weer
Dat lijkt me heel vervelend zeg! Als jullie voor een derde kindje willen gaan, zou ik een eventuele operatie uitstellen tot je bent bevallen. Misschien rekt dan de huid nog meer uit waardoor je wel in aanmerking komt voor vergoeding. Verder zou ik het verdoezelen (correctietopjes dragen) en er niet teveel over in zitten. Het is vervelend en zit in de weg, maar je bent er echt niet minder mooi om. Dat vindt je man heus ook.
Misschien anders een 'Bodytite' behandeling ondergaan? Kost rond de 900 dacht ik en geeft aardig wat resultaat. En als je nog zwanger raakt is het ook niet zo een ramp aangezien je geen enorme streep aan lidtekenweefsel hebt en dergelijken.
Spreek voor jezelf, ik ben 57 kilo afgevallen en heb een lower body lift gehad. Iedereen verliest op een eigen manier en heeft een ander vetschort/overtollige huid. ( en een andere verzekering...) *Edit* dit komt wel erg lullig over, niet zo bedoeld... Enorm balen dat het voor jou niet vergoed word natuurlijk.. :/ Ben je wel in bezwaar gegaan?? Ik heb een afwijzing voor dijbeenlift, en de PC zei meteen dat het zeker zin had om in bezwaar te gaan.