ICSI in Düsseldorf deel 4

Discussion in 'MMM clubs' started by Ddees70, Jan 25, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sierra77

    Sierra77 Lid

    Nov 28, 2013
    23
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi Knorretje,

    Bedankt voor je berichtje en van harte met je zwangerschap!

    Je hebt gelijk 1 is natuurlijk genoeg, maar ik ben nu gewoon even aan het doemdenken. Al voel ik me gelukkig al weer iets rustiger dan een paar uurtjes geleden.

    De terugplaatsing wordt zaterdag of maandag, afhankelijk van hoe snel ze delen. Dag 5 is namelijk zondag dus dat gaat niet, vrijdag horen we meer.

    Echt moeilijk zeg dit afwachtend, ik zou het liefst nu naar Düsseldorf rijden en met mijn hoofd boven die embryoscoop gaan hangen! :)
     
  2. Loontje85

    Loontje85 Fanatiek lid

    Sep 19, 2008
    3,465
    0
    36
    Sales-/Logistic-Assistant
    Purmerend
    Het is gewoon niet bij te houden dames ;).
    Ik lees en leef met jullie mee, maar uitgebreid reageren elke dag dat lukt mij ff niet.

    @Klaproos: Duim voor je meid. En wat goed van het afvallen. Volg je een dieet ? Of is het echt alleen minder eten ? Ik ben heel wat jaren terug door alleen niet meer zoveel te snoepen en water drinken ruim 10 kilo afgevallen.

    @Lets: Vervelend die opmerkingen van je vrienden over hun kinderen. Wanneer volgende week heb je de hsk ?

    @Bbibi: Heb jij deze week niet weer een echo ? En is dat dan de termijnecho ? Nog antwoord gekregen van je doktoren ?

    @Shaddixxx: Hoe gaat het met jou ? Ook deze week weer een echo toch ?

    @Knorretje: Spannend volgende week de eerste echo ! Je voelt je goed ?

    @Sneeuwmees: Wij hebben T.ygo ook tussen ons in gehad op het verschoningskussen, maar merkte wel dat hij er erg op zweette. Ligt het niet erg krap met de reiswieg tussen jullie in ? Is het geen idee om de reiswieg op het onderstel van de kinderwagen te zetten en die naast je bed te doen ? Of past dat ook niet ? Heb je meer ruimte in bed en hij staat toch naast je.

    @CB: Ik heb trouwens nooit problemen met het cb gehad. Ze hebben ook nooit gezegd wat ik wel en niet moest doen. Echt een super verpleegkundige hebben wij !!!!

    @Anticonceptie: Ik ga straks toch wel voor anticonceptie hoor, ondanks dat het tegenstrijdig is :)

    @Rug/zij: Ik ga onze meid straks ook op haar zij neerleggen en dat vooral, omdat ik niet weer een helmpje wil moeten aanschaffen ;)

    @Stiertje: Jaaaa het eerste tandje, wat ontzettend leuk ! De ongemakken zijn wel minder natuurlijk. Moet zeggen dat T.ygo er nooit zoveel last van heeft gehad. Ze zeggen dat na het eerste tandje er elke maand 1 volgt, maar dat is hier niet zo. Volgens mij kwam zijn eerste tandje met ruim 6 maanden en hij heeft er nu 8 .... klopt dus wel een beetje, maar eerder omdat er vaak 2 tegelijk kwamen en dan weer een paar maanden niets.

    @Tassie: Gefeliciteerd met de goede 20 weken echo en een dochter wat ontzettend leuk !!!
    Zo er moet nog een hoop gebeuren bij jullie thuis. Fijn dat je man in mei 2 weken vrij heeft.

    @Ddees: Hoe gaat ie met jou meis ?

    @Sierra77: Welkom hier. Ik begrijp dat het een hele teleurstelling is dat van de 6, maar 2 bevruchtingen zijn opgetreden. Ik ga heel hard voor je duimen dat dit 2 toppers zijn !
    Hmmmm op zo een opmerking zit je op dit moment niet te wachten natuurlijk .... nou ja dit moment, gewoon helemaal niet natuurlijk :x

    @ego: Hier gaat alles nog lekker. Morgen naar de gyn en dan weten we hopelijk meer. Ik denk dat hij gaat controleren of er al ontsluiting is. Datum hebben we al gekozen, maar het is natuurlijk afwachten of het mogelijk is. Kamertjes is echt zo goed als af. Alleen nog de lamp en wat elektra dingetjes.
    @Sneeuwmees: paste M.orris eigenlijk in maatje 50 ? Ik heb echt geen idee of ze in 50 met haar buikje gaat passen en M.orris liep ook voor met zijn buikje toch ?
     
