Allereerst hoop ik natuurlijk gewoon dat het lukt, het zwanger worden. Maar merk wel dat ik er moeite mee heb dat het (hopelijk) een 2015 kindje zal worden. Het idee dat er alweer een jaar voorbij is. Had echt gehoopt/ gedacht in 2014 te bevallen. Is dit raar?
Helemaal niet raar! Ik dacht ook in 2014 een kindje te krijgen. Sterker nog... dacht ik dat 2013 ons jaar zou worden. En inmiddels op weg naar 2015. Tijd vliegt voorbij en nog steeds met lege handen... Zou 2015 echt geluk voor ons brengen?
Is zeker niet raar! Dat gevoel heb ik ook de nodige jaren gehad.... had gehoopt nu een kleintje van 4 jaar rond te hebben lopen maar ben nu pas zwanger van de eerste. Ik hoop dat jullie geduld niet langer op de proef gesteld wordt!
Oh, jeetje. Dat besef ik me nu ook, dankzij je topic... Ik had ook eigenlijk wel verwacht nu al bijna een kindje te hebben, maar helaas loopt het niet altijd zoals gehoopt. Ik duim voor ons allemaal voor 2015!!!
Hier net zo! Mijn miskraam kindje zou in 2013 worden geboren en het lijkt nu alweer zo lang te duren ondertussen, maar we moeten geduld hebben.
Ik zou deze maand (24e) eigenlijk moeten bevallen (miskraam). Nu ga ik voor een uitgerekende datum van 01-01-2015 Met andere woorden; Deze ronde hoop ik dat het wel raak is! Om de een of andere reden heb ik geen moeite met 01-01-2015, maar wel met een datum eind januari 2015 of later. Weer iets tussen m'n oren ofzo, maar alsof 1 januari nog bij 2014 telt Ik duim voor iedereen hier!!!
Yup herkenbaar ook! De tijd vliegt! Ik zit nu in ronde 10 en denk dan ook, als ik gewoon in ronde 1 zwanger was geraakt had ik al een kindje in m'n armen kunnen hebben... Zo'n raar idee.. Het voelt zo een ver van m'n bed show.. Nou ladies kop op... Mogelijk nog een bevalling eind 2014 of begin 2015!
Heel herkenbaar! Heb hetzelfde gevoel voor deze maand. Als het nu gelukt is ben ik eind december uitgerekend. Spannend! Ik zit dus dan net op de grens van 2014/2015, als de berekeningen kloppen.
Als het deze ronde raak is zit ik nog om en nabij 20 december, maar mocht het weer niet raak zijn, kom ik ook minstens in 2015 terecht
Wij begonnen in 2012 en ik heb er nog steeds moeite mee, weten dat het wéér volgend jaar gaat worden als het al ooit lukt. En misschien niet het jaartal zelf, maar het idee dat ik ouder en ouder word.
Ik had zelf heel sterk 2014 in m'n hoofd voor een tweede. Ik ben een beetje raar met cijfers en heb een hekel aan oneven cijfers. Nu ben ik getrouwd in 2009, 1e kindje 2013 en had zo graag een even jaartal kindje gehad. Dat gaat helaas niet meer lukken (of ik moet direct na m'n currettage mn regelmatige cyclus terug hebben gekregen en vandaag zijn bevrucht, dan kom ik nog net op 31 december uit maar daar geloof ik niet in). Dat maakt het verdriet om dit * met perfecte uitgerekende datum nog groter Dat 2015 maar het jaar van ons allemaal mag worden!
Ik ben deze poging nog aan het afwachten maar mocht het niet zo zijn deze maand dan ook hier de confrontatie dat het geen 2014 kindje meer gaat worden. Al zou ik nu in december uitkomen (niet mijn favo maand, altijd geroepen dat ik dat liever niet wilde) het zou me niks meer uitmaken na al die tijd en ergens denk ik ook van misschien moest het daarom juist zo zijn (ben wel een beetje bijgelovig haha, soort van karma idee) maar we wachten nog een paar dagen "geduldig" af
Herkenbaar, hier hetzelfde.. De tijd gaat soms zo snel hè! We zijn ook veels te plannerig vrees ik :S.
Ohh ik heb precies het zelfde... na 5maanden kwam me broertje aan met een ongelukje.. 3 mnd later me schoonzusje... wel gepland... egste was ook dat ik toen ook zwanger was we waren gewoon tegelijk zwanger.. maar helaas..een mk na 6 weken... had het zo leuk gevonden.... ook voor opa en oma..samen zwanger ..had nog een beetje hoop voor de maand erna omdat het dan vaak wel wilt lukken maar helaas... ben zo bang dat het nu langer gaat duren... hoop dat het snel bij iedereen raak is... weet nie hoelang ik dit nog trek!!! Vriendinne zijn tegelijk begonnen en hebben de kleine nu al in de armen...