Geen idee of het hier goed staat. Wij zijn opzoek naar een leuk geboorte bord,het liefst een origineel bord. Bij zoonlief had ik een geboortedorp en een ooievaar...(grote tuin!) Bij dochtlief een ooievaarsnest met ei en daarna een ooievaar. En nu....geen idee Iemand een leuk idee? Ik vind de borden met de Disney figuren niet zo origineel. Kom maar op met die ideeën en voorbeelden.
Wij krijgen een geboortekrans. Heb de foto's al gezien. Hahah alleen nog ewn naam.bedenken voor ons gupje. Is voor aan de deur.
Wij hadden een zelfgemaakte geboortekrans op de deur, slingers voor de ramen en een op het raam gevlogen ooievaar. Maar wij wonen dan ook in een appartement.
Wij krijgen nu bij de derde en groot pak beschuit met muisjes van de ruijter. Was ook niet duurder als een Disney bord. Ben ik namelijk niet zo'n fan van
Wij hebben hier klaar liggen een geboorte waslijn met rompertjes. Met op elk rompertje een letter van de naam.
Wij gaan een schaap maken van triplex/mdf. In het lijfje van de schaap komt de naam te staan 2 palen, een plaat hout en wat verf. Is volgens mij niet zo heel duur.