  3. Knorretje 85

    Knorretje 85 Fanatiek lid

    Nov 21, 2010
    1,268
    0
    36
    NULL
    NULL
    Loontje, ik voel me heel goed. Te goed denk ik wel eens. Ik heb zo nu en dan brandend maagzuur en wat pijn in mijn borsten. Maar verder bijna niet misselijk.
    Omdat ik zo weinig voel denk ik wel eens, ben ik wel echt zwanger ?
    Nog een weekje wachten en dat kunnen we het met ons eigen ogen zien.

    Je bent er al bijna klaar voor lees ik wel. Veel succes morgen bij de gyn.
     
  4. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    Feb 11, 2010
    11,066
    166
    63
    @Sierra: welkom hier. Snap dat het even slikken was om 'maar' twee bevruchtingen te hebben. Maar niets is onmogelijk en als een embryo de embryoscoop overleeft, dan maak je wel een goede kans op een zwangerschap. En ik hoop van harte dat je trouwjurk juist versteld moet gaan worden omdat je dan zwanger zult zijn.
    @Stiertje: met zo'n voorraadje zal je dochtertje ongetwijfeld beter slapen vannacht. En best spannend zo'n pre-operatief onderzoek. Dan komt alles wel heel dichtbij.
    @Loontje: ik moet eerlijk zeggen dat ik maat 50 nooit geprobeerd heb. Overigens bleek na de bevalling dat hij helemaal niet zo groot en fors als ze ons gezegd hadden.
     
  5. Ddees70

    Ddees70 Fanatiek lid

    Oct 14, 2007
    1,247
    0
    36
    Noord-Holland
    Sierra Welkom en sterkte met al het wachten en onzekerheid. Ik ga voor goede resultaten duimen.

    Verder iedereen Zwaai.
     
  6. Bbibi

    Bbibi Fanatiek lid

    Feb 20, 2012
    4,762
    3
    38
    Receptioniste/ financieel admin medewerker
    Dusseldorf
    Klaproos nee dat is natuurlijk ook niet fijn altijd grieperig. Gelukkig neemt jou man je ook zoals je bent! Hopelijk nu nog gauw het geluk en een kindje van samen!

    @loontje de datum staat dus al vast ? Super! Het aftellen kan dus echt beginnen? Hier idd vrijdag weer een echo! Brrrr ben weer net zo zenuwachtig :(

    @sneeuwmees vd week dus weer een stress momentje? En die oaar minuutjes te laat is idd netjes .. Hopelijk gaat het de volgende keer net ietsje sneller en is je zoontje optijd! Denk dat dat uiteindelijk vast gaat lukken!

    @sierra welkom hier! Snap je gedachtengang en vrees! Waarom die andere niet bevrucht zijn? Idd vreemd! Aan de andere kant kun je het ook zo zien : misschien is dat de reden waarom je nog niet zwanger bent ! Als je eenmaal een goede bevruchting hebt dat je dan meteen gelijk bij de eerste blasto tp in DD net als tassie en knorretje zwanger bent ? Sterkte met wachten!

    Knorretje jij ook weinig kwaaltjes dus? Ach je ziet bij mij dat het gelukkig helemaal ( tot zo ver) niets zegt! Herinner je nog hoe je je de vorige keer voelde toen je zwanger was? Was je toen wel zo misselijk ?

    @ hier pfff weer zo zenuwachtig! Vandaag genoeg afleiding gehad en morgen ook dan komen 2 collegas op bezoek bij me maar offf wat kruipen de dagen zeg! Ben echt weer helemaal zenuwachtig voor vrijdag! Hoop zo dat het goed zit :(
     
  7. Sierra77

    Sierra77 Lid

    Nov 28, 2013
    23
    0
    0
    NULL
    NULL
    Super bedankt voor al jullie lieve reacties, het is echt fijn om me zo begrepen en welkom te voelen. En ook fijn om te lezen dat er zoveel meiden zwanger en/of al bevallen zijn. Dat geeft mij ook weer hoop op een goede afloop.

    Ik snap dat het ook voor degenen die zwanger zijn super spannend blijft, zeker na alles wat jullie al hebben meegemaakt. Ik duim voor mooie echo's!
     
  8. Klaproos

    Klaproos Niet meer actief

    Mees,was het maar waar:) Ik weet dat mijn man van me houdt maar hij is er ook goed in om me te kleineren zodat ik me mega schuldig voel. We hebben er al veel ruzie om gehad. Nu ik aan het lijnen ben heb ik eindelijk weer rust in huis. Ik snap wel dat hij me lelijk vind,ik heb altijd een mooi figuur gehad namelijk. Ik vind mezelf ook lelijk,niet eens omdat hij dat vind.

