het nog 10 weken aftel topic)mei

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door robijntje1982, 26 feb 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Winddanser

    Winddanser Fanatiek lid

    2 mrt 2013
    3.295
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dank jullie wel:), het geeft de kamer ineens meer sfeer!

    Ivystoeter, moet je in uniform voor je werk?

    Haha snurken is niet zo best voor onze mannen, ik snurk ook wel eens, gelukkig voor mn vriend niet elke nacht!

    Mrs Blossom, kan me voorstellen dat t nu wel veel uren zijn! Is je werk straks goed te combineren met een baby of heb je wel opvang nodig enzo?

    Leuk Miriam een babyshower!

    Ooee spannend Saabenjelle! Waren je andere kinderen eerder?

    Ik heb wel af en toe een beetje menstruatiegevoel, maar heb t idee dat dat ligt aan het verder indalen, baby ligt wel lager weer of nou ja dat idee heb ik. Heb wel sneller een harde buik, maar had deze eerder ook amper.
    Baby is wat rustiger, maar ook minder ruimte en dat is te merken
     
  2. Mrs Blossom

    Mrs Blossom Bekend lid

    12 jun 2013
    974
    1
    0
    NULL
    NULL
    Ja hoor, gewoon opvang. Anders is 28 uur werken ernaast niet te doen volgens mij.

    Spannend Winddanser, je kindje mag ook al bijna geboren gaan worden. Enig gevoel bij hoe lang het naar jouw idee nog zal gaan duren?
     
  3. Kathl1

    Kathl1 Actief lid

    10 jan 2014
    224
    0
    0
    Leuk he zo'n babyshower! Ben ook echt van mening dat elke zwangere vrouw er eentje verdiend, al is het maar om nog ff die extra steun in de rug te geven.

    En snurken, tja af en toe maar mijn man snurkt elke dag dus hij moet niet klagen hoor. Wel geeft hij aan dat hij toch ook flink slechter slaap door mijn gewoel en wakker worden in de nacht. Qua plassen valt het gelukkig nog goed mee, dat is maar 1x per nacht gemiddeld, maar ik sta ook bekend om te weinig te drinken.

    Hier rommelt het ook hoor, ik steek het maar op het indalen, maar af en toe begin ik toch wat te twijfelen. Echt een regelmaat zit er nog niet in, misschien maar beter ook. Zo jammer dat het niks zegt over wanneer je nu eigenlijk gaat bevallen. Inmiddels zou het toch wel handig zijn om er wat inzicht in te krijgen, maar dat zal mijn planmatige gedrag wel zijn :D.

    Morgen gaan we onze geboortecadeautjes halen zodat ik die nog kan klaar maken, nog even langs de Ikea en wat laatste babyspullen halen. Voorlopig zal dat wel het laatste zijn hoop ik. Mocht ik straks nog wat nodig hebben heb je het zo in huis via internet en anders stuur ik wel iemand op pad.
     
  4. Ivystoeter

    Ivystoeter Fanatiek lid

    4 nov 2013
    1.683
    0
    0
    Cassiere in een supermarkt
    Nieuwegein
    Ik werk in een supermarkt, dus ja ik heb werk kleding.

    Geboortecadeautjes... hoor ik meer mensen over...
    Geef je dat dan mee als de kraamvisite weg gaat of zo?
     
  5. Chebu

    Chebu VIP lid

    17 dec 2007
    7.174
    2
    36
    Midden-Oosten
    Hier rommelt het niet maar ik ben het gewoon zat nu. Gewoon zat. En ik heb ook totaal geen verlangen meer naar een volgende zwangerschap. Dit is echt heel definitief de laatste. Een afsluitende zwangerschap. Ik geniet nog van de laatste weekjes en de schopjes en dan hoop ik dat alles voorspoedig verloopt en we ons kunnen verheugen op onze dochter en zusje.

    Ik kijk met slechts een klein beetje weemoed terug op al mijn zwangerschappen en straks vast ook op de geboortes van alle kindjes maar het is goed zo. Ik heb zojuist wat jongenskleding uitgezocht die ik heb meegenomen omdat we bij onze verhuizing het geslacht nog niet wisten, maar het doet me eigenlijk niet zo veel meer, die kleine kleertjes. De leukste items heb ik natuurlijk wel gehouden maar ik had ook veel dingen waar ik niet zo aan gebonden was.

