Goedemorgen meiden! Hier gaat alles ook goed.. ik krijg nu trouwens pas met 20 weken weer een echo.. dat is echt superver weg.. zijn er nog meer die dat hebben? Ik zag trouwens dat de 1e augustus mama er alweer is... wat gaat het snel he!
Goeiemorgen allemaal! Ik ben net terug van de verloskundige, was de 1e keer deze zwangerschap (intake), de eerdere echo's waren bij de gyn in het ziekenhuis. Met de doppler(?) hebben we het hartje gehoord, dat is wel heerlijk hoor, de laatste echo was alweer een aantal weken geleden. Vanavond 'krijgen' we de standaard (pret) echo van de verloskundige (andere locatie als de controle's). En aangezien we nu het hartje al gehoord hebben denken we erover om de grotere kids is mee te nemen, die willen dat graag ook is zien. Bij de volgende echo (nekplooimeting) is het een medisch getinte echo en dan wil ik ze niet mee nemen. Kreeg bij de gyn al een pakket met van alles mee (de Zwitsal tas met van alles), bij de VK een pakket tijdschriften en een tutpopje, erg leuk. Gr. Cellie.
Fijn dat alles goed is Cellie, ik zou ze meenemen! @Bruidje77: Bij de verloskundige krijg je standaard maar 2 echo's een termijn echo en een echo bij 20 weken. Dus daar moeten we het mee doen ! Die 2 echo's is ook pas standaard sinds een jaar ofzo, daarvoor kreeg je er bij de verloskundige maar 1 en alleen 2 als je verloskundige dat wilde. Je kan natuurlijk altijd nog een pretecho doen! We moeten dus gewoon wachten tot we ons beebje live kunnen zien! @Femmes: Ik heb bij mijn 1e borstvoeding gegeven tot 2 maanden en toen was ik er helemaal klaar mee! Het is altijd goed om het te geven, maar ik ben van mening dat je als moeder moet doen waar jij je goed bij voelt. Ik ga het in ieder geval weer proberen!
Hoi Ger, Weet ind dat je een pretecho kan laten doen. Alleen wat ik dan weer denk.. dan krijg je de 20 weken echo.. maar dan heb je kort ervoor of erna de pretecho.. Heb tenminste altijd begrepen dat het het beste is tussen de 18-22 weken...
Goedemiddag dames, (@fl3xgirl goeiemoggel, ook van de afdeling transploft? en ook knetterbek van die sproetjes? haha) Hier gaat alles goed, wel een kapotte ketel voor de 10de keer maar dat is niet zo boeiend. Laat later wel weer wat van me horen.. ajuuus..
hihi ik wordt knetterbek van mijn hormonen net ruzie met mijn mannetje en had weer goedgemaakt en barste in tranen uit, vraagt ie wrm huil je nou ik zei dat zijn mijn hormonen ook die ruzie komt daardoor grrr wordt er knetterbek van hihi was zo happy vanmorgen maar nu kan ik alleen nog maar huilen *zucht* nog ffies en dan ben ik er vanaf hihi
Meiden daar was ik ook weer, na even te zijn weg geweest. Ik moest wel even afstand nemen tot de echo van gister, omdat ik me bepaalde zaken op het forum heel erg aantrok. Gelukkig heb ik gistermiddag mijn laatste echo gehad bij de Gyn en alles was helemaal super. *Foto staat in men album* Mag nu dus door naar de verloskundige Ben echt zo opgelucht! Liefs en knuffel
@ bruidje: mijn volgende echo is aan 18 weken, nog 40 keer slapen Ik Het lijkt nog een eeuwigheid. Ik denk dat ik tussendoor eens langs ga bij de HA om het hartje te horen @ Daantje: Proficiat met je mooie echo. Ook al ruim 3 cm, wat groeien ze toch snel hé. Ik kan best begrijpen dat je wat afstand wilde nemen. Triestige berichtjes zijn onmogelijk van je af te zetten.
Ja groeit als kool hahahaha Ja die berichtjes zijn nooit leuk om te horen, ook al weet je dat het zo kan gaan. Je gaat er gewoon niet vanuit.
Daantje gefeliciteerd met je mooie echo! Cellie leuk dat je het hartje hebt kunnen horen. Dat vinden je kids vast fantastisch om met de echo mee te kijken! Fijne dag allemaal! Paula
Bedankt voor jullie reacties Ger78 en Blondie. Ik heb idd besloten de kinderen mee te nemen naar de echo van vanavond.
Daantje gefeliciteerd met je mooie echo! En fl3xgirl weet wat je bedoelt, net ook een ruzie-ontploffing hier gehad. Onze cv ketel is al maanden niet zoals ie zijn moet. Eigenlijk moet ie gewoon vervangen worden. En nu rommelt hij al een tijd, echt verschrikkelijk erg, alsof er een motor op zolder staat en alles trilt. S nachts schrik ik er gewoon wakker van en ben bang dat dat ding ooit in de fik vliegt of ontploft. En heb nu alleen in de zitkamer een straalkacheltje omdat ik cv ketel een beetje probeer te ontlasten door de kachels niet aan te zetten. Alleen me man is er zo traag mee, en ik wil absoluut niet met koud water komen te zitten. Nu is hij naar zijn werk gegaan, boos. pff..
@ ilona21: Heb jullie ook gemist hoor, was wel ff afkicken door hier niet te komen hahahaha Maar inderdaad nu gewoon lekker genieten Jij mag maandag voor de echo he, je hebt er zeker ook helemaal zin in he
Cellie: Ik heb die zwitsal tas ook gehad, vond ik erg leuk. Ik kreeg er de 1e keer ook al 1, maar toen kreeg ik een miskraam. Nu heb ik er dus 2 ... Maar wel met nieuwe tijdschriften! Het tutpopje is idd erg schattig! Voor de slechte slapers: Bij mij helpt Zonnatura thee 'goedenacht' (ofzoiets) om in slaap te komen. Maar het doorslapen tot 7.00 's-ochtends lukt me al weken niet meer. Het schijnt wel te helpen als je niet meer zoveel drinkt na het eten, dan word je ook niet wakker om te plassen. Maar bij mij is het niet alleen dat maar volgens mij meer een hormonending.
ja ik denk dat ik daar dan wat gedoe over krijg. Het geval is, is dat wij een huis huren van zijn beste vriend. Alleen deze beste man (not) zit nogal in de schulden en die gaat het nooit redden om een nieuwe ketel te kopen. En wij gaan die natuurlijk ook niet kopen (we hebben al 2 keer kosten betaald om hem te laten maken, maar nu is dat niet meer mogelijk). We zijn druk bezig op zoek naar een ander huis en heb volgende week ook een gesprek met de woningstichting dus ben beniewd. Maar vind het rot omdat het natuurlijk nog wel maanden kan duren voordat we wat krijgen aangeboden en wil niet zo lang met die rotketel zitten. Wil gewoon dat mijn man maar iets regelt met die 'vriend' van hem..
ja ik mag dan voor de tweede echo om te kijken of alles nog goed gaat. ja ik vind het nu wel erg spannend worden omdat ik nu niet zoveel symptonen meer heb. maar het zal vast allemaal goed komen.
Cellie en Daantje gefeliciteerd met jullie mooie echo's! Als ik jou was nam ik de andere kinderen vanavond ook mee als je de echo krijgt, vinden ze vast geweldig!