    Stiertje,wat erg die verklevingen :( Ik kan me voorstellen dat het niet leuk is geen cyclus hebben momenteel. Ik hoop dat het toch terugkomt na de borstvoeding. Sorry als je door endo geen cyclus hebt,weet niet of dat kan?

    Loontje,ik doe hetzelfde als jou ;) Minder snoepen en minder vreten. Dus 4 boterhammen ipv 6. En avond's gewoon met honger naar bed. tot nu toe 5 kilo kwijt in 3 weken. Wel weinig,ik had namelijk 3 kilo per week in gedachten maar dat lukt me niet.

    Sierra,wat een verhaal en welkom!
     
  9. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    Feb 11, 2010
    11,066
    166
    63
    @Klaproos: bij mij was het probleem dat ik te weinig at en daardoor eerder aankwam dan afviel. Ik heb veel baat gehad bij sonja bakker, waarbij ik juist meer moest eten dan ik gewend was en toch afviel. Jammer dat je man je hierin niet echt steunt. Afvallen is al lastig, maar moet je vooral voor jezelf doen en niet omdat een ander dat wil. Knuffel, meid. Ik vind je nog steeds een mooie meid met een mooi figuur.
    @Loontje: je had het nog over de hele kinderwagen op onze kamer. Dat was ook mijn plan, maar omdat mijn man vaker nachtdiensten heeft, betekent dat voor mij een heel gesjouw. Eerst mijn oudste zoontje naar boven, dan het onderstel, dan nog de reiswieg en dan uiteindelijk moet ik mijn jongste zoontje nog naar boven dragen. Dus vandaar beetje lui alleen de bak.
    @Knorretje: vervelend dat maagzuur. Ik had er deze zwangerschap ook vanaf heel vroeg in de zwangerschap al last van. Wist niet eens dat het al zo vroeg kon. Dus jouw kwaaltjes zijn toch echte zwangerschapkwaaltjes. Nog een weekje, meid.
    @Bbibi: jij nog maar een dagje. Leuk dat je collega's op bezoek krijgt. Wij hebben een paar rustige weken gehad maar nu lijken de mensen ons gevonden te hebben om op kraamvisite te komen.
    @Sierra: zoals gezegd ben je van harte welkom hier mee te kletsen. Er wordt nogal veel gekletst dus je bent gewaarschuwd. Als je dat toch om een of andere reden niet wilt, hoop ik dat je ons in ieder geval even laat weten hoe het met je embryootjes afgelopen is.
     
  10. Bbibi

    Bbibi Fanatiek lid

    Feb 20, 2012
    4,762
    3
    38
    Receptioniste/ financieel admin medewerker
    Dusseldorf
    @sneeuwmees lekker veel visite dus? Leuk natuurlijk al die belangstelling al kan ik me voorstellen dat het er vermoeiend is! Ik bedoel een kind waarvoor je moet zorgen een oasgeboren baby , je man weer werken! Pfff hevy !

    Pfff hier echt extreem zenuwachtig voor morgen! Echt bah ben er helemaal niet lekker van! Kunnen we de dag even vooruit zetten toevallig ? Mijn man komt ook pas vanavond thuis die heeft examen van een gevolgde cursus van zijn werk dus is pas 19.00uur op zn vroegst thuis! Dus ook niet gezellig! Pfff dit wordt een lange lange dag :(
     
  11. Sierra77

    Sierra77 Lid

    Nov 28, 2013
    23
    0
    0
    NULL
    NULL
    Goedemorgen allemaal!

    @klaproos wat vervelend dat je jezelf lelijk vindt door je gewicht. Ik ben het wel met sneeuwmees eens dat meer eten soms beter werkt dan minder. Voor mij helpt het het beste als ik veel maar heel gezond eet. Dus veel fruit, groenten, vis en mager vlees. Ik voel me daar ook goed bij omdat het me het gevoel geeft dat ik mijn lichaam het beste help in deze zware tijden.

    @ sneeuwmees ik ben zeker van plan om mee te blijven schrijven! Ik las al een paar maanden af en toe met jullie mee, maar het schrijven durfde ik niet aan omdat ik bang was dat ik er dan teveel bezig mee zou zijn en alleen nog maar op dit forum zou zitten. Maar ik heb gisteren gemerkt dat jullie steun me veel goed heeft gedaan en het me juist heeft geholpen om het een beetje los te laten.

    @ bbibi erg hè zo'n dag wachten voor de dag dat je weer nieuws krijgt. Ik zou het liefste terug naar bed gaan en morgenochtend weer wakker worden. Ik hoop dat je wat afleiding kunt vinden!

