Hallo even een vraagje, Vanmiddag ontdekte ik een bultje op mijn (grote) schaamlip. Het is een rood bultje doet voor de rest ook niet heel veel pijn. Maar ik ben bijna 26 weken zwanger. Hebben meerdere dit gehad of weet iemand wat dit kan zijn? puist? ingegroeid haar zakje? Talgkliertje? Moet ik het ff aankijken of maandag ff de arts bellen? hoor graag van jullie
ik... zou knijpen dat is vast een ingegroeide haar..en nooit dat ik de dokter dat lolletje van uitknijpen zou gunnen.. maar goed. ik ben puistjes fan. als jij je fijn voelt bij de dokter.. bellen dan
Heb al geprobeerd om te knijpen maar er gebeurt niets. Mn vriend zegt dat ik moet wachten tot dat die rijpt. Maar bedoel is toch niet schadelijk voor mn kindje voor eventueel bacteriën wat er in zit of zo?
Maar verdwijnt dit dan vanzelf en hoe lang zal dat duren? En het kan toch niet kwaad voor mijn kindje? Bedoel door bacterien of infecties die er in zitten?
Nee, joh. Niet zo druk maken! Wacht gewoon een paar dagen af en probeer het dan nog eens uit te knijpen.
pff welnee.. is gewoon je eigen lijf hoor.. als het een haar is, trek hem er dan meteen uit , anders zit hij er gegarandeerd binnen een week weer
Ik kreeg tijdens de zwangerschap ook de bultje daar maar leek meer op de stukje wild vlees. Door de gym ogen nakijken en schijnt veel voor te komen. N de bevalling was het weer weg...
In gegroeid haartje zie je meestal een stukje glanzende huid en als je er dan met je neus bovenop hangt (gaat beetje lastig nu bij jou ) dan zie je een haartje zitten. Als je t ziet zitten kun je t met een naaldje eruit halen. Zo'n plekje jeukt ook vaak als t haartje echt aant vervelen is. Anders kan t idd gewoon een huidprobleempje zijn, die komen vaak voor en na zwangerschap ook zo weer weg. Maar als je je scheert zal t een haartje zijn!
Ja klopt de huid is glanzend en ik scheer me daar. maar zie zelf geen haartje zitten. Dus groeit het haartje er vanzelf uit"??? over een tijdje?
Nee als je pech hebt groeit t er niet zelf uit. Ziet je vriend t ook niet ? Als je er geen last van hebt zou ik t even aankijken. Mss dat je over een weekje wel een haartje ziet.