Welke vitamine d is niet schadelijk?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door YYZHU, 5 apr 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. piccolina

    piccolina VIP lid

    5 mrt 2012
    7.199
    5
    0
    In welke opzichte doet ze dat prima?
    Weet je wat aspartam is? Je dochter of jij nog geen 75/80 geworden om re bewijzen dat het goed is of slecht.
    Het is daartegen bewezen dat aspartam slecht is voor mens laat staat baby. En in vitaminen zit dat dadelijk wel. Niet in allemaal maar zit wel.
    Ik zag het ook staan weet niet of davitamon of andere was.


    Wat ik echt raar vind is dat suiker en aspartam worden toegevoegt asn vitaminen. Mijn dochter krijgt dat zeker niet al merk ik dat ze dat idd lekkerder vind 6 druppels suiker dan 1 olie. Maar na paar dagen maakte haar niets uit. Suiker wordt vast toegevoegt als conserveermiddel denk ik.
     
  2. Gul1

    Gul1 Fanatiek lid

    1 mrt 2014
    1.561
    0
    36
    Huisvrouw en moeder :D
    Oh, nooit geweten dat een vitamine schadelijk kon zijn. :(
    Ik gebruik zelf gewoon die van Davitamin.
    Voor mezelf heb ik ook altijd vitaminen van Davitamon gebruikt, dus ik zou niet betere weten..
     
  3. Minerva

    Minerva Niet meer actief

    Sorry @ piccolina, maar ik begrijp weinig van je posts. En dat mag best aan mij liggen ;)

    Wat bedoel je nou precies met het aantal druppels en 75/80?
     
  4. Gul1

    Gul1 Fanatiek lid

    1 mrt 2014
    1.561
    0
    36
    Huisvrouw en moeder :D
    Nog ff een toevoeging.
    Davitamon was trouwens ook aangeraden door vk in het ziekenhuis en cb.
    De olie was volgens mij voor de eerste 3 maanden ofzo en niet langer.
    Zo heb ik het dus meegekregen..
     
  5. piccolina

    piccolina VIP lid

    5 mrt 2012
    7.199
    5
    0
    Het kwam door dat ze postte iets maar later deleted dus ik reageerde op iets wat ze weg heeft daarna gelaten

    Maakt niet uit hoor;)

    En met druppels bedoel ik dat vitamine d zelf is maar weinig hoeveelheid past in 1 druppel. Als je geeft 6-10 druppels is duidelijk dan 1 druppel vitamine zelf en de rest niet gewoon onnodige dingen

    Vitaminen worden steeds aangepast omdat onderzoeken worden steeds nieuwe gemaakt, wetten worden aangepast etc was vroeger niet schadelijk werd bevonden bijv aspartam nu bewezen wel en ga zo maar door.
    Misschien over 10 jaar zal ook iets anders niet gebruikt worden wat nu wel kan (e nummers bijv etc).
    Ik weet dat davitamon is niet zo goed merk is soms zelfs huismerk beter is
     
  6. Cammy

    Cammy Fanatiek lid

    24 feb 2014
    1.905
    2
    38
     
  7. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Je dochter krijgt het zeker niet maar je merkt wel dat ze die 6 druppels lekkerder vind dan de andere???
    Dus ze heeft het toch gekregen! :$ schaam je, zijn zeker 5 jaar van haar leven af

    Eerst onderzoeken he voordat je iets geeft ;)
     
  8. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Ben ik nu de enige die denkt: Jeetje, overdrijven kan ook?! Gaan we ons nu al druk maken wat er in druppeltjes vitamine D zit?! ;)

    Het leven en je gezondheid zijn niet maakbaar. Je kunt op elk minuscuul dingetje letten, maar dat wil nog niet zeggen dat je nooit ziek zult worden en alles zelf in de hand hebt. Denk je nou echt dat dat miljoenste procentje in een vitamine D-druppel iets uitmaakt?
     
  9. Strijkkraal

    Strijkkraal VIP lid

    11 apr 2008
    10.680
    3.692
    113
    Nee hoor, ik vind dit ook vreselijk overdreven ... er zit in Cinababy ook alcohol ... heb me er geen moment druk over gemaakt.
     
  10. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Als je al hysterisch doet over een druppel vitamine D, hoe zit het dan met bacterieën in de buitenwereld, luchtvervuiling, toevoegingen in zeep en wasmiddel, textiel, de omgang met andere kinderen, enz? :(
     
  11. Koon

    Koon Niet meer actief

    Nee hoor, als je even terug leest zijn er genoeg dames die het overdreven vinden....

    Verder, helemaal mee eens hoor.
     
  12. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Simpel! Mondmasker, handschoenen,...
    En hou je kind maar zeker uit supermarkten, winkels met airco, binnenspeeltuinen,....gegarandeerd dat ze anders de 50 niet haalt
     
  13. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    7 mei 2011
    10.898
    3.931
    113
    Geen enkele vitamine D is schadelijk.
    Kom op zeg, dan verkochten ze het niet voor baby's en kinderen.

    Overbezorgde ouders zijn veel schadelijker voor kinderen.
     