    Ik twijfel of ik straks alvast nog een keer naar Ddorf bel om te vragen hoe het met onze 2 emmy's gaat. Aan de ene kant wil ik heel graag nieuws horen maar aan de andere kant ben ik bang voor slecht nieuws en denk ik misschien is het beter als ik nog een dagje niets weet. Vanmiddag heb ik een afspraak bij de acupuncturist ter voorbereiding van de terugplaatsing. Hebben jullie gebruik gemaakt van acupunctuur?
     
  12. Tassie74

    Tassie74 Fanatiek lid

    May 23, 2011
    3,333
    689
    113
    Utrecht
    Goedemorgen allemaal!!!

    @Sierra; welkom bij ons clubje!! Ik begrijp je gevoel volkomen. De teleurstelling van het aantal bevruchtingen en de spanning of degenen die in de embryoscope zitten goed door blijven delen. Ik heb zelf echt onwijs veel mazzel gehad. Het was mijn eerste IVF-poging waarbij maar 3 eicellen gepuncteerd zijn en waarvan er maar één bevrucht is. Deze werd als embryo (3 dagen) teruggeplaatst en het is echt een wonder, maar ik ben echt zwanger. (nog steeds vind ik het onwerkelijk).
    Ik weet nu eigenlijk zeker dat dat ook echt mijn probleem was/is. Bij mij en mijn man is alles helemaal goed. Maar toch denk ik dat de kwaliteit van mijn eitjes zelf niet goed is. Dat is natuurlijk moeilijk te onderzoeken.
    Ik was zelf alweer bezig in gedachten met de 2e IVF-poging en dat ik waarschijnlijk meer hormonen zou moeten spuiten. Ik had zelfs een nieuwe lading maandverband in huis gehaald......
    Ik hoop dat jij straks na de terugplaatsing en de wachtweken ook een mooie test in handen hebt!!

    @Bbibi; Het is alweer 9.37 uur!!! Morgen komt steeds dichterbij. Hoe laat moet je, meis? Wat spannend weer. Morgen mag je je kindje weer lekker zien bewegen!!

    @Sneeuwmees; Hoe vind je oudste zoontje het eigenlijk dat de jongste tussen jullie in slaapt? Dat vroeg ik mij eigenlijk zo ineens af. Het is voor hem natuurlijk ook best wennen een klein broertje te hebben.

    @Klaproos; wat lijkt mij dat moeilijk te weten dat je man niet tevreden is met je uiterlijk/gewicht. Word je wel gesteund in het lijnen? En dan natuurlijk niet overdreven. Ik bedoel, je hoort ook wel verhalen dat de man echt gaat opletten op wat je eet tot in het extreme aan toe.
    Ik wil je wel heel veel succes wensen met het lijnen!! Kan je ook sporten of zoiets ondanks je ziekte? Of wandelingen maken of fietsen of zo, een half uurtje per dag. Ik zeg ook maar wat, hoor, ik ben zelf zo a-sportief tot en met. Nu kan ik het natuurlijk ook niet en eerlijk gezegd is het een heel goed excuus voor mij dat ik mij niet goed voel.

    @Knorretje; voor jou nog een weekje wachten voor de echo. Ik hoop voor jou dat de dagen voorbij vliegen en je snel je kindje mag zien!!

    @Ddees; knuffel, meid!!

    @Boboke, Arie, Fireangel en Lets; hoe is met jullie?

    @Loontje; Het aftellen is echt begonnen. Dat lijkt mij zo gek!

    @Ego; gisteren ondanks dat ik mij niet lekker voelde toch even de stad in geweest en wat kleertjes gescoord. In de stad nog even wat gaan drinken (ik was toe aan een zitpauze). Aan het eind van de middag naar mijn ouders geweest om te vertellen middels een kaartje dat er een kleindochter aan komt (nummer 4 alweer voor hun!!). Ik had ook de kleertjes meegenomen om te laten zien. Hun reactie was zo leuk en lief!
    Mijn man had een lief gedichtje in het kaartje geschreven (zelf bedacht).

    Verder had ik dinsdag de uitslag van mijn schildklier gekregen, telefonisch. En mijn TSH was 2.7 mIU/l met 4 tabletten en nu met 4,5 tabletten 0.48 mIU/l. Tja, de internisten vinden dit eigenlijk te laag. Helaas is mijn FT4 niet getest. Deze moet ik deze week nog laten prikken met ook weer opnieuw TSH. Als mijn FT4 te hoog is, moet ik weer terug naar 4 tabletten per dag. Hmmmmm. Wel jammer eigenlijk.
    Met de TSH-waarde van nu (0.45 mIU/l) zit ik dichter bij de 1.0 mIU/l dan toen mijn TSH 2.7 mIU/l was. En 1.0 mIU/l is een hele goede gemiddelde waarde tijdens de zwangerschap.
    Ik hoop dat mijn FT4 niet te hoog is en ik dus door kan blijven gaan met de 4,5 tabletten Thyrax per dag.
    Tot zover mijn medisch verhaal.....
     