    Ik kijk heel erg uit naar de geboorte van onze dochter en het verdere leven met grotere kinderen. Geen baby's meer voor mij hierna:)
     
  6. Winddanser

    Winddanser Fanatiek lid

    2 mrt 2013
    3.295
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mrs Blossom, kan t me voorstellen dat t anders niet te combineren is! Maar omdat t voor iedereen anders is, dacht ik, ik vraag t toch ff;)

    Chebu, fijn om te weten voor jezelf dat het goed is zo toch?!

    Geboortecadeautjes? Zegt me niks, is het net zo'n idee als kraamsuikers?

    Ergens heb ik vanaf moment 1 gedacht dat ik 2 weken over tijd zou gaan, sinds een week heb ik ineens een sterk gevoel bij 21 april, vraag me niet hoe en wat, maar goed.. Mn vriend werkt in het onderwijs en heeft mievakantie, het fijnst zou het zijn als hij ook gewoon thuis is als de bevalling begint en ik niet naar zn werk hoef te bellen tussen de weeen door.. Maar goed, we zullen het zien! Wat ik in ieder geval een fijn idee vind, is dat het kamertje nu klaar is, de box beneden staat en de kinderwagen en dat geeft rust.
     
  7. Channie

    Channie Fanatiek lid

    13 okt 2005
    4.149
    0
    0
    Chebu ik herken je gevoel volledig! Hier is het dan welliswaar iets anders gegaan omdat wij voor ons gevoel al ''klaar'' waren. Dit wondertje zat er onverwachts en was erg schakelen. Ik vind zwanger zijn ook totaal niet meer leuk en tel de dagen af tot de baby er is...

    Ben benieuwd of je gevoel uit komt winddanser! Hier is mijn gevoel 15 mei. Ik hoop echter dat ik er flink naast zit en dat hij eerder komt. Mijn man/schoonvader en een kennis zeggen allemaal eind april.
     
  8. Miriam2210

    5 nov 2013
    13
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben ook wel benieuwd naar dat kraamcadeau!
    Heb ook geen idee. Weet wel dat een collega lolies had met op het papiertje een bedankje voor je komst.
    Wij gaan voor de kraamborrel, wil dan wel iets leuks doen om mee te geven. Ideeen zijn altijd welkom!
     
  9. Ivystoeter

    Ivystoeter Fanatiek lid

    4 nov 2013
    1.683
    0
    0
    Cassiere in een supermarkt
    Nieuwegein
    Wij geven gewoon beschuit met muisjes.

    Ik heb zelf ook nog steeds sterk het idee dat ze eerder komt.
     
  10. renatepeter

    1 sep 2013
    42
    0
    0
    NULL
    NULL
    vandaag hebben wij weer een echo gehad, met voorafgaand een ctg.
    Op het ctg werd zichtbaar dat de hartslag van ons kindje behoorlijk hoog was.
    Hij had echt uitschieters naar de 190. maar kwam gemiddeld uit tussen de 160-180. Hij was ook ontzettend druk. Toen mijn man zijn hand op mijn buik legde werd hij iets rustiger. Bij eerdere ctg's was het steeds tussen de 120 en de 160. Wij schrokken hier best wel van. We hebben nu afgesproken dat we donderdag weer een ctg hebben om even te kijken hoe het dan gaat.
    Wanneer hij dan weer te hoog is, word ik opgenomen.

    Stiekem nu ik zo even alleen op de bank zit begin ik me toch best wat zorgen te maken. Zou het heel veel kwaad kunnen wanneer je die uitschieters heb?

    Wel mooi nieuws dat verder de echo er heel goed zag en dat hij momenteel ongeveer op 3kg zit.
     
  11. Kathl1

    Kathl1 Actief lid

    10 jan 2014
    224
    0
    0
    Dat geef je inderdaad mee als de visite naar huis gaat. Is gewoon iets kleins met geboortesuiker eraan en de naam van de baby. In ons geval hebben we magneetjes en sleutelhangers. We zitten hier aan de grens met België en dat heeft er volgens mij veel mee te maken.