  14. Versluis

    Versluis Fanatiek lid

    10 jul 2011
    1.924
    0
    0
    Filiaalmanager
    Zeeland
    Best een heftige reactie op een reactie van 1 regel waarin staat "waar heb je dat dan gelezen :$"

    Prima dat jij zo'n geweldige, bewuste supermoeder bent. We zouden meer aan jou moeten vragen, we kunnen nog heel wat van je leren zeg. Ik zou willen dat er meer mensen als jij waren, dan zouden wij als "weklooienmaarwataan"mama's met sprongen vooruit gaan.

    ;) (helaas kan ik deze niet vetgedrukt plaatsen)

    Ik geef gewoon het huismerk, of wat in de aanbieding is. Nee, 75 moet ie nog worden, maar dat moeten al die hummeltjes nog worden. Nummer 1 is iig al 6 geworden, die pakken ze hem niet meer af ;)

    En dan kan ik zelfs nog vermelden (gelukkig ben ik hier redelijk anoniem), dat ik het bij nummer 1 tot 1 jaar heb gegeven en bij nummer 2 vergat ik het zelfs al voor 1 jaar regelmatig te geven. Stop mij maar in het hokje van überslechte mama. Aan de andere kant, ze zijn dagelijks met grote regelmaat buiten en krijgen de meest natuurlijke vorm van vitamine D binnen.

    Ik heb niets van dat alles gekregen, ben wel al 30, heb al een hoop aspartaam naar binnen gewerkt. Hopelijk haal ik de 35 nog :$
     
  15. Versluis

    Versluis Fanatiek lid

    10 jul 2011
    1.924
    0
    0
    Filiaalmanager
    Zeeland
    Oeh, ik heb mijn kinders beschadigd met de natuurlijke vitamine D. Met de smog die in de lucht hing afgelopen week kan ik niet veel goeds hebben bereikt...

    Nee, sorry. Ik vind het echt geen verkeerde vraag, zeker niet als je dat ineens ergens leest. Goed dat je het hier dan ook nagaat. Maar als er dan eentje hiertussen weer doordraaft, daar waar ze dat wel vaker doet, dan word ik daar goed moe van.
     
  16. Be Happy

    Be Happy Niet meer actief

    Eens...en over een aantal jaren zit men met kinderen die nergens tegen kunnen ben ik bang. Te voorzichtig met alles lijkt me ook niet goed eerlijk gezegd. Net als dat teveel van iets ook niet goed is.

    Hier Kruidvat gebruikt, maar dat flesje raakt heel snel verstopt door de hoeveelheid suikers. Nu jawel, de Davitamon.
     
  17. Tulp21

    Tulp21 Niet meer actief

    Helaas wel voor mijn jongste zoontje ;) Geloof het of niet maar mijn jongste mag ik absoluut geen vitamine D extra geven. Dit veroorzaakt bij hem een te hoge hersendruk etc.. Hij krijgt dan exact dezelfde symptomen als een hersentumor.
    Maar verder ik maak mij echt niet druk wat er in zit anders mag het sowieso in Nederland niet eens verkocht worden. Ik denk dat roken en smog ed. veel en veel schadelijker is dan de hoeveelheid stoffen die ze binnen krijgen van bepaalde producten :)
     
  18. Nescio

    Nescio Niet meer actief

    Misschien is dit topic overdreven, maar toch denk ik ook: waarom zit er aspartaam in vitamine D-druppels? Waar is dat goed voor?
    En alcohol in Cinababy? Daarom werkt het goed bij krampjes, ze worden er slaperig van? Nee echt, wat doet dat in een product voor baby's?

    Maken jullie je geen zorgen over al die toegevoegde stoffen aan ons voedsel, kippen die baden in de antibiotica, pesticiden en bestrijdingsmiddelen op groenten en fruit?

    60 jaar geleden aten de meesten van ons biologisch, en dat was gewoon. Toen ik klein was kregen we nog aardappels, sperziebonen, paprika's e.d. uit de volkstuin van mijn opa, en het kippenvlees en eieren van mijn oma die zelf kippen hield. Dat was toch echt veel en veel gezonder dan wat je in de eerste de beste supermarkt van tegenwoordig vindt.

    Nu is biologisch de norm niet meer en betaal je 3x zoveel voor een biologisch alternatief. Is dat niet gewoon heel raar?
     
  19. Sax

    Sax Bekend lid

    22 jan 2013
    987
    0
    0
    Daar ben ik het wel mee eens Nescio! Vooral over het voedsel stuk. Mijn schoonouders hebben nog een volkstuin en hoe veel lekkerder zijn die verse bonen/bieten/aardappels zeg!!!

    Maar ik koop ook gewoon, zonder enig schuldgevoel of angst, vit D druppels van Davitamon.
     
  20. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Ik weet dat mijn ouders 20 jaar geleden een groententuin wilden beginnen maar gelukkig voor hun, mijn broer en mezelf hadden ze eerst de grond in hun tuin laten testen want wat bleek? Het was zo giftig als het maar kon zijn. De reden daarvoor was een fabriek wat al een jaar of 20 voorheen was afgebroken 5 a 10 kilometer verderop.
    Dus zolang je je grond niet laat testen weet je niet wat je eet.

    Gelukkig maken de meeste mensen tegenwoordig wel een groententuin met nieuwe zuivere grond in een grote bak
     

Deel Deze Pagina