  13. Tassie74

    Tassie74 Fanatiek lid

    May 23, 2011
    3,333
    689
    113
    Utrecht
    Hoi Sierra; Acupunctuur heb ik zelf niet toegepast. Maar ik ben wel naar een magnetiseur geweest. Een uitprobeersel. Dat was vlak voordat ik begon met de IVF.......Zij heeft toen extra mijn onderbuik gemagnetiseerd.
    Ik heb echter wel goede verhalen gehoord over acupunctuur en vruchtbaarheid/vruchtbaarheidsbehandelingen.
    Is het je eerste behandeling?
    Trouwens, wat het meeschrijven betreft, ik heb dat in het begin gehad, dat ik er niet teveel mee bezig wilde zijn. Ik moest nog best lang wachten op de eerste afspraak en toen moest ik weer 2 maanden wachten voordat ik echt ging beginnen met de IVF. Dat vond ik toen het allermoeilijkst om mee te schrijven.
    Iedereen zat al in het traject of zat in de wachtweken, of was zwanger. Ik snapte helemaal niets van alle hormoonpraatjes:). Ik kende al die medicijnen niet........Nu nog niet zo, eigenlijk, omdat ik niet veel verschillende heb gehad.
    Ik hoop echt dat je embryo's mooie en gezonde blasto's zijn geworden!! Hoeveel laat jij er in principe terugplaatsen indien die keuze mogelijk is?
     
  14. Klaproos

    Klaproos Niet meer actief

    Mees,wist niet dat het kon,te weinig eten en daardoor niet afvallen! Ik eet nu als een normaal mens en dus niet teveel en probeer het snoepen te laten. Dat is mijn grootste probleem ;)

    Tassie hij steunt me wel door mee te gaan sporten etc maar als ik eens zit te snoepen zegt ie wel: zit je weer te vreten? Maar nu ik op dieet ben zegt ie dat niet meer als ik toch eens een ijsje eet gelukkig. Wat een gedoe allemaal met de thyrax trouwens pff. Maar wel fijn dat je goed in de gaten gehouden word.

    Bibi,ik zal voor je duimen vandaag!!

    Sierra,ik heb niet zoveel met accupunctuur maar ik duim dat je emmy's goed zijn!

    Ik denk dat onze cryo tp mislukt is. Geen innesteling gevoeld,was bij de vorige zw schap wel. Ik weet niet of ik met ICSI doorga. Eigenlijk zou ik het liefste 2 wk in een zkh aan de antibiotica liggen maar in NL gaat dat niet gebeuren want als er geen lyme gevonden word heb je het ook niet.;) (Het is heeel moeilijk om het te vinden,meestal moet een arts naar de klachten vragen maar dat gebeurd niet)
     
  15. Bbibi

    Bbibi Fanatiek lid

    Feb 20, 2012
    4,762
    3
    38
    Receptioniste/ financieel admin medewerker
    Dusseldorf
    @klaproos je zou eens kunnen overwegen naar mijn arts te gaan ? Biologisch medisch centrum! Met een verwijzing wordt veel vergoed! Hij heeft goede resuktaten met het behandelen van lyme patienten en bij hem kun je he nieuwste onderzoek wat er bestAat wat betreft lyme laten doen in amerika! ( bloed wordt dan verzonden..) zou het overwegen waard zijn? Zie maar eens op internet! En ik hoooop dat je lichaam je toch verast! Ik blijf duimen!

    @sierra ja die dag doorslapen zou ik wel willen! Het liefst een paar weken doorslapen zou fijn zijn! Normaal ben ik nooit zon zenuwlijer maar nu ... Dat krijg je als je "zo dichtbij" bent..
    Ik begrijp jou gevoel van afwachten van je emmys! Ik dacht ook iedere dag pfieuw ben niet gebeld weer een dag dichterbij en dus leeft er sowieso nog een! Al had ik daar toch ook wel steeds de volste vertrouwen in eerlijk gezegd! Ik duim voor je meid!