    Ook hebben we nog beschuit met muisjes hoor.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      9,4 KB
      Weergaven:
      11
  12. Lumiere

    Lumiere Fanatiek lid

    11 dec 2012
    3.622
    593
    113
    doktersassistente
    Brabant
    Kathl1: superschattig!

    Morgen de laatste echo, ik hoop echt dat ze iets van het gewicht kunnen schatten. Ben niet ongerust ofzo, maar gewoon nieuwsgierig. En dat hij in de goede houding ligt weet ik eigenlijk al, dus ik hoop dat ze nog naar meer kijken. Vannacht weer slechte nacht gehad, onze onderbuurman zat tot diep in de nacht te gamen met het volume op tien, dreunde dwars door de vloer en de ramen heen. Gelukkig nog maar anderhalve dag werken en dan vakantie:)
    Indalingskrampen worden sterker hier, ik denk dat hij dieper komt. Mijn moeder noemt me al de hobbelende geit:D
     
  13. Winddanser

    Winddanser Fanatiek lid

    2 mrt 2013
    3.295
    0
    0
    NULL
    NULL
    Kan me voorstellen dat je je druk maakt RenatePeter! Het hartje van je baby moet wat harder werken als het omhoog gaat. Wat zeiden ze er bij de vk/gyn van?

    Oee leuk de kraamcadeaus!

    Lekker vooruitzicht bijna vakantie Lumiere! Daarna je verlof?
     
  14. Lieke1989

    Lieke1989 Niet meer actief

    Hallo,even vraagje tussendoor. wanneer moet je je zorgen maken om koorts?dochter is het hele weekend al snipverkouden met koorts erbij en nu begin ik me beroerd te voelen en temperatuur was net 38 graden.voel de kleine gelukkig goed dus daar maak ik me geen zorgen om maar ik dacht dat koorts niet. Mag tijdens de zwangerschap of geld dat alleen voor hoge koorts?
     
  15. Winddanser

    Winddanser Fanatiek lid

    2 mrt 2013
    3.295
    0
    0
    NULL
    NULL
    Geloof dat 38 nog wel mag, maar veel hoger niet. Goed drinken, eventueel paracetamol nemen en rustig aan doen.
    Als je morgen nog koorts hebt of t veel hoger is dan zou ik voor overleg ff je vk bellen.
     
  16. Lieke1989

    Lieke1989 Niet meer actief

    Paracetamol was al de bedoeling, morgenochtend toevallig controle dus kan het meteen aankaarten. Rustig aan doen gaat hopelijk lukken, Annefleur word vaak wakker van haar eigen gehoest en mn man is nu werken
     
  17. renatepeter

    1 sep 2013
    42
    0
    0
    NULL
    NULL
    Eigenlijk zei de gynaecoloog er niet zo heel veel van.
    Behalve dat het nu geen zin had om opnieuw een ctg te maken, omdat wanneer het kindje nu druk is de hartslag opnieuw te hoog zal zijn.
    Wel gaf ze aan dat wanneer de hartslag donderdag wederom te hoog is, ik opgenomen zal moeten worden.
     
  18. Winddanser

    Winddanser Fanatiek lid

    2 mrt 2013
    3.295
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik las op internet dat als je hoge koorts hebt, hoger dan 39.5, dat t dan slecht is omdat t weeën op kan wekken. Verder is het niet zo heel erg wat ik even snel las.
     
  19. Winddanser

    Winddanser Fanatiek lid

    2 mrt 2013
    3.295
    0
    0
    NULL
    NULL
    RenatePeter, spannend dus donderdag!

    Lieke, fijn dat je morgen controle hebt. Hopelijk slaapt Annefleur door en kun je rustig aan doen.
     
  20. Ivystoeter

    Ivystoeter Fanatiek lid

    4 nov 2013
    1.683
    0
    0
    Cassiere in een supermarkt
    Nieuwegein
    Rustig aan allemaal hoor
     

Deel Deze Pagina