    @tassie wat leuk da jullie het op die manier verteld hebben! Je ojders helemaal trots en blij? Zo bijzonder meid! En dus al lekker wat spulletjes gekocht? Ik zeg foto en op zp! Hihi
    Ik hoop ook dat moegen alles goed is! Heb so weer mn teijfels maar die blijf ik houden natuurlijk! Ben gen zo extreem onzeker ( wil er echt niemand mee voor zn hoofd slaan! Is puur mijn angst!) gelukkig komen vanmiddag leuke collegas! Mijn 2 vriendinnen van het werk waar ik wekelijks contact mee houd dus dat vind ik wel leuk! Zal zo eens uit bed gaan! Moet eten douchen een boodschapje hondje uitlaten en dan komen zij alweer! Kan mezelf er niet toe zetten op te schieten pfff
     
  16. Fireangel

    Fireangel Bekend lid

    May 12, 2011
    585
    0
    16
    leerkracht speciaal onderwijs
    noord-brabant
    Hoi Dames,

    Wat schrijven jullie ontzettend veel. Weer een tijd nodig gehad om alles bij te lezen.

    @Sierra: Door ICSI/IMSI zijn de kwaliteit van je bevruchtingen in ieder geval al een stuk beter. Maar snap dat het heel spannend is als je er maar 2 over hebt die de embryoscoop in gaan. Zal voor je duimen!

    @Bibi: volgens mij blijft het elke echo en elke controle weer spannend. Eerst is het de eerste echo dat er inderdaad maar iets zit, dan de tweede echo als het hartje nog maar klopt, dan de 12 weken, dan de 20 weken, dan de 25/26/27 weken dat het kindje levensvatbaar is. Dan de liggingsecho en dan de bevalling.. En zelfs daarna blijft het spannend. Af en toe schrik ik mij kapot als mijn dochtertje weer een keer hard valt. Omdat je er zo lang mee bezig bent geweest ben je je denk ik zo bewust van alles wat mis kan gaan en dat je dit absoluut niet meer wil verliezen. Probeer ondertussen toch ook lekker te genieten, de zwangerschap vliegt ook zo weer voorbij!

    @Sneeuwmees: Wij hebben onze dochter ook veel tussen ons in gehad. Niet op het aankleedkussen, denk dat dat inderdaad wel kan zweten. Maar een kraamzorg of consultatiebureau mag ook niet adviseren dat het goed is. Onze kraamzorg heeft veel gezegd van kindje op zij leggen mag ik officieel niet adviseren maar als je kindje beter slaapt moet je het gewoon doen. Zo denk ik dat je als ouders het vaak wel weet hoor. Zo'n co-sleeper lijkt mij trouwens wel een uitkomst. Wij hebben onze dochter drie maanden in een wiegje bij ons op de kamer gehad. Overdag wel op haar eigen kamertje in haar eigen bedje. Daarna helemaal naar haar eigen kamer.

    @Knorretje: spannend de eerste echo!!

    @Loontje: Meid wat ga jij snel. Bijna je tweede kindje in je armen. Ik ben echt super blij voor jullie dat de tweede "een stuk makkelijker ging".

    @Tassie: super leuk dat jullie en dochter krijgen! Nu kun je echt gericht gaan shoppen.

    Berichtjes over gezellig hebben in bed: Ik was wel super blij te lezen dat dit bij anderen ook het geval is. Onze dochter is inmiddels 15 maanden, ze slaapt nu meestal door. Maar vaak ben ik toch te moe, liggen we om verschillende tijden in bed of heb ik gewoon absoluut geen zin. Natuurlijk is het ook voor het gezellig samen zijn en het samen fijn hebben, maar in mijn hoofd blijft spelen: het heeft toch geen zin, wordt er toch niet zwanger van. Mijn man is gelukkig heel geduldig, maar ik vind het wel heel vervelend voor hem.

    @ego: 2 april echt ongesteld geworden. Nadat ik mij anderhalve week echt super zwanger had gevoeld was dit toch een hele grote teleurstelling. Mede omdat ik echt wel vertrouwen had in deze blastocyst. Was net zover ontwikkeld als de blasto die onze dochter is geworden. Misschien toch misselijk en alle andere verschijnselen door suprefact?
    Ik ben zo gruwelijk ongesteld geweest, grote klonten, dat ik mij afvraag of het toch niet misschien raak is geweest. Al waren de testen (2 en 4 april) negatief.
    Gebeld met Dusseldorf, moest op 4 april toch nog testen en dan bellen. Hoe gek, die test was negatief (had ik ze ook wel kunnen vertellen). We mogen gelukkig meteen door. Dus nu willen we de drie dag-1 cryo's die we nog hebben allemaal laten ontdooien en in de embryoscoop doen. Dan wat er overblijft terug laten plaatsen. Ik hoop zo dat er ééntje overblijft want zit eigenlijk niet te wachten op weer hormonen spuiten, punctie etc.
    Na onze derde ICSI had ik gehoopt dat we met onze cryo's ooit nog een brusje konden krijgen. Nu is mijn vertrouwen in de cryo's toch een stuk minder...

    Sorry dat ik zo klaag, weet dat ik al een gezonde dochter heb. Had ook niet verwacht dat het proces voor een tweede mij weer net zo bezig zou houden.

    Meiden ik gun het jullie allemaal, zou zo mooi zijn als we allemaal al wisten voordat we begonnen dat het ooit een keer zou lukken!

    @ alle dames die ik vergeten ben/niet heb genoemd. Sorry ik leef en lees met jullie mee!
     
  17. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    Feb 11, 2010
    11,066
    166
    63
    @Klaproos: als je te weinig eet gaat je lichaam op een spaarstand en als je dan een keer maar iets anders eet, ziet je lichaam dat als iets extra's en kom je daar sneller van aan. Het is net als een open haard. Je moet nooit wachten tot het vuur helemaal uit is, maar je moet er regelmatig een blok hout op gooien om een mooi constant vuurtje te hebben. Dus 3 maaltijden en 3 tussendoortjes. En ik at altijd exact hetzelfde. Bij sonja bakker heb je continue andere maaltijden, dus je lichaam wordt gedwongen alert te blijven en je stofwisseling aan het werk te houden.
    @Bbibi: zou wel lekker zijn zo'n tijdmachine waarbij we af en toe in de tijd kunnen spoelen. Morgen loop je weer lachend de praktijk uit en snap je niet dat je je daar nu zo druk om gemaakt heb.
    @Sierra: heb twee keer accupunctuur gehad bij mijn twee Nederlandse pogingen. De derde poging heb ik niet meer gedaan omdat ik het altijd lastig vond om in te plannen omdat dat vlak voor de tp moest en dat lastig was om in te plannen omdat die poging in DD was. Ik ben toen wel naar een andere acupuncturist geweest met verblijf naaldjes in mijn oor die dan een paar weken moesten blijven zitten. En heb toen Chinese kruiden moeten slikken. Toeval of niet maar ben na de mislukte poging in DD wel spontaan zwanger geraakt.
    @Tassie: wat lief die reacties en een eigen gemaakt gedicht van je vriend. Wat leuk!
    Mijn zoontje vindt het leuk dat zijn broertje bij ons slaapt. Hij kan 's morgens niet wachten om bij mij op de slaapkamer te komen kijken naar z'n broertje. Vanmorgen ook heel schattig. Ik bracht hem naar school en had de maxi cosi op z'n tafeltje gezet. Maar twee jongetjes uit z'n klas zaten de maxi cosi heen en weer te schudden. Toen duwde hij zijn vriendje echt aan de kant omdat hij dat wat te onstuimig vond. Dus hij beschermd nu al z'n broertje.
     
  18. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    Feb 11, 2010
    11,066
    166
    63
    @Fireangel: toen ik mijn poging in DD had, was ik er ook van overtuigd dat het raak was. Toen ik op dag 13 ongesteld werd, was dat een enorme klap. Ik ben toen ook zo heftig ongesteld geweest met inderdaad enorme stolsels. Ik liep bijna leeg. Toen ik DD belde zei die assistente ook dat zij het vermoeden had dat er toch even iets 'gaande' moet zijn geweest. Dus wie weet is dat bij jou ook wel het geval gezien jouw klachtjes. Fijn dat je gelijk door kunt. Je lichaam was er nu dichtbij. De volgende keer gewoon helemaal raak.

    En over gezellig maken. Wij waren vorig jaar zo overdonderd door de zwangerschap dat we niets durfden wat mogelijk kwaad kon. Terwijl dat natuurlijk nergens op slaat. En dan word de drempel ook weer hoger om het wel te doen. Nu dus nog aan het vloeien en ook de spanning van de hechtingen. Dus zo is er altijd wat. Op dit moment lijkt de zorg voor de kinderen ook meer op een bedrijf als op een relatie. Dus we zijn nog zoekende met alles.
     
  19. Sierra77

    Sierra77 Lid

    Nov 28, 2013
    23
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Tassie bedankt voor je berichtje, ik put heel veel hoop uit jouw verhaal! Wat fijn dat je gisteren aan je ouders hebt kunnen vertellen dat ze een kleindochter krijgen, dat lijkt me zo'n mooi moment! Het idee was dat we twee embryo's terug zouden laten plaatsen, maar dat zit er helaas niet meer in. Zie onderaan mijn post :(

    @klaproos wat enorm vervelend dat er in NL zo weinig met lyme klachten wordt gedaan. Af en toe baal ik toch zo van de gezondheidszorg hier!

    @fireangel wat ontzettend jammer dat deze poging niet gelukt is. Het feit dat je al een dochtertje hebt maakt het verdriet niet minder natuurlijk!

    @sneeuwmees ik heb bij mijn iui pogingen ook al acupunctuur gehad maar het is inderdaad een heel geplan en op een gegeven moment had ik er een beetje genoeg van. Ik werd ook een beetje simpel van alle regels waar ik me volgens de acupunturiste aan moest houden, ik mocht geen koude voeten krijgen want dat was slecht voor mijn baarmoeder, mijn nek niet laten masseren want daar zou ik miskramen van kunnen krijgen etc. Ik voelde me daardoor alleen maar schuldig en gestrest over van alles. Maar nu wil ik het toch maar weer proberen, in het kader van, je weet het nooit... Ik ga nu naar een man die ook regulier arts is en daar voel ik me wel beter bij.

    We hebben net toch maar naar ddorf gebeld om te vragen hoe het ervoor staat met onze embryo's en helaas hebben we er nog maar 1 over :(( Maar deze deelt wel goed, dus ik hoop dat het een topper is!
     
  20. Tassie74

    Tassie74 Fanatiek lid

    May 23, 2011
    3,333
    689
    113
    Utrecht
    Tjee, wat wordt er veel gekletst!!

    @Sierra; Ach, dat is geen prettig nieuws. Maar gelukkig doet die ene embryo goed zijn best! Heb je gevraagd of ze 'm goed toe willen spreken?
    Wat een spanning, maar toch is er nog steeds goede hoop. Wanneer heb je de terugplaatsing?

    @Sneeuwmees; wat lief van je oudste zoon! Hij voelt zich echt de grote broer als ik het zo lees. Zo lief dat hij zijn broertje beschermd tegen wilde jongens. Hihi, ik zie het zo voor me. Dan smelt je moederhart volgens mij....En wat leuk dat hij 's morgens niet kan wachten om zijn broertje te zien in jullie bed. Meid, wat een rijkdom!!!
    Hoe gaat het eigenlijk met je man? Het zal voor hem ontzettend wennen zijn om weer aan het werk te zijn, denk ik zo. Gaat het slapen ook nog steeds goed bij hem?

    @Fireangel; jeetje, meis, het klinkt toch echt alsof je zwanger was. Eerst die symptomen en dan nu deze hele andere en heftige menstruatie. Het enige "fijne" is dat je niet lang hoeft te wachten op een nieuwe poging. Dat scheelt in ieder geval alweer.
    Hoe gaat eigenlijk zo'n terugplaatsing van een cryo? Hoef je daarvoor geen hormonen te spuiten/gebruiken? Sorry hoor, maar ik heb er zelf geen ervaring mee en dacht eigenlijk dat er wel hormonen gespoten moest worden ivm het baarmoederslijmvlies of zoiets.

    @Bbibi; ik wens je een hele fijne middag met je vriendinnen/collega's! Dat zal je in ieder geval afleiden en de dag sneller voorbij laten gaan, maar dan wel op een gezellige manier! Ik begrijp je angst en onzekerheid helemaal. Het is dat ik tussendoor op de afdeling van mijn man's werk zelf een echo kon maken (althans, die maakte mijn man) zodat ik de baby weer kon zien. Ik maakte mijzelf ook helemaal gek. Daarom ben ik zo blij dat ik de baby nu zo vaak en goed voel, dat geeft echt zekerheid en gezelligheid. Het is echt zo apart....

    @Klaproos; ook ik hoop dat het wel goed zit bij jou! Ik zou niet weten of ik een innesteling gevoeld heb. Volgens mij hoeft dat ook helemaal niet, toch? Meid, mijn duimen draaien nog steeds voor een hele mooie uitslag voor jullie beiden!! Wanneer mag je testen? Bah, wat een spanning!!

    @ego; bah, ik ben net bijna van mijn stokje gegaan. Ik was net op tijd op de bank gaan liggen. Zo naar. Ik voel mij zo niet lekker weer vandaag. Brrr. Ik hoop dat de dag snel voorbij is en dat mijn man thuiskomt. Dan mag hij weer drinken en eten voor mij pakken:). Ik vind het echt erg vervelend voor hem, maar ja, hij wil helemaal niets van excuses horen. Ik zeg echt vaak: sorry, hoor.....Ook vervelend eigenlijk voor hem. Hihi, hij is gelukkig heel erg zorgzaam, lief en geduldig. Ik mag ook niet meer sjouwen van hem. Ik ben soms best eigenwijs.....
     

Share This Page